Kod programu .exe

Off topic
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam, mam taki problem a widzę że jest tu parę programistów :) Chodzi o to że chciałbym zobaczyć kod źródłowy programu zakończonego .exe

  1. Czy jest taka możliwość ?
  2. Jeżeli tak to w jaki program mam sie zaopatrzyć by zobaczyć ten kod danego programu ? Z góry dziękuję za odpowiedź !
Znajak
Znajak Pionier

Nie jestem pewien ale jak pytałem parę osób to dostałem odpowiedź "Raczej się nie da" ale tak jak mówię nie jest to potwierdzone info

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Napewno mozesz poprosić o to autora tego programu ;) Moge Ci zagwarantowac, ze nie zrozumiesz ani jednej linijki w takim programie :)

Są darmowe programy ktore pokazuja zawartosc pliku np. ikona, okna, napisy na oknach (mozna je modyfikowac)

O ile sie nie myle nie da sie zobaczyc kodu zrodlowego pliku exe bo plik ten jest skompilowany.

Ale ja tez sie zapytam swoich znajomych i zobaczę co da sie wymyślić :)

WoZZowskY
WoZZowskY

Bo znalazłem program "A hit Minecraft" do hakowania kont MC niby ma to działać :slight_smile: Pobrałem go za free bo trzeba było wyslac SMS za 12 zl ja to ominąłem kodem źródłowym w przeglądarce i skopiowałem link do pobrania. I właśnie chodzi mi o to aby sprawdzić kod źródłowy tego programu i sprawdzić na jakiej podstawie on działa lub czy nie działa :)

Znajak
Znajak Pionier

Mogę Ci zapewnić że nie działa :) nawet nie muszę patrzeć w kod

Fallen
Fallen Pionier

Na pewno nie zadziała. Jest dużo dekompilatorów zależy w jakim języku było to napisane albo ewentualnie możesz się pobawić przez https://hexed.it/?hl=pl

WoZZowskY
WoZZowskY

No właśnie tu cie zaskoczę ! Testowałem na 5 ataków 1 był prawidłowy włamałem sie na konto gościa na serwerze :) I nw czy to byl przypadek czy co bo jego haslo było: qw123 Magia ! Ale raz zadziałało

Fallen
Fallen Pionier

A czyli zwykły bruteforce gdzie jest lista najczęściej używanych haseł. Ogólnie nie polecam takich programów bo wiem jak łatwo jest ukryć rat-a w czymś takim i zaciemnić kod aby żaden antywirus tego nie wykrył :P

WoZZowskY
WoZZowskY

Komputer na ktorym to odpaliłem ma tyle ramu że nawet na wirusa zabraknie XD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Co do tematu wątku to dużo zależy od danej aplikacji i każdy przypadek trzeba rozpatrywać indywidualnie.

Co do offtopicu wątku. Jestem wyrozumiały na różne tematy ale włamania nie są legalne. Tym razem tylko zamknę wątek, następnym razem mogą się posypać bany.