Komputer (PC) nie działa

Pytania i problemy
Championes
Championes

Z góry dziękuję za pomoc IMG_20220519_171904|666x500

Tobi
Tobi

Wygląda na to, że musisz zainstalować system z nośnika danych, ponieważ braki w plikach systemowych na twoim komputerze nie pozwalają na zbudowanie od nowa systemu.

Championes
Championes

Próbowałem zainstalować z pendrive, niestety coś poszło nie tak i teraz gdy włączam komputer jest takie coś, masz pomysł? IMG_20220519_212217|690x202

Tobi
Tobi

Spróbuj wejść do biosu i ustawić dysk rozruchowy z jakiego ma startować komputer, ciężko znaleźć mi odpowiedź w tym temacie, zawsze masz cały internet do znalezienia rozwiązania problemu.

https://www.forumpc.pl/topic/495451-an-operating-system-wasn%E2%80%99t-found-try-disconnecting-any-drives-that-don%E2%80%99t-contain-an-operating-syst/ Tutaj autor znalazł rozwiązanie na problem z jakim się zmagasz, spróbuj powtórzyć jego kroki lub poszukać czegoś innego w google.

Helios1993
Helios1993

Dobra okazja na zainstalowanie linuxa :)

Tobi
Tobi

Wiesz, nie dla każdego linux jest dobrą opcją, nie wspiera wszystkich programów do codziennego użytkowania, więc jeśli kolega mial windowsa i nie widział żadnych z nim związanym mankamentów to nie wiem czy jest sens wciskać każdemu linuxa pod nos. Fakt, jest prostszy, lżejszy i o wiele mniej zasobożerny, ale w tym przypadku jeśli korzystał od zawsze z windowsa to bez sensu sie przestawiać.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.