Komunikat o stanie ticketu

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Witam... (XD, to się robi dziwne) Troszeczkę poszperałem i znalazłem. Komunikat o stanie ticketa (ten szary popup) jest... za duży i ucina go.

Może lepiej dam zdjęcie 😛 281x500

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Straszny błąd! A tak poza tym niszysz moje statystyki nowe wątki/odpowiedzi xD

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jakieś pomysły jak to ominąć? Ciężko będzie zmienić kierunek popupa tak aby go nie ucinało. Jak będzie zmiana aby wyskakiwał na prawo to też go utnie 😕 Może po prostu ukryć go na telefonie?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W tym przypadku komunikat jest w sumie zbędny, ukrycie nie zaszkodzi. Widać duży czerwony blok "zamknięte". To wystarcza :slight_smile:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Przedmówca @Nieznajomy11 ma rację, skoro jest duży czerwony box "Zamknięte" 😛

PS. Nie niszczę Ci statystyk @Nieznajomy11, tylko chcę, aby nowy paneł był bez błędów ;) Nie chcesz chyba kliknąć np. Wyłącz przy VPSie a zamiast wyłączyć to Ci go reinstaluje (miałem tak z jednym hostingiem XD) 😛

Libter
Libter Developer

Problem można ominąć poprzez drobne przesunięcie tooltipa w lewą stronę, naprawione w ten sposób w https://github.com/lvlup-pro/spawn-frontend-material/pull/99.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W obecnej wersji 3.0.0-alpha.12 powinno to być już naprawione.

@DBanaszewski Daj znać czy jest już ok. Swoją drogą, mi kiedyś po zmianie pakietu instancji na OVH wyczyściło cały dysk więc rozumiem podejście do destruktywnych przycisków w panelu 😛 Całe szczęście backupy zawsze i wszędzie :slight_smile:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

281x500

Jak widać, wszystko jest OK 😃

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Super 👍, zamkam temat.