Komunikat: Ups… Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie za kilka minut

Zombie
panel-v2
DawidZRT
DawidZRT
Anno
Anno

Może tobie sesja wygasła ? Spróbuj się wylogować i zalogować i potem wejść w tickety

DawidZRT
DawidZRT

Nie działa robiłem tak

koweq
koweq

Mam podobnie :(

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Być może Pan Michał zrobił sobie wakacje i pojechał w Bieszczady... 😃

A tak poważnie - być może jest to błąd panelu v2 lub jakiegoś zapytania. Zobaczcie czy tak macie jak zalogujecie się do panelu w karcie prywatnej ;)

Czekam wraz z dwoma innymi osobami na odpowiedź, lecz już minęło +48h ;) Chyba pierwsze zdanie wydaje się być prawdziwe ;)

koweq
koweq

nie, nadal jest błąd :<

DawidZRT
DawidZRT

Cały czas jest błąd

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Czyli coś innego niż sesje, cache itp. Bynajmniej u mnie wszytko działa ;)

A zobaczcie w panelu v3 jak to wygląda ;)

koweq
koweq

na v3 działa :v

DawidZRT
DawidZRT

Jak właczyć v3 ? bo jestem nowy na tej stronie

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

https://my.lvlup.pro

Zaloguj się za pomocą danych z normalnego panelu (v2).

DawidZRT
DawidZRT

na v3 działa

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

To znaczy, że coś jest z panelem v2 ;)

DawidZRT
DawidZRT

to co teraz?>

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

No na chwilę obecną korzystaj z panelu v3 :/ Poczekamy, aż SystemZ wróci z... Bieszczad (😃) i nam pomoże :)

DawidZRT
DawidZRT

xdd

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Z moich nieoficjalnych wiadomości wynika że SystemZ siedzi na wakacjach w PhpStorm. Brace yourselves, storm is coming :slight_smile:

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Aaa to widzisz, byłem blisko :D :kappa:

No dobra, to czekamy :slight_smile:

DoreK
DoreK α-tester v3

Czyli mamy małe oszustwo ze strony stats.lvlup.pro? 207x251

koweq
koweq

Ciekawe...

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Już nie ;) Odpisał o 0 AM ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Aa no to ok :P

DawidZRT
DawidZRT

działa komuś już ?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Sądzę że przez ten czas zdążyło się naprawić. Dajcie znać czy nadal napotykacie na ten problem.

DawidZRT
DawidZRT

u mnie nie dziala

Shizzer
Shizzer

Witam was, mam pytanie otóż w momencie napisania i wysłania zgłoszenia strona się "zepsuła"

undefined

Temat napisałem dobry dzień temu i teraz mam pytanie czy owe zgłoszenie doszło do administratora.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zerknij na system ticketów w https://my.lvlup.pro/. Z tego co widzę, jest już nawet pole odpowiedzi.

Shizzer
Shizzer

ooo nie wiedziałem, że jest taki panel! Temat można zamknąć i dzięki za pomoc.

DoreK
DoreK α-tester v3

Jest to panel beta i chyba o jego istnieniu wiedzą tylko użytkownicy tego forum i osoby które śledzą fanpage lvlup.pro ;)

Shizzer
Shizzer

No tak ale jednak cały czas ten "normalny" ma ten błąd że to ticketu nie można zobaczyć oraz nie można go otworzyć 😕

Andrzej
Andrzej

Mam vps. Jest problem. Wpisałem zgłoszenie do systemu ticketów. Otrzymałem odpowiedź. OOOOps, coś poszło nie tak. Bo tyle widzę na ekranie. Co zrobić?

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Spróbuj użyć https://my.lvlup.pro/

Andrzej
Andrzej

Poszło bez zarzutu. Dziękuję.

Andrzej
Andrzej

Możecie popatrzeć co i jak z Waszymi usługami, ja się logowałem przez lvl.up i z tamtej strony przechodziłem na system ticketów z wiadomym skutkiem...

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

A możesz podać więcej szczegółów np. jakiej przeglądarki używasz (wraz z jej wersją), czy system zgłoszeń działa po odświeżeniu strony czy też nie?

Andrzej
Andrzej

Windows 10, w tej chwili logowałem się z Chroma, Wersja 65.0.3325.181 (Oficjalna wersja) (64-bitowa) Przeglądarka moim zdaniem nie ma znaczenia, ponieważ problem powtórzył sie po 2 latach od poprzedniego mojego zgłoszenia. Ale czujesz dobrze, po odświeżeniu odżyło. Pozwól, jutro potestuję z innego kompa i dam znać co i jak.