Konfiguracja funkcji TOP 10 - Abot

Zombie
ts3, abot
m1804
m1804

Czesc.

Nie mogę sobie poradzić z tymi instrukcjami podanymi przez autora bota:

  1. Stwórz bazę danych na serwerze
  2. Zaimportuj do niej plik abot.sql
  3. W pliku include/connect.php ustaw polaczenie z bazą danych
  4. W pliku config/teamspeak.php ustaw kanał, interwał itp.

Zaimportowałem abot.sql do folderu mysql poprzez phpmyadmin (w sensie kliknąłem najpierw na folder mysql po lewej stronie, a potem import i wkleilem zawartosc abot.sql)

moje conncet.php wygląda tak:

a linijka w teamspeak.php tak: //Top 10 polaczen z serwerem $config['top10connections']['enabled'] = true; $config['top10connections']['channel'] = 12; $config['top10connections']['interval'] = array('days' => 0,'hours' => 0,'minutes' => 5,'seconds' => 0); //Co jaki czas ma sprawdzac polaczenia $config['top10connections']['data'] = '1970-01-01 00:00:00';

12 to id kanału który powinien chyba w opisie kanalu pokazac top 10 pokazuje tylko: TOP 10 Ilosci polaczen z serwerem i nic wiecej.

Pomozecie? Mysle ze moglem cos zle zrobic z ta baza.

m1804
m1804

$polaczenie = @new mysqli('localhost', 'root', '', 'abot');

dopisalem tutaj haslo po localhost w nawiasach, ale nadal topka nie dziala

SirAnanas
SirAnanas

Nigdy nie zajmowałem się serwerami teamspeaka i chyba Ci nie pomogę, ale z ciekawości dopytam (i może się czegoś nowego nauczę) - jak wygląda bot którego dostałeś? Configi i pliki php czyli zabawa Do It Yourself?

m1804
m1804
SirAnanas
SirAnanas

Spróbuj użyć mysql() zamiast mysqli(). Może masz php 4?

SirAnanas
SirAnanas

Jednak mało prawdopodobne ale ja bym kombinował raczej przy metodzie łączenia. Tabela powinna być wgrana prawidłowo. Można też spróbować utworzyć oddzielne konto dla bota żeby nie łączyć się z roota, czego nie polecam (przy okazji zyskasz bezpieczeństwo).

kamyrdol32
kamyrdol32

Ta wersja bota (Darmowa) nie jest już wspierana i posiada dużą ilość błędów. Sądzę że ta funkcja nie działa poprawnie. Chcąc posiadać duża większą ilość funkcji oraz pomoc techniczna (Bota) musisz zakupic ABot 'a. Sam go posiadam i chwale go.

LinGruby
LinGruby Pionier

@m1804 masz tu twórcę ABot @ArrMeeR więc napisz do niego bo większość korzysta chyba z MBot'a ;-)

m1804
m1804

Przybliżysz mi tego mbota? Jest jakaś darmowa wersja?

LinGruby
LinGruby Pionier

@m1804 masz tu również twórcę MBot @K-Scripts ale czy jest darmowa wersja chyba jakaś prosta powinna ;-)

K-Scripts
K-Scripts

Nie posiadamy wersji darmowych niestety.