Konfiguracja poczty na telefonie

Zombie
www, domena, mail
WoZZowskY
WoZZowskY

Witam! Mam pewien problem, mam zakupiony hosting WWW oraz Domene w LVLUP.PRO. Wszystko ładnie ze sobą połączyłem i utworzyłem sobie E-Mail admin@mojadomena.pl (Nie będę się reklamował 😄 ). I chcę tą pocztę odczytywać i odpisywać na maile z poziomu aplikacji Poczty na telefonie (Android) lecz nie wiem jak ją skonfigurować. Pisze tam że musze jakieś porty podawać adresy i te sprawy ale nawet nie wiem co tam mam wpisać. Bardzo bym był wdzieczny gdyby ktoś mi to wytłumaczył jak to skonfigurować. Z góry dziekuje i pozdrawiam!

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Ja używam z aplikacji GMail na Androidzie, ale konfiguracja tego w systemowej aplikacji Poczta (zakładam, że z Samsunga) wygląda mniej więcej tak samo.

Użyję mojego przykładu (gdzie mail.plbananek.eu zamień to na swoją domenę):

Poczta wychodząca: IMG_20170927_152502_872|296x499

Poczta przychodząca: IMG_20170927_152531_587|327x500

WoZZowskY
WoZZowskY

Niestety nie działa pisze, że nie może połączyć z serwerem 😦 Mam to do wyboru: Screenshot_2017-09-27-17-19-37|281x500 Potem mam: Screenshot_2017-09-27-17-19-08|281x500 I jeszcze to: Screenshot_2017-09-27-17-18-50|281x500

WoZZowskY
WoZZowskY

Może @SystemZ pomoże?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

IMAP nie, wybierz POP3 i reszta tak jak jest ;)

WoZZowskY
WoZZowskY

@DBanaszewski Jak ty masz mail.plbananek.eu To ja mam wpisac mail.mojadomena.pl Czy tak jak mam admin.mojadomena.pl

WoZZowskY
WoZZowskY

Dziekuje za odpowiedź @DBanaszewski! Błąd był z mojej strony nie włączylem typu zabezpieczen i nie chciało puścić dalej 😄

luxDev
luxDev Pionier
WoZZowskY
WoZZowskY

Nie mam tej ikonki do zaznaczania odpowiedzi. Mam tylko serduszko flage jakieś łancuchy Xd i wiszącą flage

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Teraz masz ;)

PS. Przeniosłem to do WWW, ponieważ tyczy się to konfiguracji poczty z hostingu ;)