Kryteria dla profilu zweryfikowanego

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jest to rozwinięcie tego tematu https://lvlup.rok.ovh/t/profile-zweryfikowane/375/

Aby uzyskać ikonkę obok nicku 77x83 należy spełnić przynajmniej jeden z tych warunków

  • przynajmniej około 100 osób online dla serwera gier/głosowego w ostatnich 30 dniach około godziny 19:00
  • powyżej 10k subskrypcji na YouTube lub follow na serwisach streamingowych

Gdy spełniasz te warunki wystarczy napisać do mnie a po zweryfikowaniu dostępu do kanału/serwera przydzielę taką ikonę. Jest także możliwość że sam zauważę potrzebę takiego odznaczenia i ikona pojawi się bez twojego udziału.

Powyższe kryteria są orientacyjne, zapraszam do dyskusji w tym wątku.

Kukubaczek
Kukubaczek

10k subow to trochę dużo xd Niektórzy są znani i nie mają ani serwera w danym momencie ani kanału na YouTube (np @Karolek), a ludzie mogą się pod nich podszywać ;)

luxDev
luxDev Pionier

Serwer minecraft - ponad 150 osób

Maaati
Maaati

Dla mnie spoko. Co do luxDev rozumiem że 150 bo akurat taki serwer masz? To może niech będzie 300? Tu nie chodzi o wyliczanki tylko raczej o zweryfikowanie człowieka pod względem tego co robi a czasami serwery wielkie nie dorastaja technicznie do piet innych mniejszych na których gra po 50 osób. Wybacz ale jeżeli siedzisz w serwerach gier MC to powinieneś wiedzieć że ilość graczy na serwerze nie zależy od tego jak jest zrobiony dany serwer tylko od tego jakie formy marketingu sa wykorzystane... Dla mnie pomysł spoko 10k dla YT to wystarczajaco aby stwierdzić że ktoś robi coś co 10 tysięcy osób stwierdziło za godne polecenia. A co do serwerów gier to sam nie wiem bo z jednej strony kryteria 100 osób to wiesz Michał że to będa serwery MC, a co z reszta gier? Serwer TS myślę że ponad 100 osób to jakiś owoc pracy kogoś więc jak najbardziej. Na koniec nasuwa mi się jedno pytanie PO CO?

luxDev
luxDev Pionier

Miałem na myśli "Ja posiadam serwer minecraft - ponad 150 osób" -,-

Maaati
Maaati

@luxDev Zmienia to cały kontekst wypowiedzi jakby nie było :) Nie ważne ja wyraziłem swoja opinie na ten temat, moim zdaniem lepiej dać komuś kto faktycznie zasługuję niż pierwszej lepszej osobie która chce.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Głowiłem się nad tymi kryteriami i doszedłem do wniosku że ciężko mierzyć rozpoznawalność.

Dla wiarygodności musiałoby to wyglądać na zasadzie głosowania czy ktoś powinien otrzymać takie odznaczenie. Wtedy zaczyna się problem gdyż mogą się pojawić osoby które nie będą obiektywne w tej ocenie.

Na obecną chwilę zostawiam te kryteria jako orientacyjne. Oznacza to że spełnienie tego znacznie zwiększa szansę na odznaczenie ale nie jest konieczne, postaram się najbardziej obiektywnie przyznawać według własnej oceny.

Dla każdej osoby która została oznaczona lub ma być odznaczona będzie utworzony wątek dlaczego tak a nie inaczej. W ten sposób będzie można też nominować siebie lub innych.

Mam też pomysł gdzie po przekroczeniu następnego progu będzie można wnioskować o inną ikonę zgodnie z życzeniem i możliwościami technicznymi. Np. małe logo swojego bardzo popularnego serwera. Jestem tu otwarty na propozycje. Wiem że to tylko kosmetyczne zmiany ale jednak dla niektórych są bardzo istotne dlatego chciałbym wyczerpać temat i zrobić tak aby rozwiązanie podobało się jak największej ilości osób.

Jebanany
Jebanany

Kosmetyka jest bardzo ważna @SystemZ 😂