Kupiłem vps i jest podpięta do niego domena

Zombie
Fokaa
Fokaa

Witam kupiłem vps postawiłem na nim ts3 wszystko pieknie tylko ze jest podpięta pod niego domena licze na szybko odpowiedz

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nie rozumiem?

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Pewnie mu chodzi o to, że ktoś kiedyś miał VPSa o takim samym IP i podpiął do niego domenę 😛

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Kolega @Fokaa chyba pomylił forum z ticketami. Jeśli występuje taki problem, to trzeba go zgłosić na tickety, my tu nic z tym nie zrobimy. Tworzenie wątków z tą samą treścią (prawdopodobnie przeklejoną z ticketa, co już samo w sobie zasługuje na bana) to jedno, ale wiadomości na PM do mnie to druga sprawa:

Kupiłem vps i dostaje jakiegoś ,,używanego" vps z podpieta domena co to za obsluga

Otóż jestem tylko modem tego forum i grzecznie zwróciłam uwagę oraz poprosiłam o nie robienie syfu. To nie mpc, tutaj ludzie przychodzą uzyskać pomoc, a nie przekopywać się przez spam. Do tego obowiązują pewne reguły, jak w każdym miejscu.

Moja porada, napisz swoją sprawę na ticket, nawet wklej link tego wątku w wiadomość. I uprzedzę tworzenie kolejnych, bezsensownych wątków - odpowiedź na ticket trwa 48h.