Kupowanie rang przez Minecraft

Off topic
luxDev
luxDev Pionier

Witam, teraz tak trochę z innej "rury", otóż piszę plugin dzięki któremu będzie można zakupić dowolną usługę (jeśli jest ona dodana w configu itd.) przez Minecraft.

Jak to działa, z tego co kojaże lvlup.pro ma swoje API nie przeglądałem go ale mam nadzieję że jest tam funkcja sprawdzania poprawności kodu przez Strone, ja aktualnie używam microsms.pl.

Jak to działa, config usług wygląda tak:

690x431

Jeśli ustawimy sobie wszystko, to po wpisaniu komendy /sklep wyskoczy nam okno z całym stuffem z configu.

Po kliknięciu w daną rzecz otworzy nam się wirtualna Tabliczka gdzie będziemy poproszeni o wpisanie kodu z sms Jeśli wpiszemy i zakończymy Edycje tabliczki Plugin sprawdzi na stronie która jest podana w configu wszystko jeśli strona zwróci "1" kod będzie poprawny (microsms, profitsms, potem dodam tam że będzie można wpisać co hosting dokładnie zwraca jeśli kod jest poprawny)

Mówię dodatkowo, rozmyślam nam wersją płatną wszystko jest oparte na pakietach oraz obiektach & wydajnym kodzie, który będzie zaciemniony odpowiednio ProGuardem :slight_smile:

Na razie plugin działa w porządku jest to na razie wersja testowa - to oznacza że nie ma w configu takich rzeczy jak strona od sprawdzania kodu userid accountid itd, itp.

Oraz nie wiem czy Pan michał @SystemZ mi zezwoli na handlowanie.

Jak chcecie więcej ssów piszcie (Takiego dobrego pluginu nie ma nigdzie w internecie).

Fallen
Fallen Pionier

Na profitsms pisał już sierip aka programista ale to działało bo działało ale pomysł ciekawy i ja bym wykorzystał kowadło zamiast tabliczki :) BTW mógłbyś mi na PW napisać na jakim TS aktualnie przesiadujesz bo z tego co widzę bo głównej ikonce to chyba znajomy mi ts :D

luxDev
luxDev Pionier

online-speak.pl

Z tego co wiem można reklamować ts3 itd. W osobnych wątkach więc chyba nie będzie Problemu :)

Fallen
Fallen Pionier

Mam nadzieje że to tymczasowy ts bo znam jego historie i to bardzo dobrze :D i ciekawa nie jest (Byłem współwłaścicielem poprzednich domen oraz przez chwile sponsorem jednej maszyny)

luxDev
luxDev Pionier

Kowadło mi się nie widzi, zresztą pod Tabliczkę z pakietem było trochę zachodu :D

NightmareFallen
NightmareFallen

Jeżeli takowa sprzedasz ruszy to jak najbardziej zapraszam lux dobra mordka 😃

luxDev
luxDev Pionier

@NightmareFallen Na razie czekam na zezwolenie, od Pana Michała.

Krzychu102
Krzychu102

Fajny pomysl moze sie przydać :D

luxDev
luxDev Pionier

Po co taki odkop?

Projekt zakończony, wyszła wersja MC-SHOP za darmo, sourcecode, kompatybilna z płatnościami lvlup.pro

(https://lvlup.rok.ovh/t/dl-mc-shop-kupuj-itemy-rangi-w-trakcie-gry/643)

Krzychu102
Krzychu102

Nie widziałem :)