Kwadratowamasakra.pl - sponsoring całej sieci

Zombie
współpraca-odrzucone
paspartu
paspartu

##Nazwa projektu

#####KwadratowaMasakra.pl

##Cel

Stworzenie drugiej sieci "KwadratowejMasakry", opartej o najnowszą wersję minecraft'a 1.9, wielkiej społeczności minecrafterów na autorskim trybie "RealCraft" o raz 3 sieci, a dokładniej angielskiej.

##Co udało nam się zrobić

Aktualnie posiadamy rozbudowaną sieć na wersje 1.7 -1.8. Dzięki naszym innowacyjnym rozwiązaniom w dniu dzisiejszym możemy na niej znaleźć ponad 200 osób online. Sieć posiada własne forum jak i stronę: kwadratowamasakra.pl , oczywiście z dodatkiem portali społecznościowych. Serwery są wyposażone w autorskie panele, oraz bardzo rozbudowany system zakupów sms... Także możemy się pochwalić długą zdobywaną społecznością graczy oraz YouTuberów, których oczywiście wypada wymienić w dalszej części zgłoszenia. Jeśli chodzi o sieć 1.9 rozpoczęły się pracę nad trybem "RealCraft", pokrótce wymieniając jego funkcje: gracz rozpoczyna swoją przygodę przechodząc intuicyjny samouczek, następnie jest on teleportowany do miejsca bitwy i oprowadzany przez boty (postacie). Po krótkiej scence wprowadzającej do świata gry użytkownik może wybrać swój zawód - i tu się zaczyna zabawa, ponieważ jest tych zawodów kilkadziesiąt a są one oparte o autorskie skrypty... Np. Aby ochroniarz mógł zarabiać, musi wybrać swoje miejsce pracy, dajmy galerie, następnie pilnować danego obiektu. Pewnie teraz każdy pomyśli co jest fajnego w staniu i patrzeniu na graczy? Otóż to: nic... Dlatego zawody się wiążą, dla przykładu złodziej może zaatakować daną galerie - więc taki ochroniarz może ją obronić... No ale co kiedy będzie to gang? Wtedy do akcji wkracza policja a nawet wojsko. Sama mapa posiada 12 miast, a jest ona wielkości 1500x2500 kratek. Znajdziemy na niej domy na sprzedaż, hotele w których można wynająć pokoje, szpitale, miejsca pracy, siedziby firm: które również są dostępne, lotniska, miejsca rozrywki i naprawdę wiele więcej... Aby urozmaicić grę stworzyliśmy działające auta, zakłady ubezpieczeń lub nawet czarny rynek. Dla większego sukcesu tryb jest w otoczce fabularnej, czyli nasz gracz może iść kilkoma drogami: spokojnego życia zarobkowego, policjanta, złodzieja lub bohatera - lecz to ostatnie nie jest już takie łatwe ,ponieważ wymaga ono naprawdę wielkich umiejętności rozwiązywania zagadek oraz wytrwałości. Na 1.9 znajdziemy też pvp, frakcje o raz skyblock przygotowane specjalnie pod tą wersje, między innymi: custom terrain, meble, miniblocki, pełne sterowanie poprzez GUI o raz więcej tym podobnych innowacji. Jeśli chodzi o serwer angielski, w skrócie będzie on powierzchowną kopią znanych już nam trybów, lecz naturalnie w innym języku.

##Plany

Na początku chcieli byśmy stworzyć serwer rpg oparty o nowe pvp dostępne na wersji 1.9, oraz custom terrain. Następnie także serwer rpg lecz polegający na innej mechanice, a mianowicie upgradowaniu postaci. Nowoczesny serwer skyblock z meblami, miniblokami oraz sterowaniem poprzez GUI, a bym zapomniał: możliwości wyboru wyspy np. leśnej. Oraz naturalnie chcemy dokończyć naszą perełkę czyli "RealCraft". Można też dodać iż serwer angielski wymaga dopieszczenia i nie jest gotowy na swoją "grand premierę".

##Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Jeśli można to tutaj napisać, to chciałbym zaznaczyć wysokie pozycjonowanie SEO należące do naszych domen: kwadratowamasakra.pl, infocraft.eu oraz setcraft.net. Naszymi oficjalnymi YouTuberami są: https://www.youtube.com/user/darthszrelhd oraz https://www.youtube.com/channel/UCnmkyAntDO1qty2CEORjBFg. Nie można zapomnieć iż grały u nas takie sławy jak: Skkf, minecraftblow, Rezi, polskipingwin, Vertez i wiele innych. Na końcu chciałbym zaznaczyć iż posiadamy licznych YouTuberów na Youtube, lecz myślą iż liczba subskrybcji w ilości 100 - 1000 zwalnia mnie z wypisywania tylu linków.

##Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Jesteśmy w fazie negocjacji z youtuberami grającymi dawnej na "kwadratowejmasakrze", lub "minecraft start". Jeśli przebiegną pomyślnie, możemy się spodziewać serii na ok. 100 kanałach nie mających poniżej 10 000 subskrybcji.

##Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Na dobry początek starczy nam vps z 16 - 32 gb ramu. Lecz ta liczba może się zmienić do maksymalnie 128 gb ramu, ale była by ona uzgadniana z wami i równoległa do rozwoju jak i ilości graczy na naszych sieciach.

##Co mogę zaoferować w zamian

Wasz baner na naszej stronie, forum, facebook'u ora logo w reklamach tworzonych przez naszych Youtuberów. Oczywiście jest wiele możliwości typu boty reklamujące was na chat w grze, vouchery na nasze usługi za zakupienie u was serwera itp. Pamiętajmy iż to jest stary poczciwy minecraft, czyli gra sandbox! Więc kto nam zabroni dać wielkich animowanych napisów lub używania wszelakich rozwiązań. ;)

##Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Myślę że sam fakt iż jesteśmy na rynku od wielu lat, grono popularnych youtuberów i nasze tryby wyróżniają nasze sieci. Jednocześnie pamiętajmy iż wiele osób za młodu oglądało serie z naszego serwera u np skkf'a, przez co wątpię aby serwer "x" miał posiadał takie wyróżnienie. Na końcu można dodać iż tryby które planujemy na wersje 1.9 nie są spotykane, oraz są oparte o własne autorskie pluginy/skrypty, przez co rozgrywka jest zooptymalizowana a jednocześnie bardzo przyjemna na oka i przy każdym następnym kroku pozytywnie zaskakująca.

##Od autora

Chciałbym tylko na końcu dodać, iż chcemy aby sponsoring objął całą sieć nie tylko te nowe... Czyli coś co by było podobne do sponsorowanego przez was "sześciennego globu". Jeszcze muszę powiedzieć iż podobny temat pozostał już poruszony, lecz był on tylko o kilku trybach... Ale oczywiście aby nie było przeszkód, zapytałem się pomocy technicznej:

Witam, na waszym forum została dodana oferta współpracy z naszą siecią.

Podanie zostało odrzucone w nietypowy sposób, ponieważ osoby próbujące zrobić na złość nie najmniejszej sieci, właśnie się aktywowały. Czy będziemy mogli zrobić jeszcze jedno podejście - naturalnie rozumiem iż jest napisane NIE, tylko iż wątpię że te podanie zostało zamknięte w sposób "normalny". Dodam iż jeślibyście nam pozwolili - dany temat byłby dodany za kilka tygodni (jak posprzątamy w szeregach). Serdecznie pozdrawiam!

I otrzymałem taką odpowiedź:

Witaj, nie będzie problemu jak za jakiś czas utworzysz nowy wątek.

Nie mam tu nic do dodania.

Tak więc pozdrawiam użytkowników forum, jak i samego SystemZ. O raz mam nadzieję że się dogadamy i będziemy współpracować na dłużej.

####SS Pozycjonowanie: 688x499

688x499

688x499

##Edit

Aktualnie mamy problemy techniczne z naszą stroną internetową, przez co nie mam jak jej zademonstrować. Lecz oprócz tego jestem otwarty na prośby o ss np strony infocraft.eu

happi
happi

Link do pierwszego kanału nie działa. (osoby które wezmą udział)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dobry dzień! Coś się zepsuło i tekst nie jest ładnie połączony, tylko maksymalnie "wysterowany" - po co? To specjalnie ładnie nie wygląda... W dawnym wątku było lepiej 😛 https://lvlup.rok.ovh/t/kwadratowamasakra-pl-temat-dotyczacy-wspolpracy-z-serwerownia-lvlup-pro/338 \ ale cóż to już kwestia gustu...

Strona aż tak rozbudowana nie jest, wygląda na 10/15 minut pracy w html i css 😉 . Nie chwal się tym co nie istnieje :) .

690x359

Serwer jest chyba wyłączony, bo na wersji 1.7.10 jest o informacja 606x69

Dalej nie bede sie rozpisywal po mimo, że mam jeszcze kilka uwag, chcę posłuchać komentarza :)

paspartu
paspartu

Dziękuję za informację, link działa już poprawnie.

paspartu
paspartu

Dziękuję za szczerą opinie. Jeśli chodzi o stronę to jest ona zrobiona właśnie w te 15 minut ;) Ponieważ napotkaliśmy dzisiaj problemy z domeną, przez co musimy wszystko przeportować i ponaprawiać. Ale nie martw się, mogę ci zagwarantować iż stała strona jest profesjonalnie wykona :) .A co do "wyłączonego serwera" to jak już pisałem mamy problemy techniczne, więc możesz wejść poprzez kmmc.pl. Psst sam osobiście sobie pomyślałem jaka sieć ma taką emm słabą stronę, ale myślę iż sytuacja się rozwiązała.

Kukubaczek
Kukubaczek

Odradzam współpracę lvlup.pro z tą siecią. Dlaczego?

  1. Marka budowana w 100% na oszustwie małych dzieci. Przykładowy Tomek wchodzi sobie na serwer, żeby spotkać skkfa. Tak wyczytał na stronie, w lobby jest skkfa głowa i ciagle wyczekuje, żeby mógł sobie zrobic z nim screena. Jest oszukany - skkf czy inny YouTuber nigdy nie wbije na ten serwer, bo nie ma nic z nim wspólnego.
  2. Przejęcie domeny: 281x499
  3. Potrzebujecie takiej maszyny? Przecież sami oferujecie współpracę innym osobom (czyt. hostujecie serwer i na nim zarabiacie). Jeżeli macie na to fundusze to tym bardziej się dla Was coś znajdzie.
  4. Pewny serwer chcieliście kupić za kilka tysięcy złotych, a nie macie kasy na maszynę?
  5. Nie czytałem prezentacji wiec nie nawiązuje do niej. Tylko ostrzegam @SystemZ, że nie warto.
  6. Ortografią też nie grzeszą.

paspartu:

Jednocześnie pamiętajmy iż wiele osób za młodu oglądało serie z naszego serwera u np skkf'a, przez co wątpię aby serwer "x" miał posiadał takie wyróżnienie. Nie Wasz serwer tylko SKKF'a. Wy tylko przejęliście jego markę.

paspartu
paspartu
  1. Mylisz się, ponieważ od wczoraj prowadzimy negocjacje z skkf'em, ich celem jest namówienie go do powrotu na kwadratową. Przez co chcemy mu dobrowolnie oddać domenę, lecz na naszych warunkach.

  2. Tutaj zawiódł sam twórca, ponieważ to on nie przedłużył domeny, a nijaki "właściciel nie skory do współpracy" już dawno u nas nie pracuje.

  3. Nie ma co się rozpisywać: mamy dołek finansowy, przez co już od 2 tygodni nie prowadzimy tej oferty.

  4. Tak jak wyżej, aktualnie mamy dołek...

  5. To zachęcam do przeczytania ;)

  6. Podaj błędy to je naprawię, ponieważ osobiście żadnych nie widzę.

  7. Dodam od siebie: te punkty które wymieniłeś o np. kupnie serwera za kilka tysięcy złotych, mogą pokazać systemowi iż posiadamy nie małe zarobki. (lecz aktualnie potrzebujemy dofinansowania które w kilka tygodni wyjdzie na plus), a przejęcie domeny pokazuje nasz spryt dzięki któremu marketing jest po naszej stronie :) . Pamiętaj też iż ten zły i bezduszny właściciel kupujący nie zajęte domeny, już odszedł. A skkf na plus, minus 70% powróci.

Tu taki mały dowodzik:

688x499

Kukubaczek
Kukubaczek

Czekaj czekaj, nastąpiła zmiana właściciela? Chyba, że tak. Na powrót skkfa to nie liczę, bo dobrze wiemy ile taki serwer zarabia i nie zgodzi się na promowanie go w zamian za np. stworzenie nowego sezonu KM.

Dołek finansowy spowodowany czym? Lvlup musi wiedzieć co ryzykuje ;)

PS: Przykro mi to pisać, ale przyczyniliscie się z tym przejęciem domeny do upadku minecraft na polskim yt :/ W sumie do upadku jedynej sensownej serii z tej gry.

PS2: Myślę, że "od tak" youtuberzy nie beda chętni do współpracy za darmo ;) Chyba, ze jak pisałeś skkf przejmie markę - wtedy owszem.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Dobrze, otrzymałem informacje o których wcześniej wspominałem, które wcześniej komentowałem. Chciałem zahaczyć również o wątek, który rozpoczął już @Kukubaczek za co mu dziękuje :slight_smile:. Przyczyniliście się do upadku świetnej serii YouTuberów - gratulacje. Szczerze wątpię, by na cokolwiek się zgodził dodatkowo minecraft na polskim youtube.... zlazł na bardzo słaby poziom, nie wiele osób ma przyjemność grać w tę grę bądź nagrywać [u]ciekawe[/u] serie z tą grą związane.

paspartu:

Przez co chcemy mu dobrowolnie oddać domenę, lecz na naszych warunkach. To dobrowolnie czy na warunkach? [Masło != Szynka]

Serwer mi się podoba, (jako serwer mc), jednakże nie wyobrażam sobie tej wspolpracy.

To wszystko. Nie dla projektu //EDIT: 128 GB RAM 😂 to widzę nieźle 😃

Fallen
Fallen Pionier

Mówisz że czekanie co do minuty aby przejąć po kimś domenę to spryt? Nie to jest zwykłe "podjebanie" komuś wypromowanego projektu (Inaczej tego nie nazwę bo się nie da). Będzie więcej problemów niż pożytku. Sam miałem podobny przypadek tylko że z cheatonem. Dostałem pełen dostęp do domeny i zrobiłem serwer. Skutki średnio 12-14 emaili dziennie od OVH że wykryto atak i przynajmniej 2 razy dziennie serwer po 5-10 min off oraz masa hejtu że domena została ukradziona. Widać nawet nie potraficie dobrać serwera, 128Gb ramu? Chyba po to aby zrobić RamDisk. Też jestem w stanie po tym stwierdzić ze nie macie zbytnio technicznego pojęcia. Na wielkie NIE

Kukubaczek
Kukubaczek

Wracając do tematu współpracy z youtuberami - pierwsze co to powinniście napisać tylko do skkfa i Cubixa. Oni prowadzili początkowo ten serwer. Myślę, że pisanie do menadżerów youtuberów nic nie da.

Fallen
Fallen Pionier

A raczej tylko do Cubixa bo to on był głównym właścicielem oraz technikiem.

paspartu
paspartu

Chciałbym na zawsze zakończyć temat skkf'a... Ponieważ od dawna nie mamy nic wspólnego z dawnym właścicielem... A sam sobie zdaję sprawę iż przez niego nie ma teraz jednej z moich ulubionych serii (którą oglądałem od deski do deski, jeszcze w liceum). A co do tych 128GB ramu to jest wielka pomyłka, ponieważ napisałem iż na razie potrzebujemy go tylko 32, a w miarę rozwoju serwera będzie on rósł, dlatego iż jak jest w temacie chcemy stworzyć nie jedną sieć a kilka...

paspartu
paspartu

Już napisaliśmy do nich... A co do tej domeny i sprytu, to powiem ci iż jednak możesz mieć trochę racji. Ale tak jak post wyżej, dla nas i naszych graczy temat z domeną jest od dawna zamknięty!

Kukubaczek
Kukubaczek

Zamknięty? W wątku napisałeś, ze grali oni na WASZYM serwerze, a nie jak naprawdę na Cubixa i skkfa.

paspartu
paspartu

Źle mnie zrozumiałeś, mam na myśli iż już od dawna nikt od nas nie ma nic związanego z tym niefortunnym zakupem domeny...

Szymon
Szymon

@paspartu,

zły i bezduszny właściciel kupujący nie zajęte domeny, już odszedł.

Kogo masz na myśli?

DarkMafy
DarkMafy

Radzę lvlup nie sponsorować całego projektu.... Wiele kłamstw pada z jego strony większość z tego co tu pisze to kłamstwa...

paspartu
paspartu

@szymon Powiem ci że nawet go nie znałem... @DarkMafy Już jedno "podanie" zniszczyłeś, więc żegnam ;)

Gabi
Gabi

Grywam bardzo czesto na kwadratowej i powiem wam ze serwer jest naparawde bardzo ciekawy. Maja duzo pomyslow i fajna adnimistracje. Wiec jak dla mnie wielkie tak. I nie rozumiem czemu wiele ludzi narzeka tak jak @cptskiperro napisal, na to co juz bylo!

Szymon
Szymon

@paspartu, moge powiedziec tylko tyle, że jak nie znasz kogoś to nie oceniaj. Wiem co się działo na tym serwerze wewnątrz administracji. Mogę tylko powiedzieć, że to co napisał tutaj @paspartu to tylko jego wyobraźnia.

Byłem praktycznie najwyżej w administracji (nie licząc właściciela). Piszę to tylko dlatego, że długo po moim odejściu dużo osób utożsamiało mnie z kwadratową. Dlatego zależy mi, aby ten serwer dobrze się kojarzył. Jeżeli ktoś ma wątpliwości to odszedłem z powodu spraw prywatnych.

Kukubaczek
Kukubaczek

Kolejne fake-konto założone tylko po to, żeby wykazać aprobatę wobec tego zgłoszenia. Żałosne. Dlaczego narzekamy? Czytaj wyżej.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Potwierdzam, to fake konto.

@paspartu @Gabi Za robienie ze mnie debila że się nie skapnę odnośnie multikonta (czyli obrażanie mnie) oraz oszukiwanie społeczności oba konta dostają perm bana na forum oraz w systemie ticketów co byś już więcej nie marnował czasu społeczności oraz mojego.

Gratuluję wygranych i informuję że projekt zostaje odrzucony a każdy następny temat z "kwadratowa masakra" będzie usuwany a twórca banowany. To była już ostatnia szansa i więcej ich nie będzie.

Pozdrawiam i dziękuję wszystkim za intensywną dyskusję.