Łączność z SSH, cPanel

Zombie
vps, zarządzanie
xSeKaBo
xSeKaBo

Witam, Wczoraj zakupiłem VPS (Oferta VPS CLOUD RAM 3) i licencje cPanel, u OVH.net. Mój problem jest w tym że za żadne skarby nie mogę się połączyć przez SSH (timed out). Z racji że zainstalowałem cPanel (Przy reinstalacji systemu) wraz z CentOS powinienem mieć wszystkie dodatki (wtyczki). Gdy wchodzę na xxx.ovh.net:2087 wyskakuje komunikat: "Ta witryna jest nieosiągalna

Serwer xxx.ovh.net odrzucił połączenie."

Dodam iż maszyna ma "KVM OpenStack"

Proszę o szybką pomoc. Z góry dziękuje.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Próbowałeś restartu z poziomu panelu?

xSeKaBo
xSeKaBo

Tak. Nadal nie działa np. dostęp do ssh przez putty i inne (podawałem klucz). Proszę o pomoc.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

A nie uruchomiłeś VPS przypadkiem w trybie rescue czy coś? Czy na pewno łączysz się z poprawnym adresem?

Myślę, że powinieneś napisać do supportu OVH.

xSeKaBo
xSeKaBo

Uruchamiałem parę razy, ale wyłączałem. Jeśli chodzi o adres to jest on w 100% poprawny gdyż łączę się przez niego z ftp (I działa), lecz gdy łączę się z putty przez ten sam adres to wyskakuje błąd (connection timed out).

koweq
koweq

Napisz do OVH

xSeKaBo
xSeKaBo

Napisałem, czyli te 3 dni w plecy 😦

koweq
koweq

Cóż, czasem tak bywa... :/

xSeKaBo
xSeKaBo

SeKaBo Network poczeka 😕

koweq
koweq

Co to?

xSeKaBo
xSeKaBo

Tak mój projekcik. Jak problem zostanie naprawiony to może będzie coś tutaj na forum o tym projekcie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Chcesz stawiać serwer Minecraft na CPU o taktowaniu 2.4GHz? Jeśli to nie będą minigry gdzie jedna instancja to jeden serwer, odpuść sobie 😛