LastPVP.pl - Rozwijaj swoje umiejętności razem z nami

Zombie
współpraca-odrzucone
Hype
Hype

Nazwa projektu

LastPVP.pl - Serwer PVP

Cel

Swoją przygodę z serwerami zacząłem już rok temu, lecz nigdy nie mogłem trafić na osoby godne zaufania oraz sprostające moim wymaganiom. Dlatego zwracam się własnie do waszego hostingu, jestem osobą nieletnią i za wielkimi funduszami nie dysponuję, a bardzo chciałbym rozwinąć skrzydła i pokazać że również młode osoby takie jak ja mają umiejętności oraz potrafią zrobić coś z niczego, dlatego do projektu zabieram się sam, planuję z biegiem czasu zwerbować ekipę godną zaufania, lecz narazie staram się być samotnym wilkiem i próbować wszystkiego na własną reke. Mimo wszystko nie mam zamiaru poddawać się po odrzuceniu propozycji.

Co udało nam się zrobić

Jest to pierwsza edycja tego serwera - Każdy kiedyś zaczynał od zera, wiadomą rzeczą jest to że nie każdy serwer odrazu kwitnieje w graczach. Nikt nie chce wybijać się na czyimś sukcesie, cały projekt jest w pełni gotowy oczekuję on tylko na nawiązanie współpracy z którymś z hostingów, wybrałem hosting pana Michała, ponieważ stwierdziłem że będzie on najodpowiedniejszym pod względem kontaktu z supportem oraz nawiązywaniem jakiejkolwiek wspólpracy.

Plany

W moim projekcie 'LastPVP.pl' postawiłem na klasykę - Serwer PVP, lecz nie od dziś wiadomo ze taki serwer nie przyjmię się za szybko - Tutaj zastosowałem kilka rozwiązań, w których gracz jako przykładowy Kuba nie rozmyśli się po kilku minutach gry. Wiadome jest to, że serwer PVP nie ma za dużego pola do popisu i tutaj trzeba stawiać w dużej mierze na klasykę połączoną z kompatybilnością, cały projekt jest aktualnie w fazie Beta, prowadzimy w nim różnego typu renowację aby na samym starcie projektu żaden gracz nie spotkał się z żadnym błędem ze strony serwera. Wiadomo, że sam start serwera przecież nie będzie mierzony w setkach graczy. Głownym zamierzeniem całego serwera jest to aby serwer mógł sam na siebie zapracować oraz pokazać że młodsze osoby też potrafia zdziałać cos na scenie serwerów.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Hype - https://forum.lvlup.pro/users/Hype/summary

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

LVLUP.PL

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Proszę o ten pakiet Pamięć RAM: 4096 MB Max CPU: 220 % Pojemność dysku: 12 GB

Na dobry początek proszę o w/w maszynę.

Co mogę zaoferować w zamian

Reklamę na miare serwera oraz administracji - sharowanie postów na stronie internetowej oraz na fanpage'u który mam nadzieję wyruszy nie długo, oczywistą sprawą jest to że w samej grze hosting jak najbardziej bedzie reklamowany.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz . Projekt jest unikalny ponieważ; a) Stosujemy w nim rozwiązania które nie były jeszcze używane na podobnego typu serwerach b) Wysoki poziom pod względem wykonywania powierzonych zadań c) Bardzo dobry kontakt z graczem, bezproblemowa pomoc w każdym calu d) Metody zachęcające gracza (podpunkt.a) e) Profesjonalne podejście do projektu.

anon10657637
anon10657637

Eloszka ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Hype:

Nazwa projektu

LastPVP.pl - Serwer PVP

Za frazę "PVP" w nazwie, masz już ode mnie -1 pkt 😛. Tak samo jest ze słówkiem "Craft" czy "Mine".

Hype:

Swoją przygodę z serwerami zacząłem już rok temu, lecz nigdy nie mogłem trafić na osoby godne zaufania oraz sprostające moim wymaganiom.

Niestety, życie. Ale szukaj dalej 😃

Hype:

Dlatego zwracam się własnie do waszego hostingu, jestem osobą nieletnią i za wielkimi funduszami nie dysponuję, a bardzo chciałbym rozwinąć skrzydła i pokazać że również młode osoby takie jak ja mają umiejętności oraz potrafią zrobić coś z niczego, dlatego do projektu zabieram się sam, planuję z biegiem czasu zwerbować ekipę godną zaufania, lecz narazie staram się być samotnym wilkiem i próbować wszystkiego na własną reke. Mimo wszystko nie mam zamiaru poddawać się po odrzuceniu propozycji.

Już mi się podobasz.

Hype:

Jest to pierwsza edycja tego serwera - Każdy kiedyś zaczynał od zera, wiadomą rzeczą jest to że nie każdy serwer odrazu kwitnieje w graczach. Nikt nie chce wybijać się na czyimś sukcesie, cały projekt jest w pełni gotowy oczekuję on tylko na nawiązanie współpracy z którymś z hostingów, wybrałem hosting pana Michała, ponieważ stwierdziłem że będzie on najodpowiedniejszym pod względem kontaktu z supportem oraz nawiązywaniem jakiejkolwiek wspólpracy.

Dobrze manipulujesz zdaniami, zwłaszcza to drugie 😃

Hype:

W moim projekcie 'LastPVP.pl' postawiłem na klasykę

W jakim sensie?

Hype:

Tutaj zastosowałem kilka rozwiązań, w których gracz jako przykładowy Kuba nie rozmyśli się po kilku minutach gry. Hype:

Wiadome jest to, że serwer PVP nie ma za dużego pola do popisu i tutaj trzeba stawiać w dużej mierze na klasykę połączoną z kompatybilnością legit 100%

Hype:

Głownym zamierzeniem całego serwera jest to aby serwer mógł sam na siebie zapracować oraz pokazać że młodsze osoby też potrafia zdziałać cos na scenie serwerów. Dobre podejście x2

Ale uwaga, perełeczka na koniec:

Hype:

Projekt jest unikalny ponieważ; a) Stosujemy w nim rozwiązania które nie były jeszcze używane na podobnego typu serwerach b) Wysoki poziom pod względem wykonywania powierzonych zadań c) Bardzo dobry kontakt z graczem, bezproblemowa pomoc w każdym calu d) Metody zachęcające gracza (podpunkt.a) e) Profesjonalne podejście do projektu. Jednak wcześniej: Hype:

Wiadome jest to, że serwer PVP nie ma za dużego pola do popisu Czyli też nie ma w nim oryginalności.

Neutral

( ͡° ͜ʖ ͡°)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

PVP jest wszędzie od groma i nie sztuką jest zepsuć serwer, całe szczęście ten tryb jeszcze nie został tak strasznie zepsuty. Nie wydaje mi się żebyś dał radę na własną rękę z takim serwerem, do serwera potrzebna jest ekipa. Uważam, że bez niej nie masz szans a werbowanie takiej ekipy przy użyciu np. MPCforum to jest porażka gwarantowana.

Twoje argumenty dlaczego projekt jest unikalny to jest po prostu żenada. Po takim przedstawieniu sytuacji na pewno nie chciałbym aby ktoś, kto nie potrafi zaciekawić serwerem, przedstawić jego unikalności współpracował ze mną.

Uważam, że każdy serwer i prawie* każdy tryb da się w bardzo ciekawy sposób zaprezentować oraz zrobić, więc nie wmawiaj nikomu, że serwer PVP nie ma dużego pola do popisu, bo nie polega to na prawdzie.

*EasyHC nie :slight_smile:

Reasumując nie jestem pozytywnie nastawiony do projektu, spróbuj mnie przekonać jakimiś innymi prezentacjami/zdjęciami etc :slight_smile:

Powodzenia

luxDev
luxDev Pionier

Czytając cały temat nie rozumiem nadal czym ten serwer wyróżniałby się od innych serwerów pvp, może byłoby coś ciekawszego gdybyś wprowadził do gry jakieś własne fajne pomysły, jak na razie niczego się nie dowiedziałem o projekcie tylko że jesteś sam i chcesz szukać dopiero zaufanej administracji :/

Mój głos jest na nie, powodzenia.

koweq
koweq

Jaki ma związek to

Hype:

Cel Z tym?>Hype:

Swoją przygodę z serwerami zacząłem już rok temu, lecz nigdy nie mogłem trafić na osoby godne zaufania oraz sprostające moim wymaganiom. Dlatego zwracam się własnie do waszego hostingu, jestem osobą nieletnią i za wielkimi funduszami nie dysponuję, a bardzo chciałbym rozwinąć skrzydła i pokazać że również młode osoby takie jak ja mają umiejętności oraz potrafią zrobić coś z niczego, dlatego do projektu zabieram się sam, planuję z biegiem czasu zwerbować ekipę godną zaufania, lecz narazie staram się być samotnym wilkiem i próbować wszystkiego na własną reke. Mimo wszystko nie mam zamiaru poddawać się po odrzuceniu propozycji. Dobra, dalej. Hype:

Jest to pierwsza edycja tego serwera

Czyli... już odpaliłeś serwer?

Hype:

Pamięć RAM: 4096 MB Ile slotów i czy coś jeszcze będzie na vps? Openvz czy kvm?>Hype:

stronie internetowej Czyli domenę już masz? Hype:

Stosujemy w nim rozwiązania które nie były jeszcze używane na podobnego typu serwerach Czyyyyyyyyli?

Btw. Pvp nie jest innowacyjne.

#NA NIE

Marcoral
Marcoral Pionier

Mi też serwer nie podszedł - w optymistycznym przypadku, zakładamy, że będzie dokładnie taki, jak opisuje go autor wątku. Czyli "klasyczny", wolny od błędów, ze średnią liczbą graczy i sympatyczną administracją. To i tak za mało, aby serwer był unikalny, bo o takie tutaj chodzi. A to i tak była optymistyczna wersja, skoro autor twierdzi, że za wiele nowego na PvP się dodać nie da.

Moim drugim projektem wstępnie miał być właśnie MaPvP. Ten tryb można naprawdę bardzo rozbudować, z racji braku czasu chętnie sprzedam parę najbardziej "casualowych" pomysłów:

  • Dlaczego by nie dodać rozbudowanego rankingu,
  • rozmaitych "achievementów" do odblokowania,
  • ... które można by łatwo sprawdzić na stronie WWW?
  • Ponadto fajnie byłoby zadbać o jakiś system rang,
  • jak również jakąś ciekawą ekonomię - nic tak nie wciąga, jak zbieranie kasy na superbroń, którą zmiażdżymy wszystkich!

Grałem kiedyś na serwerze PvP @Jebanany'ego i muszę przyznać, że to było właśnie to :) Biorąc pod uwagę, że nie siedzimy na wersji 1.5 (bodajże), a 1.11.2, gdzie ulepszeń do PvP masz muuultum naprawdę da się zrobić coś ciekawego. Pamiętaj, że to Ty powinieneś nas zaskoczyć ;)

Jebanany
Jebanany

Panie, nawet nie przypominaj... Czego ja tam nie robiłem, żeby być tym "jedynym", który "coś" ma na serwerze ❤️

Kaperios
Kaperios

Hype:

LastPVP.pl - Serwer PVP

Nie domyśliłem się

Hype:

dlatego do projektu zabieram się sam>Hype:

prowadzimy w nim różnego typu renowację

To w końcu sam robisz czy masz ekipę?

Hype:

Jest to pierwsza edycja tego serwera>Hype:

cały projekt jest aktualnie w fazie Beta

Czyli już masz serwer tak? W takim razie współpraca z lvlup'em nie będzie ci potrzebna>Hype:

Projekt jest unikalny ponieważ;

Jak to jak przecież:>Hype:

Wiadome jest to, że serwer PVP nie ma za dużego pola do popisu

Jestem stanowczo na:

NIE

lecz powodzenia ;D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.