Linux Aplikacja PHP

Zombie
vps, www, php
Glupikocz
Glupikocz

Mam pytanie bo mam aplikacje a dokładniej bota do ts3 i byle jakiego zainstaluje to wykorzystuje mi całe zasoby VPS czy jest możliwość żeby ograniczyć to np do 1GB? aplikacja cała w PHP pisana? np zrobić ze PHP może max urzywać 1GB ramu VPS?

LeviPlayGames
LeviPlayGames

Jesteś pewien, że to bot? Zobacz sobie poleceniem top. Jakiego deamona używasz? Apache? nginx?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Możliwe że jest jakaś luka. Najlepiej uruchom ją w dockerze, do którego ustawisz limit RAMu i CPU. A tak inaczej mówiąc, to skoro zżera całe zasoby, to jak je ograniczymy to będzie lagować :/

Glupikocz
Glupikocz

No a dockera można na OPENVZ zainstalować?? A i co do wcześniejszego pytania to mam Apache a tak WGL to bot to ABOT Ameerra czy jakoś tak także nie powinno być problemu

Glupikocz
Glupikocz

Już 2 raz mi się tak zdarzyło a to że będzie ograniczony to się nic nie powinno stać jak to bot i robi coś raz na kilka sęk i czasami coś raz na 10 sek

Anno
Anno

Źle jest napisany i dlatego tak zżera zasoby.

MichQ
MichQ

ABot Darmowy czy Premium?

Jeżeli Premium nie jest to wina bota. A jeśli chodzi o Darmowego to prawda "zżera" te zasoby :D

Glupikocz
Glupikocz

Ale nigdy tak nie było a co do Premium to jaka jest jego cena?

F4mouS
F4mouS

W nie których botach w cfg jest opcja ustawienia czasu w jakim on dziala lub co jaki czas sie odswieza. Jeśli masz tam taką opcje to może zmień ją na wyższą liczbe sekund.

MichQ
MichQ

Cena do ustalenia u Arrmera na GG :D

F4mouS
F4mouS

Podobno 70zł kosztuje