Lista plików po wejściu na podstrone

Zombie
www
E-pg
E-pg

Jak zrobić, aby po wejściu na podstronę np. mojastrona.pl/pliki wyświetlały się wszystkie pliki z /domains/mojastrona.pl. Widzę to tak: [code]Wchodzę na podstronę /pliki Przeglądarka pyta mnie o login + hasło Gdy dane będą się zgadzały otwiera liste plików z /domains/mojastrona.pl Posiadam hosting www lvlup; nie wiem czy to coś zmienia, ale na wszelki wypadek.[/code]

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Poczytaj o .htapasswd :>

A jeśli chodzi o tamto wyświetlanie, to jeśli masz pakiet z dostępem do terminala musisz zrobić dowiązanie (komenda: ln) na pliki do folderu domeny. Wydaje mi się, że jest taka możliwość.

Dodatkowo będziesz musiał dodać w .htaccess (z jakimś magicznym warunkiem od sprawdzania URI) [code] Options Indexes [/code]

Pamiętaj tylko, że nie zadziała to jak ftp, nie będziesz mógł pobrać plików php. Tym bardziej nie będzie się dało ich wgrywać czy edytować.

Tutaj znajdziesz prawdziwy manager plików, a nawet kilka: http://nilambar.net/2012/10/best-free-web-based-file-management-scripts-in-php.html

E-pg
E-pg

Nie mam dostępu do terminala :(

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

W takim razie najlepiej użyć jakiegoś managera plików, znajdziesz kilka w linku który podałem w poprzednim poście. Ogólnie, to sama lista plików pod hasłem nie ma większego sensu.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

W panelu DA jest takie coś jak "Katalogi chronione hasłem" :) Możesz zabezpieczyć folder. W pliku .htaccess dodaj sobie następującą linijkę"

Options +Indexes

Lecz to wyświetli tylko zawartość folderu :/

E-pg
E-pg

DBanaszewski:

tylko zawartość folderu

Właśnie... A czy da się przypisać .htaccess do pliku nie tworząc osobnego folderu?

E-pg
E-pg

Spodobał mi się tylko 1 menedżer, który w dodatku trzeba umieścić w var/www itd. który jest dostępny tylko z apache na VPS`ie

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jest jeszcze w DirectAdmin wbudowany https://www.youtube.com/watch?v=tcSgtFVN5yA