LITECORE.PL - Serwer survival z dodatkami. [1.16 - 1.19]

Projekty użytkowników
BlueasRode
BlueasRode

LITECORE.PL

Informacje ogólne: Serwer LiteCore.pl to sieć serwerów Minecraft który startuję już 29 lipca czyli w piątek o godzinie 16:00. Aktualnie dostępny tryb który będzie to zmodyfikowany Survival + Działki który będzie miał wiele dodatków i będzie to już IV edycja serwera

AUTORSKI SYSTEM DZIAŁEK: Autorskie działki są najnowszą, a zarazem najciekawszą rzeczą. Gracz może posiadać tylko jedną działkę, ale za pomocą systemu uprawnień możemy mieć podobne uprawnienia co właściciel. Limit graczy na działce wynosi 20 osób. Działka posiada następujące sekcje:

  1. Panel uprawnień: możemy tu zarządzać uprawnieniami graczy, mianować ich właścicielami oraz zmieniać ich priorytet.
  2. Zarządzanie terenem: tu mamy możliwość powiększyć teren naszej działki, włączyć wizualizację terenu za pomocą bordera, edycję wyglądu serca działki oraz przegląd terenu z góry.
  3. Logi: podgląd działań dodanych użytkowników do działki.
  4. Depozyt działkowy: konto bankowe działki, wszyscy gracze mogą wpłacać pieniądze, a gracze z uprawnieniem mogą je wypłacać. Dodatkowo w przypadku nastania terminu wygaśnięcia działki, jeżeli mamy odpowiednią sumę w depozycie działka automatycznie się przedłuży.
  5. Przedłużanie daty ważności: tutaj możemy sprawdzić do kiedy działka jest ważna i ją przedłużyć.
  6. Usuwanie działki: w tej sekcji można działkę: usunąć(zwraca całą sumę z depozytu), sprzedać danemu graczowi oraz wystawić na sprzedaż.

SERWEROWE BOSSY: Na serwerze będą się znajdywać customowe bossy które będą się pojawiać w różnych wymiarach oraz będzie z nich ciekawe drop. Razem wszystkich bossów na serwerze jest 15 i każdy się różni od innych.

INNY GENERATOR ŚWIATA: Serwer posiada całkowicie inny generator świata niż ten normalny domyślny generator. Na samych customowych biomach jest wiele różnych struktur, i wiele więcej

STRONA: https://litecore.pl/ DC: https://dc.litecore.pl/

Wersja serwera 1.16 - 1.19

anon82274658
anon82274658

Prezentacja serwera w porządku, ale jak dla mnie zabrakło paru screenów prezentujących serwer 🙂

TheMultii
TheMultii
  • Brak jakichkolwiek grafik promujących serwer.
  • Brakuje przecinków - sprawia to, że zapowiedź nijak zachęca do wejścia na ten serwer.

BlueasRode:

startuję Gdzie startujesz?

BlueasRode:

Aktualnie dostępny tryb który będzie To w końcu już jest, czy dopiero będzie?

BlueasRode:

AUTORSKI SYSTEM DZIAŁEK: Rozumiem, że plugin napisany samodzielnie przez kogoś z administracji :thinking:

BlueasRode:

będą się pojawiać w różnych wymiarach oraz będzie z nich ciekawe drop. Odmieniać trudności ty mieć.

BlueasRode:

Wersja serwera 1.16 - 1.19 A jaka wersja Minecrafta?

Blox61
Blox61

TheMultii:

  • Brak jakichkolwiek grafik promujących serwer.
  • Brakuje przecinków - sprawia to, że zapowiedź nijak zachęca do wejścia na ten serwer.

[quote="BlueasRode, post:1, topic:20957"] startuję

Gdzie startujesz?

BlueasRode:

Aktualnie dostępny tryb który będzie

To w końcu już jest, czy dopiero będzie?

BlueasRode:

AUTORSKI SYSTEM DZIAŁEK:

Rozumiem, że plugin napisany samodzielnie przez kogoś z administracji :thinking:

BlueasRode:

będą się pojawiać w różnych wymiarach oraz będzie z nich ciekawe drop.

Odmieniać trudności ty mieć.

BlueasRode:

Wersja serwera 1.16 - 1.19 [/quote]

Chyba nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli. Komentarz jest dość boomerski. Nie wiem czy wiesz - a to udowodnione naukowo, ale "czepialstwo" i chamstwo w połączeniu nie dają dobrych rezultatów, a świadczy to tylko o tobie. Osobiście uważam, że każdy projekt i praca wykonana przez użytkowników forum jest warta uwagi a nie jakiejś bezsensownej krytyki (czytaj: Twój komentarz). Żenada..

TheMultii
TheMultii

Blox61:

bezsensownej krytyki

Blox61:

“czepialstwo” i chamstwo Chyba się pogubiłem. Raz piszesz, że jest to krytyka, a raz czepialstwo i chamstwo. Dziwne :thinking:

Blox61:

udowodnione naukowo No to akurat się zgodzę. Czytałem niedawno o rzetelnych analizach IDZD. Sorki 😦 Ale na przyszłość dawaj link, niech inni się dokształcą :slight_smile:

Blox61:

Chyba nie bardzo rozumiem co autor miał na myśli. 🔮 Kryształowa kula mówi, że autor chciał wyrazić subiektywną opinię na temat zapowiedzi serwera, co też uczynił.

Blox61:

Osobiście uważam, że każdy projekt i praca wykonana przez użytkowników forum jest warta uwagi Masz rację! Poświęciłem uwagę tej zapowiedzi. Poświęcam uwagę również innym zapowiedziom projektów użytkowników na forum! Nie wierzysz? Zobacz na mój poprzedni komentarz - musiałem tę zapowiedź przeczytać chociaż raz, by wiedzieć, co napisać na jej temat. Ja nie "leję wodę", jak na lekcji polskiego, byle coś napisać. Odnoszę się do cytyowanych fragmentów zapowiedzi.

Blox61:

a nie jakiejś bezsensownej krytyki Moja opinia była niepochlebna, gdyż zapowiedź mnie nie zainteresowała. Brak w niej chociażby jakichkolwiek obrazków/screenów. Rozumiem, że w idealnym świecie wszystko jest cukierkowe, ale czasami trzeba spojrzeć prawdzie w oczy i móc stwierdzić, że coś jest słabe. Od tego są recenzje. Gdyby jakiś znany youtuber zrecenzował jakiś scam słowami "No w sumie to moja recenzja musiałaby być bezsensowną krytyką, bo jednak ten produkt jest słaby i niewart złamanego grosza. Także ten materiał zniknie za 24h, by firma, która wyprodukowała ten szaj... eee... innowacyjne coś nie była stratna.", to ludzie rzuciliby się mu do gardła.

Blox61:

Komentarz jest dość boomerski. Kurczę, starzeję się. image|234x215

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.