Live-Strike.pl - Sieć Serwerów CS:GO i CS 1.6

Zombie
współpraca-odrzucone
Pendo
Pendo

Nazwa projektu

Live-Strike.pl - Sieć Serwerów CS:GO i CS 1.6

Cel

Osiągnięcie w godzinach szczytu pełnego głównego serwera jakim będzie JailBreak. Oraz pobocznych typu np. Only DD2, Mirage, Areny. Doprowadzenie forum do prostoty i przejrzystości.

Co udało nam się zrobić

Zrobiliśmy własnego TeamSpeak'a pod całą sieć, jesteśmy także na półmetku tworzenia forum.

Plany

Chcemy zebrać dobrą i zgraną ekipę, jak i do pomagania przy forum oraz w silniku serwerów. Stworzyć świetny klimat towarzyszący przy grze na serwerze. Dopracować forum.

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Pendolino - Właścicieli serwerowni Live-Strike.pl to jemu zawdziędzamy projekt. Rumek - Główny technik, WebMaster, technik do spraw serwera. SanChi - Administrator Live-Strike.pl. Frez - Administrator Live-Strike.pl. Bienio - Administrator Live-Strike.pl.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Społeczność graczy.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Hosting WWW Pakiet Premium VPS KVM 8gb RAM żeby wszystko stabilnie stało.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "SPONSOR" na stronie WWW oraz na fanpage'u. Automatyczna wiadomość na serwerze "Głównym Sponsorem Jest LVLUP.PRO" co 30min. Wiadomość na ts3 co 1 godzinę "Głównym Sponsorem Jest LVLUP.PRO" Baner na TS3 z logiem LVLUP oraz z przekierowaniem na stronę https://lvlup.pro/

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Znudziła nam się gra mixów w CS:GO a że mamy doświadczenie w robieniu mniejszych może nie tak znanych serwerów, zakres wiedzy PHP, HTML i postanowiliśmy spróbować czegoś nowego.

Wydaje nam się że zrobimy fajną społeczność a nie tylko wyzwiska i groźby.

Może nie jest to pierwsza i nie ostatnia sieć serwerów CS:GO ale wiele z nich jest już wypalona i ma swoje + oraz - my postaramy się zrobić więcej + niż minusów.

Pozdrawiamy cała ekipa Live-Strike.pl

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Nie uważam, że ten pomysł nadaje się na taki, który może domagać się współpracy od LVL UP. Będąc użytkownikiem forum od samych jego początków przeczytałem rzetelnie każdy wątek dotyczący prośby o współpracę. Z moich obserwacji dowiedziałem się, że ta kategoria nie służy po to by sponsorować serwery, lecz by tworzyć unikatowe rzeczy lub kreować mniejsze społeczności. Nie widzę nic wartego uwagi w tym projekcie, wydaje mi się to będą zwykłe serwery CS:GO, CS 1.6, TeamSpeak 3 i do tego forum prawdopodobnie mybb.

Pendo:

wiele z nich jest już wypalona i ma swoje + oraz - my postaramy się zrobić więcej + niż minusów.

Ten argument naprawdę trafił do mojego serduszka ❤️ .

Życzę powodzenia :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W współpracy bardzo ważna jest komunikacja.

Tu jej zabrakło już na samym początku. Na forum wyraźnie jest napisane jaki jest orientacyjny czas odpowiedzi na oferty współpracy, tak samo na stronie w zakładce pomoc https://lvlup.pro/pomoc/ https://lvlup.rok.ovh/t/o-kategorii-wspolpraca-z-lvlup-pro/103

Mimo tego tworzysz zgłoszenie i pytasz o to trochę sugerując chęć szybszej odpowiedzi. Tworzy mi to dodatkową robotę a znając życie to dopiero początek. Jak zwykle w takich sytuacjach z poganianiem mnie - szybko rozpatruję ale z negatywnym wynikiem.

Jeśli zapoznałbyś się ze społecznością od której właśnie coś chcesz to wiedziałbyś że robię wszystko aby mieć więcej czasu dla swoich klientów a Ty im właśnie go odebrałeś w sporej ilości minut abym napisał tego posta aby wytłumaczyć pewne kwestie.

Opis projektu też nie jest zbyt szczegółowy, jest bogaty w ogólniki że tak powiem i sugeruje że będzie to tworzenie wszystkiego na raz co zazwyczaj kończy się zrobieniem niczego dobrze. Wchodzę na adres domeny no i widzę tylko błąd DNSów. Nie wiem już co powiedzieć.

Odrzucam i proszę o szukanie i czytanie informacji, naprawdę się przydają i ułatwiają życie obu stronom.