LOBBY 1.17 - Problemy z IP

Pytania i problemy
Legalin
Legalin

Witam serdecznie.

Zaktualizowałem ostatnio sobie silnik swojego lobby, aby mieć wsparcie 1.17. Wszystko pięknie śmiga, jednakże na wersji mc 1.17 występuje jakiś problem z IP mianowicie:

Gdy wpisuję adres IP nazwą np. "nazwaserwera.pl" - to widnieje napis: "Nie można połączyć z serwerem". No i nie można dołączyć, a gdy próbuję, to wyskakuje jakiś błąd, a na końcu pisze nazwaserwera.pl/IPMOJEJSTRONYWWW

Natomiast jeśli wpiszę IP liczbowe np. "111.11.11.11:25565" lub "111.11.11.11" (to liczby dla przykładu, żeby nie było...), to serwer normalnie w liście pokazuje się, że jest online i można bez problemu dołączyć.

Reszta wersji (1.8-1.16.5) normalnie śmiga i z IP liczbowego jak i z IP po nazwie.

Helios1993
Helios1993

Jeśli działało ci z 1.16.5, wróć do tej wersji. Na wersję 1.17 jest zbyt wcześnie, nie wyszedł jeszcze na nią żaden dobry silnik. Poczekaj kilka dni na airplane'a i wtedy zaktualizuj serwer do najnowszej wersji. Zawsze możesz na lobby wrzucić viaversion.

Axerr
Axerr

Czy możesz podesłać jakieś screeny przedstawiające problem? Szczególnie ciekawi mnie ten element:

Legalin:

to wyskakuje jakiś błąd, a na końcu pisze nazwaserwera.pl/IPMOJEJSTRONYWWW

Legalin
Legalin

Tak to wygląda:

https://i.imgur.com/ZdHjcmc.png

Tak jak mówiłem. IP po nazwie można łączyć się tylko na wersjach 1.8 - 1.16.5, natomiast po wpisaniu IP liczbowego można się łączyć na wersjach 1.8 - 1.17. Tylko z tym 1.17 jest coś nie tak :/ Raczej domenę mam dobrze podpiętą :/

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.