Logowanie premium

Pytania i problemy
LobiQ
LobiQ

Siemaneczko

Macie jakiś plugin na autologowanie dla graczy premium Próbowałem fastlogin ale mi nie działa ;((

LobiQ
LobiQ

Zapomniałem oddać, że server jest na wersji 1.17

Helios1993
Helios1993

Online-mode=true

Kamil02167
Kamil02167

Myślę, że jednak osoba woli mieć serwer dla obu wersji 😄

@LobiQ możesz użyć zamiast AuthMe + Fastlogin innych pluginów autoryzacyjnych wspierających autologowanie. Przykładowo (płatne): JPremium DynamicBungeeAuth (Wymagają zalogowania na stronie spigotmc.org, aby zobaczyć stronę pluginu)

Jeśli nie masz odpowiedniego budżetu, może warto powiedzieć szczegółowo, co próbowałeś robić i co nie działa?

LobiQ
LobiQ

Mam AuthMe + FastLogin Problem w tym, że gdy wpisuje /premium i potwierdzam to pokazuje się, że gracz został dodany do premium. Ale gdy wyjdę i wejdę to każe mi się znowu zalogować

(może problem w tym że nie mam bunggecorda bo server na paper jest postawiony)

chix
chix

Postaw lobby bungeecordem na 1.16.5, tam wgraj FastLogin i AuthMe, skasuj go ze zwykłego serwera i ogarnij proxy żeby ludzie jedynie mogli przez lobby wchodzić.

Kamil02167
Kamil02167

Ale w czym mu to pomoże? Będzie miał to samo tylko na innym serwerze.

@LobiQ jakie masz wersje obu pluginów? Najlepiej też pokaż konfigurację obu pluginów np. korzystając z pastebina. Warto też sprawdzić logi, czy tam nie pokazują się jakieś błędy które przeoczyłeś.

chix
chix

Widocznie wersja FastLogin jeszcze nie obsługuje 1.17 skoro ma z tym problem.

Edit: Szybkie wyszukanie w googlu znalazło że jest eksperymentalna wersja z obsługą 1.17, dostępna tu: https://ci.codemc.io/job/Games647/job/FastLogin/lastSuccessfulBuild/artifact/bukkit/target/

Na spigotmc jest przestarzała wersja.

Kamil02167
Kamil02167

obraz|362x27 Warto się doinformować przed napisaniem 😉

^odnosiło się do postu przed editem.

Tak spigotmc nie jest aktualizowany od 4 lat, jenkins nie oznacza w tym przypadku wersji eksperymentalnej (aby nie odstraszyć autora). W przypadku AuthMe jest to samo, używać wersji jenkinsowej. Można to w sumie interpretować na dwa sposoby, ale nie różni się to niczym, więc śmiało korzystać, a nawet trzeba.

chix
chix

No ta, ale ja szukałem na spigocie, a tam nic nie ma :kappa: Dopiero po zajrzeniu w opis jest napisane skąd pobierać

LobiQ
LobiQ

Dobra dzięki! Wgrałem plugin na wersje 1.17 i działą! Dziekuje Kamil za pomoc. Temat zamknięty! Super jestescie dziekuje wszystkim za pomoc!

chix
chix

Jeśli ci zadziałało, kliknij przycisk "Rozwiązanie" pod moim postem, tutaj:

https://lvlup.rok.ovh/t/logowanie-premium/19337/#8?u=chix

kjakkonrad
kjakkonrad

Podbij dsc, a tak z innej beczki zapytam... masz podpięty plugin pod bazę? Bo jak wykryje proxy to nie będzie działał. I wtedy myślisz to podpiąć pod bazę danych.

Kamil02167
Kamil02167

obraz|676x26

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.