Logowanie ts3

Zombie
MorphYou
MorphYou

Na wstępie niewiem czy t dobry dział. Jeżeli nie to proszę o przeniesienie.

Witam ma pytanie odnośnie logowania (np. do panelu na www) podarunkiem przebywania na serwerze. na stronie wyświetla się np nasz nick klikamy. nas serwerze zaczepia nas bot z tokenem który wprowadzamy na stronie. Tak logujemy się na stronę.

Czy ma ktoś gotowe logowanie? Czy pomógłby ktoś to napisać?

(Za darmo)

Z góry dzięki.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

MorphYou:

Czy pomógłby ktoś to napisać?

(Za darmo)

Tak, ty. Naucz się i sobie napisz, co za problem? Ja wychodziłem z takiego założenia i ostatecznie dobrze na tym wyszedłem.

luxDev
luxDev Pionier

Jedynie co moglibyśmy zrobić to dać ci jakąś radę, nikomu raczej nie chciałoby się pisać komuś kodu za darmo.

MorphYou
MorphYou

Okey. A znacie jakieś płatne wersje?

luxDev
luxDev Pionier

Czego płatne wersje? logowania www? w internecie możesz poszukać, jeśli chcesz to możesz to zlecić w kategorii #rynek:zlece

MorphYou
MorphYou

właśnie czegoś takiego niemogłem znaleźć kiedyś to gdzieś widizalem darmowe. Ale teraz nie widzę tego. Wiesz może jak dokładnie nazywa się taki bot/skrypt? Jaką frazę wpissć?

Anno
Anno

Panel ts3

MorphYou
MorphYou

Sprawdziłeś co wyskakuje po wpisaniu takiej frazy? I czy ja pytałem o panel czy logowanie?

DoreK
DoreK α-tester v3

W panelu jest pewnie system logowania :man_facepalming:

luxDev
luxDev Pionier

@DoreK ma racje, poszukaj jakiegoś repozytorium na githubie czy czegoś co będzie musiało mieć system logowania, wystarczy troszkę pomyśleć :)

Pantoflarz
Pantoflarz

Wujek Google to twój wybawca. Użył był lmgtfy ale nie jestem chamem ;P

Zależy w jakim języku piszesz - PHP, Python. Co masz na frontendzie - HTML, jakiś javascript. Nikt Ci za darmo tego nie napiszę bo to za dużo roboty. Zwykle trzeba się bawić we frameworki, co dodaje ilość czasu oraz koszt.

Jeżeli jesteś zainteresowany zapłaceniem za skrypt, mogę go wykonać, skontaktuj się na privie - lecz za tak prostą rzecz mógłbyś wziąść się sam, napisać i rozwijać. O satysfakcji że coś jest Twoje nie wspomnę.

DoreK
DoreK α-tester v3

wziąć* Podejrzewam że dla osoby która nie ma żadnej wiedzy w programowaniu coś tak niby łatwego będzie bardzo trudnego ;)

Pantoflarz
Pantoflarz

Przepraszam, zmęczenie oraz 12 lat za granicą robi swoje ;P

No cóż, każdy od czegoś zaczynał, a w tych czasach, najprościej zacząć od Google'a :D

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.