Lvlup.pro na innych forach

Opinie
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

W tym wątku można zamieszczać linki do wątków gdzie na innych forach niż oficjalne toczy się dyskusja na temat hostingu lub warto aby się zaczęła, np. ktoś szuka usługi a akurat oferta LVL UP by mu odpowiadała.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Reset ankiety odnośnie MC, ogólna dyskusja o hostingach. http://www.mpcforum.pl/topic/1406513-spis-hosting%C3%B3w-minecraft/

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Sugerowany VPS KVM: http://www.mpcforum.pl/topic/1600401-jaki-hosting-wybra%C4%87-pod-serwer-z-modami/ Kilka razy wymienione LVLUP, jedna negatywna opinia stabilnosci VPS OpenVZ (obalona). Ostateczna decyzja: http://www.mpcforum.pl/topic/1599499-jaki-hosting-na-ten-czas-polecacie Wiecej do powiedzenia? http://www.mpcforum.pl/topic/1600163-jaki-vps-dla-50-graczy

koweq
koweq

Nie rozumiem narzekania na support jak tylko jedna osoba pracuje w całym lvlupie xD

iAnty
iAnty

Narzekają na długość odpowiadania klientom przez support, a nie długość odpowiadania klientom przez 1 osobę.

DoreK
DoreK α-tester v3

Niestety nie dziwię się że narzekają, @SystemZ powinien kogoś zatrudnić ;]

SunNight
SunNight

Zgadza się. Jedna osoba, która dba o utrzymanie hostingu to nieciekawa sprawa.

Dużo klientów patrzy o support.. Gdy support jest opóźniony to klienci uciekają.

Również jestem tego zdania, żeby dodać dodatkowe osoby do supportu

Pantoflarz
Pantoflarz

Fajny pomysł według mnie to zrobienie jakiejś hierarchii.

Najpierw ticket trafia do zgromadzenia, i dopiero w sytuacji gdy pomocnicy nie mogą pomóc, ticket leci do przekazania Panu Michałowi 😛

Połowa ticketów pewnie w ten sposób miałaby ukrócony żywot do paru godzin maks dzięki reakcji użytkowników którzy faktycznie wiedzę posiadają a pan Michał by się mógł zająć bardziej wymagającymi sprawami niż slęczenie nad supportem 😃

koweq
koweq

A ja i tak mam rozwiązywane w kilka godzin te tickety :P.

SunNight
SunNight

Ja również, ale przydałyby się dodatkowe osoby do pomocy Michałowi. W ten sposób, Michał będzie bardziej angażował się w rozwój hostingu (Nie mówię tu, że Michał się nie angażuje). Mam na myśli to, że będzie lepszy niż jest teraz <3

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Zakończę offtop krótkim wyjaśnieniem. Zatrudnianie w Polsce pracowników to jak kula u nogi dla pracodawcy - mnóstwo obowiązków i jeszcze więcej hajsu spuszczanego w kiblu...ee.. ZUS itp. Muszą istnieć powody dlaczego nie ma kogoś dodatkowego (finansowe - podpowiedź dla mniej ogarniających entuzjastów zatrudnienia).

Do tego SystemZ pracuje nad panelem v3, w którym zapewne problem ticketów będzie lepiej rozwiązany. Coś czuję że te forum przyda się do tych celów ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Jeśli chodzi o dodatkowe osoby na supporcie to technicznie nie ma z tym problemu. Wystarczy tylko je opłacić. Bardzo mocno wszystko uproszczę więc będzie tu kilka błędów.

Zakładając że wynagrodzenie osoby na supporcie wynosiłoby 3000zł brutto a liczba aktywnych usług w lvlup.pro to 500, wychodzi nam około 6zł kosztów supportu na usługę. Tyle wszyscy musieliby zapłacić więcej aby mieć support w stałej porze typu 8-16 od pon-pt w dni robocze.

Używając tego prostego wyliczenia wskażę jak wyglądałyby orientacyjne ceny:

WWW Basic 8zł zamiast 2zł/30dni

VPS 4GB RAM OpenVZ 25,90zł zamiast 19,90zł/30dni

VPS 2GB RAM KVM 35,90zł zamiast 29,90zł/30dni

MC 1GB RAM 18zł zamiast 12zł/30dni

Sądzę że te ceny stają się dużo mniej atrakcyjne a aspekty techniczne nie ulegają zmianie. Końcowo spowodowałoby to odpływ klientów i być może zamknięcie firmy. Pomijam tu też fakty moralne przy konieczności zwolnienia pracownika.

Z tego powodu plan nie zakłada dokładania osób do supportu lecz zmniejszenie liczby tworzonych zgłoszeń.

SunNight
SunNight

Rozumiemy, że będą droższe maszyny bo ktoś musi płacić pracownikom. Każdy by chciał dodatkowych rąk do pomocy ale też każdy by nie chciał o te parę zł płacić za maszyny. Patrząc na samego TeamSpeak (w moim przypadku) To wydałem ponad 3 tys. Zysk: 0. (Oczywiście, KksGames również opłaca maszyny oraz funkcje). Najgorsze to są licencje.. Cholernie drogie jak na polskie realia. Tylko, że ja to robie z pasji, nie dla pieniędzy. Lubie się tym zajmować i to tworze. Pracuje razem z znajomym, który zna się na programowaniu lepiej ode mnie, który tworzy strony, aplikacje na telefony, panele itd. Dla nas TeamSpeak jest jak reklama oraz pasja.

Michał, według mnie bardzo dobrze i szybko odpisuje na ticket. Dodatkowy plus tego hostingu to forum.. Gdzie są tu ludzie, którzy potrafią rozwiązać prawie, że każdy problem.

DoreK
DoreK α-tester v3

http://www.mpcforum.pl/topic/1613314-czy-taki-vps-wystarczy/#entry13580715 Użytkownik spytał się o ofertę, doradzono mu 8GB ram ale jakiś użytkownik odradził lvlup.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

690x339 ###stabilność

DoreK
DoreK α-tester v3

U nich to nic nowego (dziala juz).

LinGruby
LinGruby Pionier

DoreK:

(dziala juz).

to jak masz tam konto to spróbuj zmienić sygnaturę ( podpis ) na forum zobaczysz taki obrazek jak wyżej ;-) próbowałem nie raz a teoretycznie forum działa, za bardzo przykręcili kurek i większy ruch i pad i tak w kółko ;-)


no i leży tylko chciałem zmienić sygnaturę ;-)

690x293

DoreK
DoreK α-tester v3

Ja bez problemu zmieniłem.

DoreK
DoreK α-tester v3

http://www.mpcforum.pl/topic/1613906-dobry-vps/#entry13585366 Znawcy strzelają że 130 osób dziennie nie znając nawet wirtualizacji, potem użytkownik tka stwierdził że "Najlepiej to skorzystać z ***, **** a nie jakichś dziwnych, mało znanych i słabych rozwiązań jak lvlup.pro."

Pantoflarz
Pantoflarz

Wypowiedział bym się ale nie chce żeby wyszło że znowu gównoburze zrobiłem XDD

DoreK
DoreK α-tester v3

Z przyjemnością zobaczę co napiszesz, dawaj 😛 Tylko z dystansem xD

LinGruby
LinGruby Pionier

A ja powiem tak, można jak ktoś chce monitorować tamto forum ale coby tam dyskutować to nie zniżajcie się do tamtego poziomu bo tam i tak mało kto pojmie o co chodzi etc. itp. tyle ode mnie ;-)

DoreK
DoreK α-tester v3

Jak widać kolejny klient który jest niezadowolony z supportu, a raczej czasu na odpowiedź. Może lepiej kogoś zatrudnić? :P

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Była już taka propozycja, skutkowało by to podwyżkami cen usług. Według mnie support jest w porządku - może niekiedy czeka się nawet 48h, lecz zawsze ktoś odpisze - a nie np. takie OVH gdzie czeka się 7 dni i "może ktoś odpisze".

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

SystemZ:

Jeśli chodzi o dodatkowe osoby na supporcie to technicznie nie ma z tym problemu. Wystarczy tylko je opłacić. Bardzo mocno wszystko uproszczę więc będzie tu kilka błędów.

Zakładając że wynagrodzenie osoby na supporcie wynosiłoby 3000zł brutto a liczba aktywnych usług w lvlup.pro to 500, wychodzi nam około 6zł kosztów supportu na usługę. Tyle wszyscy musieliby zapłacić więcej aby mieć support w stałej porze typu 8-16 od pon-pt w dni robocze.

Używając tego prostego wyliczenia wskażę jak wyglądałyby orientacyjne ceny:

WWW Basic 8zł zamiast 2zł/30dni

VPS 4GB RAM OpenVZ 25,90zł zamiast 19,90zł/30dni

VPS 2GB RAM KVM 35,90zł zamiast 29,90zł/30dni

MC 1GB RAM 18zł zamiast 12zł/30dni

Sądzę że te ceny stają się dużo mniej atrakcyjne a aspekty techniczne nie ulegają zmianie. Końcowo spowodowałoby to odpływ klientów i być może zamknięcie firmy. Pomijam tu też fakty moralne przy konieczności zwolnienia pracownika.

Z tego powodu plan nie zakłada dokładania osób do supportu lecz zmniejszenie liczby tworzonych zgłoszeń.

Na razie czekamy na pełne wydanie panelu v3 :>

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Sam nick już powinien dużo powiedzieć o takiej osobie + zapewne czepianie się że support nie odpisał po 4-5h albo roszczeniowe podejście do tematu ("Zapłaciłem wam 5zł, więc skaczcie nade mną"). Nie wiem, nie znam gościa, taka tylko moja teoria :slight_smile:

PS. @Nieznajomy11 pisze samą prawdę.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

https://www.mpcforum.pl/topic/1649696-szukam-opinii-opinia-o-lvluppro/

Dla mnie LVLUP niestety nie istnieje, przez ich małe oszustwa oraz niestabilne maszyny.

Hosting istnieje i ma się dobrze, wycofywanie mniej stabilnych OpenVZ w toku (tylko 32% naszych VPS to OVZ). Zostaje tylko jedna nieznana mi kwestia, czy ktoś może orientuje się kogo oszukaliśmy i jak ? :thinking:

Glupikocz
Glupikocz

Przecież w tej firmie oszustwa to normalka 😂 KAPPA Szczerze jak ktoś coś ma do LVLUP to ma coś do mnie w ilu byłem rożnych hostingach każdy padał albo miał coś nie tak. Zawsze kiedy kupowałem coś od LVLUP nie było nigdy z niczym problemu możę czasami musiałem czekać na odp od supportu do 48h ale to normalne ponieważ tak jest napisane + rozumiem że nie każdy jest maszyną wiec nie mam żadnych zastrzeżeń. Pomoc zawsze na czas, gdy był problem z IP moje dane zostały przenoszone na innego VPS i wszystko smigało wiec nie wiem z której strony można tu kogoś oszukać ale czekam na odpowiedz kogoś innego. @SystemZ Rob to co robisz bo gdyby było coś nie tak to nie było by tylu klientów 💪

LinGruby
LinGruby Pionier

ciekawe info ;-)

73a831b6-566d-4fa6-9d79-8995ab6ec16a|690x254

DoreK
DoreK α-tester v3

Właśnie miałem to napisać, nie zdążyłem 😂

Qmis
Qmis

temat jest ale chyba trzeba zarejestrować się aby widzieć temat

LinGruby
LinGruby Pionier

Z drugiej strony ciekawa polityka coby naganiać sobie user'ów ( ale coraz więcej widzę takich poczynań )

Jakub
Jakub

Dla tych co nie mają konta wrzucam zrzut ekranu :slight_smile:. temat|690x339

Nivo
Nivo

Lvlup zniknął z listy hostingów: www.mpcforum.pl/topic/1178452-spis-hostingów-minecraft

Sam się dowiedziałem o tym hostingu z tego tematu, więc troszkę szkoda.

Pantoflarz
Pantoflarz

zniknął, bo lvlup już nie hostuje serwerów MC - zniknęło to z oferty ;)