Magiczny bicz prof. Miodka

Off topic
Jebanany
Jebanany

A co tam! Jak off top to na całego! Huehuehe, błędy ludzi w postach... :D 690x163 690x88

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Grammar nazi jest w każdym z nas 😈

Jebanany
Jebanany

Dawaj, skanuj forum! Każdy źle postawiony przecinek, a jak znajdę coś na Ciebie... :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Upss zjadłem ł, poprawione :)

Jebanany
Jebanany

Dawaj do mnie na Tsa :slight_smile:

Jebanany
Jebanany

ZNALAZŁEM KOLEJNE BUGI! 690x267

luxDev
luxDev Pionier

Znalazłem Twój błąd bądź Pana @SystemZ Trzeba go natychmiastowo naprawić!!

690x127

Jebanany
Jebanany

To jest karygodne!

luxDev
luxDev Pionier

Hahahahahah dzień mam zrobiony - to jest pewne. :D 690x98

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Kiedyś denerwowałem konkurencyjny hosting, tak się zdenerwowali, że się słabo pożegnali.

690x179

Kukubaczek
Kukubaczek

Tez od konkurencji: 342x500

Takiego maila dzisiaj dostałem (dla tego)

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Tak szukałem jeszcze interesujących rozmów i znalazłem:

687x500

Widać, że ogarnia :)

tenzfh
tenzfh

Ale jak już udostępniasz coś to udostępniaj prawdziwe, powyższa sytuacja nigdy nie miała miejsca a takie coś można bardzo łatwo zrobić za pomocą zbadaj element. Ponadto użytkownik "kupson" pisze zgłosznia do BOKu cytując pana Z.Stonogę i wklejając jego wypowiedzi powodując tym samym spam oraz pisze o błędach serwerów (WWW i minecraft) a sam nie posiada żadnej wykupionej usługi. Z góry widać, że coś tu jest nie tak i konto zostało utworzone tylko po to aby "potrollować" BOK.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

tenzfh:

Ale jak już udostępniasz coś to udostępniaj prawdziwe, powyższa sytuacja nigdy nie miała miejsca a takie coś można bardzo łatwo zrobić za pomocą zbadaj element.

Drogi użytkowniku, nie wiem dlaczego oskarżasz mnie o oszustwo, jaki mam interes w oszukaniu innych użytkowników tego forum?! Z resztą zapytaj tu kogo chcesz czy kiedykolwiek kogoś oszukałem ?! Teraz oczywiście nie będę mógł nikomu nic udowodnić bo zostałem zbanowany na Twoim jakże pięknym hostingu (a szkoda). Czy zbanowałeś mnie tylko dlatego, że niewygodnie było Ci odpisać na moje pytanie dotyczące Twoich usług lub przyjąć moją drobną sugestię dotyczącą niedziałających funkcji w panelu, nie zdążyłem zrobić wielu więcej zdjęć z naszych "niewygodnych" rozmów i pewnie już nie będę miał okazji... trudno.

tenzfh:

pisze o błędach serwerów (WWW i minecraft) Drogi człowieku, oświecę Cię raz jeszcze, bo widzę, że pomimo moich wielkich starań nie dotarło do Ciebie, że to chodzi o błędy na TWOJEJ stronie Internetowej. Próbowałem Ci to wyjaśnić na tysiąc sposobów i jak do ściany... Ale trudno, to nie jest mój interes pomagać Tobie, a Twój interes słuchać w takim momencie mnie. Czy nie zależy Ci na stworzeniu firmy, która będzie odpowiadała wszystkim? A nawet jeśli nie wszystkim to przynajmniej niech działa poprawnie.

tenzfh:

a sam nie posiada żadnej wykupionej usługi Swoją drogą o Twoje usługi pytałem Cię kiedyś tam, nie potrafiliście mi dobrze wyjaśnić mojego zapytania. Teraz oczywiście nie będę mógł nikomu i nic udowodnić bo mam bana na moim koncie u Was.

tenzfh:

konto zostało utworzone tylko po to aby "potrollować" BOK.

Wprost kocham "trollować" ludzi, a szczególnie nieudolnych pracowników z BOKu, jeśli tylko nadarza się okazja (a wy mi sami się podkładacie ^^) .


Edit 1 Dobra przepraszam, nie mam do was żadnego żalu, jeśli to jest wasz prezes, przestaje po Was jeździć, przepraszam 😌

690x218

Szanowny Panie "tenzfh" Z całą sympatią do Pana, proszę spojrzeć prawdzie w oczy, komu to ma służyć? Do dalszej korespondencji zapraszam, po przez wiadomość prywatną na maila jakm@t.pl ; nie zaśmiecajmy forum konkurencyjnej względem Pana firmy.

Pozdrawiam @adminek153 Jakub Adrian Konrad Maciej

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro
Jebanany
Jebanany

690x128 To musiało tutaj trafić, wybaczcie :D

koweq
koweq

Jebanany co tak się uaktywniłeś dziś? ;)

Jebanany
Jebanany

Co masz na myśli? ;] Sprzątam w pokoju... No dobra. Kutwa, robię wszystko, żeby nie sprzątać.