MarioCraft.eu - Serwer z pasji

Zombie
współpraca-odrzucone
kielek
kielek

Nazwa projektu

MarioCraft

Cel

Stworzenie serwera, który będzie tworzony z pasją. Nie będzie to p2w, ani kolejny EasyHC. Będzie to bowiem serwer lobby, który będzie miał wiele trybów, nie tylko takich, które widzicie na Mineserwerze!

Co udało nam się zrobić

W pełni ukończyliśmy główne lobby, a także mamy gotowych ok. 40% pluginów. W dodatku posiadamy już TS3, także w pełni skonfigurowany.

Plany

Chcemy w pełni ukończyć pluginy, a także zbudować spawn'y na reszty trybów. Na naszym spawn'ie pojawią się tryby takie jak:

  • jail
  • pvp
  • hardcore
  • skyblock
  • minigames MIX
  • tnt games
  • hide & seek
  • survival + gildie
  • freebuild
  • luckyblocki
  • parkour Z czasem trybów będzie więcej!

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

Póki co, jest to administracja serwera.

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

Być może Wy, a także mniejsi YT-berzy.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 4gb ram VPS OpenVZ z lokalizacją w PL (jeśli to możliwe), a jeżeli nie, to w EU. Hosting WWW z pakietem brąz, abyśmy mogli utworzyć forum oraz portal.

Co mogę zaoferować w zamian

Na serwerze co 5-10 min. na czacie będzie się pojawiał napis "Gramy dzięki lvl up.pro! :)", banner na forum, fanpage'u, a także w reklamach serwera na YT. Na spawnie moglibyśmy wybudować logo ów hostingu.

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

Nasz serwer jest unikalny, dlatego że:

  • Serwer nie jest,ani nie będzie p2w, gdyż VIP będzie miał drobne ulepszenia, które jeszcze ustalimy wraz z administracją
  • Nie buduje dla nas jakakolwiek ekipa budowniczych, czy też technik, dla którego musielibyśmy płacić nie konfiguruje pluginów. Pod tym względem nie jesteśmy uzależnieni od innych!
  • Cały serwer jest robiony z pasji, gdyż naszym marzeniem (moim, a także mojego wspólnika) jest stworzenie serwera, który będzie popularny, a także dostępny dla wszystkich graczy! (nie tylko premium!)
  • Administracja ma wieloletnie doświadczenie, nie przyjmujemy osób, które nie ukończyły 15 roku życia!
  • Potrafimy sobie poradzić z większością problemów.
  • Nie widziałem serwera, na którym są te wszystkie tryby.

Spawn + zdjęcie TS3: http://imgur.com/a/yT3WU

PS: Mamy forum, gdzie testujemy style etc. Niestety, na darmowej domenie.

luxDev
luxDev Pionier

To samo, jest sryliard serwerów z lobby, i jakimiś trybami, gc2, mineserwer, mineplex, hypixel, i więcej więcej

A więc, dam się ponieść fantazji słów, Nie, Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie Nie

hej0ss
hej0ss

Szczerze to może akurat tych trybów nie ma na 1 serwerze, ale polacz 3 najslawniejsze polskie serwery minigames = te same tryby. Ja chciałbym zobaczyć jakiś tryb, który nigdzie się nie ukazał lub nie ma go na dużych serwerach. Przejrzyj to i poszukaj jakiejś ciekawej minigry... https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/?category=fun&search=Minigames

endrjoo96
endrjoo96

Jak dla mnie jest to po prostu próba połączenia kilku odgrzewanych kotletów w większego odgrzewanego superkotleta. Może dzieci do 12 lat będą się jakoś bawić na takowym, ale taki serwer nie jest aż tak wyjątkowy. Dopóki autor podania mnie nie przekona, jestem na nie.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Widzę temat "serwer z pasji", wchodzę a tu niespodzianka :/ - kolejny serwer który idzie na ilośc a nie na jakość. W takie serwery nie warto inwestować, gdyż są kopiami dawnych serwerów bądź tych co istineją do dziś.

Nie rozumiem projektów, które idą na ilośc, nie jakość. Dlaczego nie zaczynacie od jednego super dopracowanego serwera i jeśli on się "przyjmie", pomysleć nad kolejnymi, również dobrze wykończonymi. 😐

NIE nie NIE 😒 😢

KapitanTm
KapitanTm

To może ja coś teraz powiem. Jest głównym właścicielem serwera, i mamy już pluginy napisane na minigry. Mianowicie: Tnt Run, Lucky Block, hide and seek, minigamesy, parkour, bed wars i Piłka Nożna ! Inne tryby to: Hardcore, SkyBlock, FreeBuild, Survival. Możemy jeszcze nagrać reklame serwera z waszym logo (LvL Up)

Arvera
Arvera

Parę razy były już tu tematy o sieciach serwerów. Zajmij sie na razie jednym trybem, potem jak graczy będzie trochę dodawaj kolejne.

luxDev
luxDev Pionier

Nie lubię strasznie osób które używają " ! " w miejscach gdzie tego nie powinno być proszę, aż mnie to w oczy kuję.

Reaper
Reaper

Witam. Z tej strony drugi właściciel serwera, Reaper. Bardzo staraliśmy się nad spawnem, a także nad innymi czynnikami. Mam nadzieję, że serwer będzie godzien Waszego hostingu. Serdecznie pozdrawiam.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witam. Z tej strony użytkownik forum, @adminek153. Nie rozumiem trochę Twojego posta Reaper, po co go pisałeś? 😅🤔 Jeśli masz coś jeszcze czym byś mógł się pochwalić, to obroń krytykę swoich przedmówców ;) , na to czekam(y).

Co do godności nie poruszamy tego tematu . Każdy serwer jest "godzien" znajdować się na hostingu, nie każdy moze mieć tę przyjemność współpracy ;)

Czekam na opis tych trybów, swój pomysł musisz nam lepiej sprzedać, masz ((macie)) na to jeszcze szanse.

Wyczuwam jakieś mulciaki?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

"Serwer z pasji" to jak dla mnie strasznie oklepany temat. Jeśli dobrze pamiętam to gdzieś tak z połowa publikacji na MPC miała to hasło ale ta połowa raczej nie przetrwała za długo czyli nie spodobała się na tyle graczom.

Prawdopodobne multikonto (przynajmniej tak to wygląda od mojej strony) w temacie z bronieniem serwera bez konkretnych rozbudowanych argumentów też nie nastraja mnie tu pozytywnie.

KapitanTm
KapitanTm

Nie to nie są Multikonta. Możesz sprawdzić po adresie IP, ja jestem głównym Właścicielem serwera. To może teraz opisze pluginy. MiniGames"y: Zbiór losowych minigierek oczywiście autorskich. Spleef: każdy uczestnik gry dostaje łopatę do ekwipunku i jest teleportowany na arenę ze śniegiem i gracze mogą się podkopywać. Miny: Każdy gracz musi omijać płytki by dojść do mety, gdy gracz naciśnie płytkę, płytka wybucha i teleportuje gracza na sam początek. Parkour: Gracze skaczą, a gdy ktoś spadnie zostaje teleportowany, parkour ma 168 kratek . BerekTnT: Dwie losowo wybrane osoby otrzymują TnT i by nie odpaść z gry muszą oddać tnt komuś innemu po 10 sekundach gracz co ma tnt wybucha i odpada z gry. I wiele wiele innych. Minigry: Piłka Nożna, Sky Warsy,Bed Warsy, Gravity,Tnt Run. Co nową edycję dodamy 2 nowe tryby w minigrach

Arvera
Arvera

Akurat te tryby zna każdy, kto na minigierkach kiedykolwiek grał lub oglądał Youtuberów z nich nagrywających. Nie widzę w tym nic unikalnego.

kacper_o
kacper_o

Wszystkie te tryby występowały już na serwerach, a przy takiej konkurencji z innymi sieciami minigames za daleko się nie wybijecie... poza tym budowle też nie rozbrajają. Jestem na Nie

KapitanTm
KapitanTm

Właśnie dodaliśmy Death Runa i slither.io do minigier :D powiedzcie mi na jakim serwerze NON PREMIUM znajdziecie w minigrach slither.io i Death Runa

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

KapitanTm:

MiniGames"y: Zbiór losowych minigierek

Losowych? Bardzo złe określenie podczas prośby o współpracę 😄 Wymienione gry przez Ciebie są znane większości graczom :)) Nic autorskiego sciągnąć plugin z dev.bukkit ;) nie takie powinny być projekty.

KapitanTm
KapitanTm

Losowych bo losowe odtwarzanie ...

hej0ss
hej0ss

Dodaj może tą minigrę. >> https://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/equestriandash/ Coś unikatowego, moim zdaniem nie ma sensu robić serwera minigames, jak tam są takie same minigry jak wszędzie...

KapitanTm
KapitanTm

Dodane :-) Tylko teraz so tego wszystkiego sponsor nam potrzebny.

kacper_o
kacper_o

KapitanTm:

Dodane :slight_smile: Tylko teraz so tego wszystkiego sponsor nam potrzebny. Na pewno nie zachęcisz sponsora takimi słowami:) Poza tym udało mi się dotrzeć do waszego forum, jak i do rekrutacji na craftsite i nie wygląda to zbyt profesjonalnie...

KapitanTm
KapitanTm

Na Forum trwają jeszcze prace :-) A co do rekrutacji na CraftSite to napisał ją nasz Moderator.

Reaper
Reaper

Halo halo kim jesteś KapitanTm ?? Nie ma Cię w naszej administracji. Dobra to ja opiszę wszystko jak powinno być Plugin autorski ,,Party Games" Losuje minigierki które sami stworzyliśmy np. Spleef, berek tnt, gokarty, parkour, miny, slither.io, wyścigi konne i wyścigi łódek. Inne minigry to : Piłka Nożna, Death Run, Sky Wars, Bed Wars, Lucky Block, Hide And Seek i Wallsy Tryby: Survival+Gildie, Hardcore, MiniGry, Sky Block, FreeBuild, Crreative i pvp z kitami. Więcej trybów dodamy po nowych edycjach. Na to wszystko policzyłem 10 GB. Forum jest jakie jest ale będziemy się starać by było jak najlepsze. Pozdrawiam Serdecznie :-)

kacper_o
kacper_o

Wiecie co mam pomysł, może dogadacie między sobą co jak ma być, bo w tej chwili robicie w temacie straszny burdel. Co do pomysłu, to nie jest on jakiś innowacyjny. To typowy serwer minigierek z tym waszym "losowaniem", którego osobiście bym nie przetrawił, chcąc zagrać w jakąś określoną minigrę... Oprócz tego zdaję mi się, że administracja serwera składa się z osób z przedziału 10-15 lat, więc nie wróżę niczego dobrego...

Reaper
Reaper

Powiem Ci jedno ja jako właściciel bjestem najmłodszy bo mam 14 lat reszta 15 +

kacper_o
kacper_o

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, ale nie będę się z tobą sprzeczać, bo to nie jest dział do tego przeznaczony. Jeżeli liczycie na sponsora, powinniście stworzyć coś własnego od podstaw. Tak czy inaczej powodzenia.

Reaper
Reaper

Zapraszam na forum, jest wszystko opisane co i jak http://www.mariocraft.czo.pl/topics19/28.htm

kacper_o
kacper_o

Nie wiem jak innych, ale to zaczyna już mnie wkurzać. Co chwila posty z tymi samymi informacjami. Pomimo porad użytkowników nic nie zmieniacie, tylko dalej idziecie w zaparte... Nawet dajecie linka do forum "gdzie jest wszystko opisane", a tam co? - Dokładnie to samo o czym pisze administracja waszego serwera od początku tematu, zero zmian. No może poza "nowymi", "autorskimi" trybami gier.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

O matko boska.... Co tu się stworzyło 🙀 :frowning2: Dalej nie rozumiesz człowieku co się do Ciebie mówi, lecisz po swojemu w 100%, umiejętność słuchania ((czytania)) ze zrozumieniem oraz trafnej odpowiedzi jest bardzo ważne podczas współpracy. Całe to forum to jest chyba jakiś nie dobrze dobrany dowcip? Z każdym kolejnym postem w tym wątku pogrążasz siebie i swój projekt, rozumiesz to?

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Oszczędzę nam wszystkim nerwów.