MCRUST.EU - Rust w popularnej grze Minecraft

Zombie
współpraca-odrzucone
Spooky
Spooky

Nazwa projektu: MCRUST.EU - Rust w popularnej grze Minecraft

Cel: Zapewnienie wszystkim fanom gry "Rust" dobrej rozgrywki w popularnej grze Minecraft na stabilnym serwerze, a przede wszystkim grywalnym.

Co osiągnelismy: Zebranie dosyć sporej społecznosci graczy, wspólpracy z "BlazingPack" oraz grywalny serwer. Stała liczba graczy. Gotowe pliki serwerowe.

Plany: Stworzyć stabilny serwer na 400 osób. Brak oszustów/cheaterów psujaych rozgrywke. Ciągłe rozwijanie projektu.

Osoby zajujace sie projektem: Spook1998/Spook - Plugin Dev. ChockoBones - Konfiguracja. komaczek - Wspieranie i pomoc graczom na serwerze.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Potrzebujemy: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/150game1.xml

Co mogę zaoferować w zamian?: Logo hostingu "LVLUP" umieszczone na stronie internetowej, fanpage. Informacje w postaci adnotacji do hostingu przy każdej reklamie serwera, odnośnik do strony na serwerze oraz fanpage.

Dlaczego ten projekt jest unikalny?: Jesteśmy 2 serwerem "Rust" w Polsce który przy starcie posiadał ponad 300 osób. Stramy się zadbać o dobrą rozrywkę oraz dobrą zabawe. Staramy się wprowadzać autorksie rozwiązania które mają na celu polepszyć grę oraz przyciągnąć nowych graczy.

Tadzio
Tadzio

Srednio i drogo xD

koweq
koweq

Spooky:

BlazingPack

Nie gram na takich paczkach - za stare wersje.>Spooky:

Potrzebujemy: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/150game1.xml

Z tego co wiem to chyba w grę wchodzi oferta LVLUP i nie ma możliwości czegoś innego (chyba że to znana w lvlupie KVM'ka to przepraszam xD)

na nie(?)

DoreK
DoreK α-tester v3

Na nie, słabo opisany projekt, stara wersja i w dodatku całkowicie inny hosting.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Spooky:

Potrzebujemy: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/150game1.xml

What? No pomyliłeś coś tutaj... :/ Co prawda, styl wniosku jest dobry, ale rzecz, którą chcesz, jest tutaj nie dostępna. Zobacz na stronie głównej ofertę - być może ona będzie dobra na Twoje wymagania.

Zgodnie z zasadą, trzeba wydać opinię: No sorry, ale nie.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Odpowiednikiem serwera dedykowanego GAME-1 będzie VPS KVM 16gb. D:

Nie przekonuje mnie kierowanie się głównie argumentem "będziemy 2 takim serwerem w polsce"

LinGruby
LinGruby Pionier

Spooky:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Potrzebujemy: https://www.soyoustart.com/pl/oferty/150game1.xml

jeśli potrzebujecie czegoś takie to nic innego tylko kupić sobie ;-)


bo niestety na LVLUP wszystkie KVM są na:

Dla wszystkich pakietów KVM Game Pro używamy serwerów GAME-2 z SYS OVH.

więc nie ma opcji na GAME-1 ;-)


a od siebie dodam kolejne klocki pełno tego i wszystko na jedno kopyto :-)


puki co tylko 2 słownie dwa projekty nawet uzyskały aprobatę nawet z mojej strony ( osoby nie grającej w gry )

Ale to mnie nie powala i jest jak 99% innych podań, NIE tyle ode mnie

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Prosisz hosting lvlup.pro o zasponsorowanie serwera z soyoustart - oczywiście możliwe że serwery z lvlup są tam, ale to nie tak się robi. Skoro chcesz serwer z soyoustart, to napisz do nich ;) Poza tym taki serwer można spokojnie na KVM 16 gb upchnąć :D Znudziły mi się już serwery jakichś gier w innych grach, to nie jest już oryginalne.

Spooky:

Jesteśmy 2 serwerem "Rust" w Polsce Czyli macie już graczy i maszynę? To dlaczego prosicie hosting o sponsoring? Serwer się nie zwraca? Tutaj cię zaskoczę - serwery sponsorowane przez lvlup muszą się zwracać, jeśli czytałeś regulamin współpracy to wiesz, że współpraca ta polega na programie typu startup, potem jak się serwer będzie zwracał i się rozwinie to hosting zaoferuje zniżki na usługi i serwer będzie się sam opłacał. Tyle ode mnie.

anon10657637
anon10657637

Miałem nieprzyjemność mieć plugin w swoich rękach i kod jest brr... Na nie, słabo opisany projekt, w dodatku zupełnie olany temat, bo nawet nie umiesz wybrać odpowiedniej oferty.

Spooky
Spooky

Przepraszam że nie odpisuje szybko na wasze komentarze ale czas. Wiec tak... Pierw sprawa BlazingPacka. Aktualnie znajdujemy sie na wersji 1.8 BlazingPacka zeby nie bylo ze 90% graczy oszukuje. Aktualnie teraz tworzy AntyCheata bo jednak paczka nie wystarcza z czasem napewno przejdziemy na wersje wyzej.

Druga sprawa to czego potrzebujemy.. Moj blad zostawilem linka ktorego sobie zapisalem i zapomnialem zmienic. Wiec teraz sie poprawiam: Anty DDoS: Wzmocniony dla serwerów gier Typ wirtualizacji: KVM Pamięć RAM: 16384 MB Ilość vCPU: 4 Pamięć wirtualna (swap): 1024 MB Typ dysku: SSD Pojemność dysku: 80 GB Szybkość Internetu: do 250 Mbit Transfer miesięczny: Bez limitów Centrum danych: OVH

Kolejna rzecz jest zwiazana z trybem. Tryb ktory tworzymy jest teraz popularny i maszyna sie zwraca jednak idac do przodu potrzebujemy czegos mocniejszego do utrzymania takiej liczby graczy a aktualnie nasze pieniadze przeznaczylismy na duza liczbe reklam.

Teraz co do kodu.. Nie jest to mozliwe ze miales wglad do pluginu z tego powodu ze ja mam tylko do niego dostep. No chyba ze magicznie go uzyskales.

A tu jest ss jak serwer zyje: https://gyazo.com/f68f3010006655e7ea9736bcf7cbcd21

Projekt opisze lepiej 24.05.2017. Przepraszam ze bez polskich znakow :)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt odrzucony.