Mine4u.pl - Rewolucja wśród serwerów Minecraft!

Zombie
współpraca-odrzucone
Gredier
Gredier

####Nazwa projektu Mine4u.PL ####Cel Wprowadzenie nowych, własnych, unikatowych trybów gry. Zrealizowania wielu pomysłów, które zalewają nasze głowy. Pokazanie wszystkim, że da się zrobić jedną, porządną sieć serwerów. ####Co udało nam się zrobić Nasz programista pracuje na pełnych obrotach, ukończył już połowę wtyczek pod serwery, posiadamy gotową stronę www, zaczęte mapy, które budują nasi budowniczy, gotowy serwer teamspeak3. Jeżeli chodzi o wtyczki, to piszemy wszystko własne co się da, nawet permissions, czy essentials. Również serwery są ze sobą połączone i skonfigurowane, oraz zabezpieczone przed atakami tzw. botów. Posiadamy własnego grafika, więc mamy zrobione logo, oraz prezentacje, czy inne drobne grafiki. Mogę dodać, że również posiadamy własnego administratora systemami UNIX-owymi. Nigdy nie spotkaliśmy się z jakimś problemem, wszystko zajmuje albo więcęj, albo mniej czasu, by to stworzyć. Tworzeniem serwerów zajmujemy się już 5 lat. Dużo użytkowników komunikatorów, for pisało mi prywatne wiadomości kiedy wystartuje serwer, zainteresowanie jest dosyć duże. Mamy uzgodnione reklamy, które dotrą do minimum 700 osób. ####Plany Jesteśmy grupą doświadczonych ludzi, którzy tworzą serwer od graczy, dla graczy. Codziennie zapisujemy nowe pomysły, które realizujemy. Chcemy również wprowadzać pomysły, które wymyślą nasi gracze, chcemy by sieć była współtworzona z ludźmi, którzy poświęcają czas, by grać i bawić się ze wszystkimi. Żaden problem nas nie ogranicza, jak wspomniałem "nie ma rzeczy trudnych, są tylko te, które wymagają więcej, lub mniej czasu". Ogranicza nas jednak sytuacja finansowa na zakup serwera dedykowanego, tu też zwracam się z prośbą o stałą współpracę z Państwem. Jeżeli chodzi o reklamy mamy odłożone wystarczająco dużo, by zapewnić reklamę, która dotrze do 700 osób. Dlaczego właśnie wybraliśmy Państwa firmę? Od kilku lat ja i moi znajomi (którym zresztą poleciłem tą firmę) nigdy nie zawiedli się, gdy zakupili serwery. Tanio, dobrze i solidnie, tak trzymać! Uważamy, że inwestycja będzie na pewno zwracalna, zarówno dla nas jak i dla Państwa. Oferujemy reklamę Waszego hostingu przy każdej naszej reklamie serwera, oraz na stronach www, banerach, naszych stronach i wiele wiele więcej, gdzie tylko będziemy mogli dodać banner Państwa hostingu. O stworzeniu wielkie sieci marzymy już od 3 lat, zbieramy pomysły i w końcu odważyliśmy się zrealizować to, co ułożyliśmy, dzięki temu każdą minutę poświęcamy na to, by rozwijać dalej nasz projekt. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Póki co jesteśmy skromną grupą, która pracuje w domowym zaciszu, lecz mimo utrudnień wynikających z połączenia internetowego nie dajemy za wygraną i prace brną do przodu. ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) Obecnie dostajemy wiele zapytań o rangę "budowniczy", oraz "programisty". Nie ukrywam, że to dzięki ludziom, którzy wyrażają chęć współpracy i dołączenia do ekipy możemy brnąć do przodu z naszym projektem. Wiele osób też pyta o otwarcie serwera pisząc ciepłe słowa, które zachęcają do jeszcze większego wkładu pracy. Wiadomości z podaniami otrzymujemy na skype, gadu-gadu, oraz forach poświęconym grze Minecraft. ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) By pomyślnie prowadzić prace potrzebujemy maszyny dedykowanej o pojemności minimum 32 GB RAM, ulokowanego w Polsce. ####Co mogę zaoferować w zamian Zaoferować możemy jak wyżej zostało wspomniane; reklamy w postaci bannerów, linków do Waszego hostingu, reklamę na naszym forum, oraz stronie www. Również na facebooku obok sponsorowanej reklamy. Również oferujemy reklamę na bossbarze z informacją o współpracy z Państwa firmą. Również kody sponsorowane od nas na małe serwery w ramach konkursów mogą tutaj liczyć się jako oferta. Również oferujemy bardzo dobry kontakt do właściciela i zarządcy całym projektem. ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Mine4u.pl jest unikalnym projektem, tworzącym go przez grupę zgranych, chętnych do pracy ludzi. Uważamy, że wszyscy mamy dość grania na tych samych nudnych serwerach. Dlatego postanowiliśmy napisać wszystko od zera, stworzyć nasze tryby, których nie ma żaden serwer, czy sieć serwerów. Dlaczego nie opisałem ich? Nie mam zamiaru, jeżeli administracja hostingu chce się dowiedzieć o planach, mogę opisać na "PW", nie chcemy bowiem, by inne sieci, czy serwery typowo "ukradły" nam nasze pomysły. Mogę napisać tyle, że nawet prosty tryb PvP u nas nie będzie przypominał zwykłego nabijania punktów w rankingu. Nie zamierzamy tworzyć serwera łamiącego EULA firmy Mojang, a co za tym idzie nie będzie typowych przedmiotów ułatwiających rozgrywkę, lub będą dostępne dla wszystkich np. za wykonanie jakiegoś zadania, czy kliknięcie po prostu w reklamę. Dzięki temu nasza sieć będzie odizolowana od pozostałych ustawionych typowo dla pieniędzy. Na koniec wspomnę jeszcze, że wprowadzony przez nas projekt "rajdów" (czytanych jako eventów) zapewni także jeszcze więcej emocji podczas rozgrywki! Uważamy, że zapewnimy graczom wiele miesięcy najlepszej rozgrywki, gdzie nigdy dotąd takiej nie spotkaliśmy. Wiem, że bardzo się rozpisałem, ale pokładamy całą nadzieję na współpracę z Państwem, z hostingiem, do którego mamy zaufanie, oraz wiemy jaka jakość usług jest dostarczana.

Dziękuję za przeczytanie, oraz pozdrawiam całe grono LvLUP, oraz użytkowników.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Gredier:

Wprowadzenie nowych, własnych, unikatowych trybów gry. Jeśli są to tryby unikatowe, powiedz na czym polegają - konkret. Piszesz bardzo ogólnikowo.

Gredier:

Zrealizowania wielu pomysłów, którezalewają nasze głowy. Ciekawe pomysły? Jakie? Znów jest to opisane nie konkretnie.

Gredier:

O stworzeniu wielkie sieci marzymy już od 3 lat, zbieramy pomysły i w końcu odważyliśmy się zrealizować to, co ułożyliśmy Strasznie bazujesz na tym projekcie i na tych pomysłach, których naprawdę nigdzie nie przedstawiłeś. Rozumiem, że pomysłów macie sporo, ale mógłbyś się troszeczkę podzielić tą tajemnicą, bo nikt nie chce kupować kota w worku ;)

Napisz konkretnie swój pomysł na serwer.

Gredier:

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

By pomyślnie prowadzić prace potrzebujemy maszyny dedykowanej o pojemności minimum 32 GB RAM, ulokowanego w Polsce Wysoko się cenisz, taka oferta niestety nie jest dostępna w LVL UP. VPSy OpenVZ w Polsce ograniczają się do 8GB ramu https://lvlup.pro/oferta/vps/ .Może chodziło Ci o maszynę dedykowaną z oferty KVM Game Pro? https://lvlup.pro/oferta/vps-kvm-game-pro/

Gredier:

Dlaczego nie opisałem ich? Nie mam zamiaru, jeżeli administracja hostingu chce się dowiedzieć o planach, mogę opisać na "PW", nie chcemy bowiem, by inne sieci, czy serwery typowo "ukradły" nam nasze pomysły Serwery i Pomysły, które przeszły juz przez "werdykt" musiały opisać swoje potrzeby i pomysły. To dzięki starannej prezentacji i dobrej sprzedaży produktu utrzymają współpracę z hostingiem. Nie wyobrażam sobie sytuacji, że nie użytkownicy forum nie znają szczegółów projektu współpracy.

Po mimo tego, że strasznie się przykleiłem do tych konkretów musisz zrozumieć, że jest to ważne. Projektu nie oceniam, bo nie mam podstaw. Jak narazie zachęciłes mnie do siebie i swojej ekipy i to dla Ciebie na plus.

Czekam na szczegóły :)

Marcoral
Marcoral Pionier

(Jeżeli szanujesz swój czas, przescrolluj w dół, aż zobaczysz poziomą linię. Nie czytaj niczego ponad nią.)

Rzadko moje wypowiedzi wykraczają poza wątek związany z moim serwerem, bo zwyczajnie szkoda mi czasu wypowiadać się na temat projektów, gdzie mam pewność, że wszyscy mają takie samo zdanie jak ja - czyli w tematach, gdzie sama osoba zainteresowana nie wie, czego tak naprawdę chce lub co robi. Dodatkowo najczęściej moja wypowiedź byłaby dłuższa, niż cała ta ich "prezentacja". W chwili pisania tego tekstu mam nadzieję, że będzie inaczej... Poza tym, skoro autor tematu mnie pozdrawia, kultura nakazuje odpowiedzieć, prawda? 😃

Widać, że osoba, która przygotowała powyższy tekst poświęciła na to nieco czasu, co stanowi podpowiedź o poziomie, który mogłaby trzymać potencjalna współpraca. Jestem przekonany również, że @Gredier zapoznał się chociażby z moim tematem na forum (widać lekką inspirację tekstem), co może świadczyć, że do tematu podchodzi poważnie.

Niestety, mimo wszystko, gdybym był właścicielem hostingu nie zdecydowałbym się na współpracę z powstającą siecią serwerów mine4u.pl. Dlaczego? Chociażby dlatego, że to właśnie sieć. Czemu nie pozwolić na poznanie siebie i nabrania zaufania? Dlaczego kiedy chcę kupić tylko paczkę orzechów, jestem zmuszony jednocześnie zakupić do nich dziadka (swoisty otwieracz), sadzonki orzechowych drzew i 2 hektary działki? Moim zdaniem wymagania postawione przez autora tematu automatycznie przekreślają całą prezentację. Jeżeli współpraca ma wypalić, musisz dać od siebie MINIMUM tyle, co właściciel hostingu. A kiedy ten ma Ci sponsorować serwer, za który musiałbyś normalnie zapłacić setki polskich cebul miesięcznie, tylko dlatego, że poświęciłeś godzinkę na napisanie tekstu, coś tu jest nie OK. W prostych słowach - zanim napiszesz, musisz pomyśleć, czy na miejscu właściciela hostingu byś takie podanie zaakceptował. Poważnie dałbyś "randomowi" 32GB RAM za friko? W takim razie muszę uroczyście zerwać moją znajomość z lvlup, bo przechodzę do Ciebie 😄

Moim zdaniem słusznie zauważył również @adminek153, że nie opisałeś dostatecznie swojego pomysłu na serwer. Rozumiem, sprawa poufna, ale skoro tyle udało Ci się już zrobić, nikt nie zdąży podkraść Ci pomysłu, czyż nie? Sam, mimo iż współpracę mam załatwioną, często informuję o zmianach, które wprowadzam. Nie tylko po to, aby pokazać, że coś robię, ale też dlatego, aby usłyszeć opinię osób neutralnie do mnie nastawionych (na tym forum przecież nikt chyba nie ma powodów, aby mnie lubić co? 😙). Nierzadko są to rzeczy, które nie pojawiły się nigdzie indziej, a mogą się podobać (dla przykładu podam nawet te Easter-eggi i tabliczki - na MPC forum już parę osób się mnie pytało, czy pomogę im takie coś zrobić, lol xD), ale nie przejmuję się, że ktoś może to ukraść, bo i czemu, skoro mam głowę pełną pomysłów? Poza tym poważnie lubię tą grę i cieszy mnie każda próba zrobienia czegoś więcej, niż kolejny EasyHC.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

(Skończył pier***ić)

Proponuję Ci, abyś zrobił jedną konkretną minigrę - tą, którą oceniasz jako najbardziej grywalną. Opisz mniej więcej jak to będzie wyglądało (może wrzuć jakiś filmik? zawsze widać tam datę, gdyby ktoś zwinął Ci pomysł, możesz śmiało się chwalić, że należy on właśnie do Ciebie), zmniejsz wymagania i pracuj - pokaż się z jak najlepszej strony, a dojdziesz do wszystkiego, czego żądasz. Tylko małymi kroczkami. Tak właśnie należy wyznaczać sobie cele i je realizować.

Gredier
Gredier

Na prośbę użytkowników zamieszczam opis jednego ze zmienionych trybów rozgrywki.

Skoro wspomniałem już o trybie PvP, to czemu go nie opisać? Tryb zostanie odświeżony, tak byś czuł się, jak gladiator. Walcz, zdobywaj, wymieniaj, zwyciężaj, bij się w rankingu i podbij wszystkich przeciwników. Gracz wcieli się w rolę gladiatora, skazany przez samego „króla". Na przywitanie gracz zostaje otoczony przez kilku przeciwników, po zabiciu ich trafia do podziemi, gdzie zbierze materiał na swoją zbroję, po kilku godzinach nieugiętego szukania materiałów nadchodzi jego czas, by wybrać się na arenę, zdobyć to, co marzy, sławę, bogactwo, uznanie. Niestety jego ekwipunek jest zbyt słaby, by stać się równie silny, jak jego rówieśnicy. Musi więc go ulepszać na następne poziomy, będzie do tego potrzebował sprytu i umiejętności obrony, by pokonać silniejszych od siebie i zdobyć materiały na ulepszenie swojego ekwipunku. Czy nie ma jakiegoś innego sposobu, by ulepszyć ekwipunek? Owszem, jest! Obstawiaj wygrane turnieje walk lub sam bierz w nich udział i zdobądź monety, które wymienisz na przedmioty potrzebne do ulepszenia wyposażenia. Zgłaszaj się do turniejów walk zespołowych, używaj umiejętności postaci, tutaj też wspomnimy o profesjach. Nie będzie to zwykły tryb walki gladiatorów, podczas wejścia na serwer zostaniesz poproszony o wybranie profesji. Dobrze się zastanów, wybór może okazać się słuszny, lub nie. Każda profesja posiada umiejętności specjalne. Jego zadaniem będzie awansować na maksymalny poziom, który jest możliwy do osiągnięcia. Posiadać będziesz 6 żyć, jeżeli je stracisz, będziesz musiał odczekać kilka minut na regenerację bohatera. Dzięki temu, że pracujemy na najnowszej wersji Minecraft wprowadzenie tego trybu będzie bardziej realistyczne! Dodano bowiem tarczę do gry! Myślę, że lekko zarysowałem co będzie on przedstawiał.

Odpowiedź:

Dziękuję za szczere wypowiedzi, faktycznie narzucamy na siebie dość duże wyzwanie, również popieram to, że powinniśmy zacząć od 1 trybu, wybić go i tworzyć następne. Małymi kroczkami, aż staniemy się wielką siecią. Jeżeli miałbym stworzyć 1 tryb, to wybrałbym nasz odmieniony PvP, którego do końca nie opisałem, gdyż opisujemy główną wtyczkę, która trzyma całą rozgrywkę w jednej całości. Zgadzam się także z tym, że nie daje się każdemu ogromnej maszyny. Możemy zatem zdecydować się, pójść w ślady, które nam tu pokazano i stworzyć jeden tryb. Oczywiście trzymamy się swojego zdania, że potrzebny będzie VPS, na którym możemy postawić stronę www, serwer minecraft, zabezpieczyć go lepiej, oraz postawić teamspeak 3 server. Pragniemy naprawdę dużą zmianę wprowadzić w rozgrywkach, bo zwykłe PvP, czy kopanie cobla jest nudne. Jesteśmy gotowi, by pokazać, że można nam zaufać i stworzyć coś dobrego, co zjednoczy wiekszość graczy Minecraft. Myślimy nad stałą wspołpracą jak wspomniałem wyżej w pierwszym poście, nie mamy zamiaru się wycofać, chcemy skończyć to, co zaczęliśmy! Wierzymy, że uda nam się wybić i rywalizować największym i popularnym siecią serwerów gier.

P.s Każdą odpowiedź czytam dokładnie, obojętnie, czy miałaby 20 stron.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Czasami się zastanawiam czemu wszyscy od razu celują w duży projekt. Każdy czy to projekt, firma, człowiek musi być najpierw mały by stać się dużym, czy każdy już o tym zapomina?

Google zaczynało od serwera z obudową z klocków Lego ulokowanego w garażu. Facebook to była zwykła strona w PHP napisana tak sobie bo twórca miał pomysł. Playboy to była restauracja którą wyróżniały kelnerki.

Jak widać te przedsięwzięcia były na początku małe, nie przeszkodziło im to w rozwijaniu się Pomysł był dobry i się przyjał więc projekt się rozwijał sam z siebie, nie trzeba było rzucać w to hajsem jeszcze przed startem. Jeśli chodzi o mnie na przykładzie lvlup.pro to te uczucie gdy coś rośnie jest właśnie najfajniejsze 😃

Z punktu widzenia biznesowego to też ma uzasadnienie bo nie ma sensu pracować nad czymś bardzo dużo czasu jeśli nie masz pewności że coś się przyjmie. Żaden szanujący się inwestor nie wpompuje milionów dopóki nie zobaczy coś co działa. Na rynek wypuszcza się MVP (Minimum Viable Product) czyli coś co spełnia podstawowe potrzeby klientów i sprawdza się odbiór. Jeśli odbiór jest zgodny z oczekiwaniami to rozwija się go dalej i wtedy dopiero poważnie interesują się tym inwestorzy.

Tylko metoda ciągłej iteracji daje pewność wszystkim stronom tworzącym projekt że nie wtopią za dużo kasy/czasu.

Jako potencjalny sponsor muszę się zgodzić z

Marcoral:

A kiedy ten ma Ci sponsorować serwer, za który musiałbyś normalnie zapłacić setki polskich cebul miesięcznie, tylko dlatego, że poświęciłeś godzinkę na napisanie tekstu, coś tu jest nie OK

Papier wszystko przyjmie, nie mogę wydać setek złotych które mógłbym przeznaczyć na rozwój swojej firmy (czyli swojego projektu) na podstawie tekstu. Tu potrzebne jest zaufanie które nabywa się będąc małym projektem.

Moja rada: zmniejsz projekt. Jeśli odpalisz początkową wersję na powiedzmy 4GB RAM to wtedy możemy zacząć gadać a jeśli projekt się będzie rozwijał to nie widzę problemu z większymi zasobami.

Materiały typu zrzuty ekranu, filmy czy strona internetowa z pewnością zwiększą wiarygodność i ułatwią rozmowy.

Gredier
Gredier

Po rozmowie z ekipą jesteśmy gotowi zmniejszyć swoje wymagania i stwierdziliśmy, że rzeczywiście lepiej będzie zacząć od najmniejszych kroczków. Dzięki temu skupimy się na udoskonaleniu jednego trybu, co potem ułatwi nam dodawanie następnych, które też będzie lepiej dodawać powoli, a nie wszystkie na raz. W dodatku, że planujemy serwery pod wersję gry 1.10 możemy wykazać się wiedzą na temat programowania, ponieważ tworzymy własne wtyczki serwerowe.

Zamieszczam screeny do projektów naszej strony www, forum, które piszemy sami, teamspeak, jeżeli chodzi o wybieranie danych na temat serwera poprzez query nadal pracujemy nad naszym skryptem, dlatego dane są na pokaz wklejone na sztywno w tym okienku. Może się zdawać, że to framework, który nosi nazwę "bootstrap", mylące, lecz wszystko jest pisane przez nas od zera.

Strona i forum, oraz ts3:

http://imgur.com/a/jD9Eq

jeżeli mam zamieścić kilka screenów z kodami źródłowymi strony i jakiegoś naszego pluginu również mogę to uczynić.

Pozdrawiam, oraz czekam na odpowiedź, jeszcze raz dziękuję za wskazanie nam drogi, oraz przemówienie do rozsądku na temat od razu wielkiego projektu.

happi
happi

Ja ze swojej strony jestem pewien, że projekt może wypalić, bo grałem na wcześniejszych serwerach Grediera, byłem w administracji i wiem, na co go stać. Mimo, że graczy nie było dużo to serwer był wykonany przy profesjonalnym podejściu. Strona www i strona techniczna serwera na pewno będzie dobrze wykonana. Czytając pierwszy raz temat to się trochę zdziwiłem gdy przeczytałem "32 gb ram" ale wszystko już widzę zostało wyjaśnione. Ja jestem na tak.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Teraz jestem pewien, że jeśli uda Ci się załatwić współpracę nie zniszczysz tego. Pomysł z serwerem PVP jest całkiem dobry. Życzę powodzenia :)

luxDev
luxDev Pionier

Projekt ciekawy, oby wypalił no co, pozostało ostatnie słowo Michała, czyt. "Informacje co i jak poszły na pw :)"

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dla pełnej przejrzystości, projekt oceniam tylko i wyłącznie po tym wątku czyli wszystko co jest publicznie.

Cieszy mnie zmiana podejścia na bardziej praktyczne, sądzę że komunikacja idzie w dobrą stronę i się dogadamy :slight_smile:

Miło widzieć zrzuty, z chęcią zobaczyłbym też coś z samego serwera gry. Jak to mówią jeden obraz to czasami tysiąc słów :D

Daj znać czego potrzebujecie do startu w nowej odchudzonej wersji (usługi i pakiety).

Co do samego Bootstrapa to nie widzę w nim nic złego. To dobre i stabilne rusztowanie na którym można oprzeć cały frontend strony zmniejszając czas pracy. Obecna strona i panel klienta lvlup.pro się opiera na Bootstrapie. Nowy panel klienta nie będzie na Bootstrapie ale to ze względu na zawiłe zależności BS od jQuery które mi trochę zawadza, sama idea i wygląd są spoko jak dla mnie. W wersji 4 się sporo zmienia np. obsługa flexbox. Jedna rzecz na którą chciałbym zwrócić uwagę to używanie standardowej skórki, z tym faktycznie niektórzy przesadzają i jest dużo stron klonów, a wystarczy chwilę poszukać i są świetne darmowe packi np. tu https://bootswatch.com/

Gredier
Gredier

Zaczynając od maszyny: Aby naszym budowniczym bez przycinek mogli budować dalej mapy wystarczył by na start: VPS OpenVZ 8GB RAM to chyba minimum jeżeli chodzi o postawienie WWW, TS3 + serwer

Jeżeli chodzi o mapy, zaczęliśmy budować dzień temu tryb PvP po tym, jak uzgodniliśmy, że założymy na początku jeden tryb. Aktualnie posiadamy tylko zarys spawnu oraz chcemy w ciągu 2 dni skończyć kilka aren + spawn. Wtyczki również są w trakcie pisania, wszystko pod wersje 1.10. Zakładamy, że w ciągu tygodnia wtyczki, spawn, areny, oraz inne zaczęte prace zostaną ukończone. Staramy się jak najszybciej i najlepiej ukończyć cały tryb oraz później pisać i dodawać nowe dodatki/rzeczy, by umilić wszystkim rozgrywkę. Jeżeli chodzi o spawn, mamy wizję z latającymi wyspami, do świata z arenami będzie specjalny teleport, gdyż nie chcemy wszystkiego robić na jednym świecie.

Link do kilku screenów:

http://imgur.com/a/W00Za

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje zaakceptowany. @Gredier Proszę o kontakt przez PM w celu ustalenia szczegółów :slight_smile:

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Gratulacje @Gredier, życzę sukcesów 😀 ❤️ 🍾

luxDev
luxDev Pionier

Ja tak samo życzę aby wypaliło ❤️

koweq
koweq

Gratzzz! :D

Xepio
Xepio Pionier

@Gredier Dobra robota :) To jest dobry przykład że czas,chęci i pomysł mogą prowadzić do sukcesów ^.^ Jeden masz już za sobą i teraz najważniejszy to przekonać do siebie graczy i pokazać im na co stać twój serwer ...:)

bliker
bliker

Jesli chcesz ja moge zaoferowac wymiane reklama z mmoct.eu i pomoc graficzna

Gredier
Gredier

Dziękujemy za propozycję :D

Gredier
Gredier

Projekt nie umarł pracujemy dalej 😃

Marcoral
Marcoral Pionier

Każdy na tym forum zdziwiłby się, gdyby umarł po 3 dniach.

Gredier
Gredier

Warto coś napisać, by ludzie widzieli postępy, trzeba jakąś prezentację mini zrobić by spoiler dać :D

Marcoral
Marcoral Pionier

No to czekamy :) Ja właśnie teraz wrzucam jedną ciekawą rzecz. Możesz spojrzeć i ocenić ;)

happi
happi

Widze, że już nie masz gdzie reklamować. @Marcoral

Marcoral
Marcoral Pionier

Widzę, że Ty też uporczywie śledzisz każdy mój post. Naprawdę nie zależy mi na zareklamowaniu czegoś, co powstawać będzie długi czas. Dajemy sporo rzeczy od siebie, które nie zostały sprawdzone i nie muszą się podobać wszystkim, dlatego nie ukrywam, że zwyczajnie chcielibyśmy mieć grono osób, które wypowiedzą się na temat tego, co ostatnio dodaliśmy/zmieniliśmy etc. A nuż coś da się zrobić/rozwiązać lepiej. Zobaczyłem, że kolega po trzech dniach napisał, że projekt żyje i wrzuci update. Ja nawiązałem, że zabawnie się składa, bo ja właśnie to robię. Przykro mi, że widzisz we mnie tylko 12-letniego dzieciaka, reklamującego swoje serwery na innych.

luxDev
luxDev Pionier

Panowie, zachowajcie takie rzeczy dla siebie, nie róbcie takiej atmosfery na forum, każdy może pisać gdzie chce i o czym chce, aby na temat :D

koweq
koweq

Wiem że to takie niefajne zachowanie, ale czy tam - po stronie autora projektu coś się dzieję?

Gredier
Gredier

Aktualnie problem z kilkoma rzeczami jak i nie dorosłe zachowanie programisty reygnujacego bez słowa, dlatego stoimy nie mając takiej osoby. Jeżeli chodzi o rozwój to budujemy mapy i dalej kończę skrypt strony WWW

koweq
koweq

Dzięki za szybką odpowiedź (bo aż w 15min!) ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

Gredier:

Obecnie dostajemy wiele zapytań o rangę "budowniczy", oraz "programisty".

Tak to z ludźmi jest, że dopóki nie są czarnoskórzy, to siłą ich nie zatrzymasz :)

(Proszę to oczywiście traktować jako żart, nie mam nic do czarnoskórych. Połowa mojej ekipy jest czarnoskóra.)

Gredier
Gredier

Staram się odpisywać i udzielać na bieżąco jak tylko czas mi pozwala.

Nie mam zamiaru się poddać, a ludzi jest od groma, lecz trzeba dobrać odpowiedniego człowieka na miejsce programisty, mógłbym sam pisać, ale lepiej jak każdy ma wydzieloną pracę, a póki co praca programisty spada na mnie :)

Gredier
Gredier

No, po powrocie z urlopu trzeba szukać nowego programisty i jedziemy z koxem dalej :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na podejście do tematu zrywam współpracę i odrzucam ten projekt.

luxDev
luxDev Pionier

Gredier jak się zastanawiasz co było przyczyną zerwania współpracy to ja myślę, że prośbę o współpracę powinieneś napisać po "urlopie" (chociaż pewnie to były wakacje :) ) podejrzewam że maszynę już miałeś, więc 2 Tyg się zmarnowały, do tego jeszcze ile by Ci zajęło szukanie programisty? dodatkowa strata czasu. :D