Minecraft 1.11 The Exploration Update - changelog

Pytania i problemy
koweq
koweq

Witam! Ponieważ mineło sporo czasu od premiery 1.11 i nikt nie postanowił zrobić czendżloga to... Go zrobię ;)

  • Portal do ucieczki z wysp endu (w samym endzie)
  • Dwór z drewna .. Nowa gigantyczna struktura. Spawnowany w ciemnym lesie dębowym. Zazwyczaj znajduje się go z pomocą mapy skarbów.
  • Mapa skarbów! Mapa to jak zwykła mapa, tylko że pokazuje w zarysie wszystkie ikony struktur
  • Enchanty: enchant bindowania przedmiotów i enchant znikania itemów (https://lvlup.rok.ovh/t/nowe-enchanty/1436?u=koweq)
  • Muszla Shulkerów. Wypada z Shulkerów.
  • Totem nieumierania .. Zapobiega śmierci raz będąc utrzymywany podczas śmiertelnego ciosu. Daje również regenerację i dodatkowe serduszka
  • Observer block
  • Blok Shulkerów
  • Villager kartograf: sprzedaje mapy skarbów z strukturami
  • Evoker : Spawnuje Vexy. Wyczarowuje "zęby" z ziemi które gryzą. Po śmierci wypada z niego Totem nieumierania.
  • Vindictor: dzierży siekierę ..
  • Vex: mały, latający duch z mieczem
  • Lama: może być oswojona i może na grzbiecie mieć dywan. Może nosić skrzynki i atakować inne moby. Straszy również wilki. I klasyk: Usunięto herobrina ;)

Jest to ponownie zeedytowany tekst który przetłumaczyłem tyle że dotyczył on zapowiedzi.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

koweq:

Dwór z drewna

Ma ktoś może zrzut jak to wygląda?

koweq
koweq

Mniej więcej tak: 300x168

koweq
koweq

Można też to znaleść komendą "/locate Mansion" (ważna jest duża litera!) i teleportując się na podane koordy

P.S: zapomniałem czegoś dopisać i okazało się że jest już za późno... :(

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

koweq:

Totem nieumierania

Może lepiej "nieśmiertelności" 😛

koweq
koweq

Jak pisałem nie mogę edytować :(

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ja gram z kolegami na serwerze prywatnym 1.11 i nie mam tego wszystkiego (wersja Spigota to 1.11), mam jakoś zaktualizować?

koweq
koweq

Czego nie masz?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

No żadnych shulkerów, observerów, Lam, Vindictor i tych innych

koweq
koweq

Shulkery - End Lamy - nie wiem 😛 Observator - blok Vindicator i inne - tylko w Woodland Mansion

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Potrzebujesz silnika który zwróci pod /ver: [code]1.11-R0.1-SNAPSHOT[/code] Najlepiej najnowszy spigot z BuildToolsów.

Lamy znajdziesz na normalnej mapie survival, zauważyłem, że lubią wioski.

koweq
koweq

A najlepiej to grać na standardowym silniku od Mojangu. ;)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

[20:46:06] [Server thread/INFO]: This server is running CraftBukkit version git-Spigot-261f181-7359112 (MC: 1.11) (Implementing API version 1.11-R0.1-SNAPSHOT) :D Potrzebujemy spigota, bo mamy tam pare pluginów (/home /spawn itp.) Observatora znalazłem przed chwilą, jednak jest :D Ale Lam nigdzie nie widziałem xD Są one na jakimś konkretnym biomie?

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.