Minecraft 1.11 - zapowiedź

Pytania i problemy
anon82750602
anon82750602

Mojang właśnie zapowiedział, co pojawi się w kolejnym update (oczywiście w Polsce dalej będą siedzieć 4 wersje do tyłu)

-PC 1.11 update -

Generation:

  • Portal to escape the End Islands.
  • Woodland mansion.. New giant generated dungeon. Spawns in a dark oak forest, featuring an End Type game. Usually located using a treasure map.

Items:

  • Treasure map! A map that's like a regular map, only with outlines and icons for structures and dungeons.
  • Cursed Enchantments: Curse of Binding & Curse of Vanishing.
  • Shulker Shell. Dropped by Shulkers (new mob.)
  • Totem of Undying.. Prevents death one time while being held during a fatal blow. Also gives regeneration and absorption when activated.

Blocks:

  • Observer Block
  • Shulker Block

Mobs:

  • Cartographer Villager: Trades Treasure maps!
  • Evoker (Illager): Spawn Vex Mobs, bites, and drops Totem of Undying.
  • Vindictor (Illager): Wields an axe..
  • Vex: A small, flying ghost with a sword?
  • Llama: Can be tamed, and rode with a carpet. Can carry a chest, and can spit at other mobs. It also scares wolves.

Źródło: Facebook

koweq
koweq

-aktualizacja 1.11 PC -

Generacja:

  • Portal do ucieczki z Wysp endu (?).
  • Woodland dwór .. Nowe gigantyczne generowane lochy. Spawnowany w ciemnym lesie dębowym, posiada gry typu End(?!). Zazwyczaj znajduje się go z pomocą mapy skarbów.

Przedmiotów:

  • Mapa skarbów! Mapa to jak zwykła mapa, tylko że pokazuje w zarysie wszystkie ikony "dungeonów"
  • Cursed enchantments: Curse of Binding & curse of vanishing (btw. Tutaj nie wiem jak to tłumaczyć :( ale podejrzewam że to nowe enchanty )
  • Muszla Shulkerów. Wypada z Shulkerów (nowa).
  • Totem nieumierania .. Zapobiega śmierci raz będąc utrzymywany podczas śmiertelnego ciosu. Daje również regenerację i wchłanianie po aktywacji. (wat? Wchłanianie? xD)

Bloki:

  • Observer block
  • Blok Shulkerów

moby:

  • Villager kartograf: sprzedaje mapy skarbów z dungeonami!
  • Evoker (illager(?)): Spawn Vex Moby(jak to tłumaczyć?!) gryzie i po śmierci wypada z niego Totem nieumierania.
  • Vindictor (Illager): dzierży siekierę ..
  • Vex: mały, latający duch z mieczem?
  • Lliama: może być oswojony i jest (?)z dywanu. Można nosić skrzynki i może atakować inne moby. Przestrasza również wilki.

Tłumaczone przez translate.google.com Łamanie i poprawianie by ja ;)

anon82750602
anon82750602

Nie było czasu na tłumaczenie xD

Najbardziej podobają mi się mapy podziemi ;p

marcinpach
marcinpach

Zgadzam się! Podziemia najlepsze!

Marcoral
Marcoral Pionier
koweq
koweq

Lamy na miniaturce. Ten update będzie wspaniały ^^

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.