Minecraft Connection Lost

Pytania i problemy
Mrpawelww
Mrpawelww

Witam wszystkich, mam problem z serwerem do Minecraft'a, żeby rozwiać wszystkie wątpliwości opiszę sytuację. Posiadam w domu fizyczny serwer (taki jak do szafy rack), konfiguracja mało istotna, mianowicie wystarczająca, gramy od kilku dni ze znajomymi na paczce modów DarkRPG Fabric 1.20.1, i teraz jaki mamy problem? Co jakiś czas w konsoli wyskakuje mi komunikat

[Server thread/INFO]: [Handshake] Sending channel query [Netty Epoll Server IO #10/INFO]: [Handshake] Receiving client channels [Netty Epoll Server IO #10/INFO]: [Handshake] Handshake completed successfully [Server thread/INFO]: Hrouz lost connection: You logged in from another location [Server thread/INFO]: Hrouz left the game

W między czasie dostajemy wszyscy laga na jakieś 30 sekund, i nas rozłącza. I pokazuje różnie, raz że disconected, raz Timed Out, a raz tak jak wyżej (no żywa ruletka), Przepustowość sieci to 300mbps Downloadu, i 50mbps uploadu, w routerze mam podpiętą domenę DDNS z noip, pytanie teraz co robić? gdzie jest błąd, czy to do twórcy paczki mam pisać, czy co jest powodem że nas wywala z serwera? ratujcie, pls

Mrpawelww
Mrpawelww

Dodam że jestem podpięty w lokalnej sieci, a też mnie wywala

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.