[Minecraft] mineup.pl | karabiny & pistolety & granaty

Zombie
minecraft
TheKacprus
TheKacprus
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Wygląda ciekawie. Sądzę że sporo osób chętnie zobaczyłoby zrzuty ekranu z tego serwera, IMHO warto byłoby coś dodać :slight_smile:

TheKacprus
TheKacprus

Dodatkowe zrzuty z rozgrywki: 314x500

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

undefined Prezentacja mogła by być lepsza... Nie oszukujmy się. Serwer praktycznie pusty - godzina 18:40 i 0 graczy.

Co do budowli, raczej średnie, na mój gust 4/6 - mogły by być lepiej. Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

mineup.pl
mineup.pl

Nie oszukujmy się... prezentacja mogłaby być lepsza. Obecnie jest jednak na wystarczającym poziomie, a docelowo fora nie będą głównym sposobem promowania serwera.

Ocenianie serwera po liczbie graczy chwilę po otwarciu nie jest dobrym pomysłem. Serwer powoli przestaje być pusty, oczywiście nadal zdarzają się momenty bez graczy, ale jednocześnie nie ma problemu z grą w godzinach popołudniowych. Jeśli nikogo nie ma - wystarczy zaczekać. Podejmowane są też różne działania mające na celu zwiększenie liczby graczy.

Co do budowli - jedna ocena liczbowa dla sześciu map (+lobby) to nadmierne upraszczanie. Chętnie zobaczyłbym bardziej szczegółową opinię dla każdej mapy z osobna.

NightmareFallen
NightmareFallen

Prezentacja jakoś mnie nie porwała tak samo jak sam serwer 😞

Zagrałem chwilę i przyznam szczerze to nie dla mnie ...

Krzychu102
Krzychu102

Ciekawy serwer i fajny pomysł ale popraw prezętacje.

koweq
koweq

*prezentację

Krzychu102
Krzychu102

Niemasz co robić?

koweq
koweq

Staram się poprawiać twoje błędy. Nie widzę w tym nic złego. To tylko pomoc. btw. Nie i masz pisze się oddzielnie.

luxDev
luxDev Pionier

Koweq, moim zdaniem jest to lekka przesada, w każdym możliwym miejscu gdzie on popełni błąd, ty go "poprawiasz" a sam najlepiej też nie piszesz.

Daj sobie spokój, niech sobie pisze jak chce, z wiekiem się nauczy :)

koweq
koweq

No dobra, dobra. Ale takie podstawowe błędy jak "pręztacje" czy "niemasz" to aż w oczy kłują...

btw. Gdzie popełniam błędy? Jestem ciekawy, bo staram się poprawiać swoją ortografię.