Minecraft nie dziala

Pytania i problemy
minecraft
Tadzio
Tadzio

Nie działa mi minecraft Gdy uruchamiam launcher premium pisze mi ze nie mozna polaczyc sie z internetem pomocy Δ

koweq
koweq

Najwyraźniej nie może się połączyć z internetem (spostrzegawczość tak bardzo)

Tadzio
Tadzio

tylko nwm czemu skoro neta mam

Tadzio
Tadzio

Troche certyfikatami sie bawiłem XD moze dlatego HELP w naprawie

koweq
koweq

wstaw screena

Tadzio
Tadzio

ok to chwila

koweq
koweq

Ale nie nabijaj sobie tak postów... To nie shoutbox... Nie rób syfu - jak masz wstawić to wstawiaj bez dodatkowego uprzedzenia wszystkich...

Tadzio
Tadzio
Tadzio
Tadzio

Z tamtego v2?

koweq
koweq

Istnieje przycisk "edytuj", nie wstawiaj ODRAZU nowego posta... Ściągnij nowego launchera, jest wersja v2

Zrobiłeś już 3 bezsensowne, dodatkowe posty które zaśmiecają forum. TO NIE MPC.

koweq
koweq

Daj screena

luxDev
luxDev Pionier

Wyluzuj koweq, zachowujesz się jak 14 latka która ma okres 😄

koweq
koweq

aaaahaaa... To weź inaczej zareaguj po ciężkim dniu na kogoś kto pomimo uwag umyślnie spamuje i zaśmieca twoje ulubione miejsce do wypowiedzi...

Tadzio
Tadzio
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Sama nazwa błędu wskazuje: nie można znaleść odpowiedniego certyfikatu do zweryfikowania :/ Zaraz coś zobaczę 😕

endrjoo96
endrjoo96

Panie, a masz pan aby na pewno poprawną datę w systemie? XD Często problemy z certyfikatami to przedstawiona data w systemie, nieraz się naciąłem 😛

koweq
koweq

Tak, on ma poprawną datę

endrjoo96
endrjoo96

DNSy coś nie teges? :V

koweq
koweq

hmmmm.... firewall nie blokuje ci serwerów mojangu/microsoftu (kto wie gdzie to teraz jest trzymane) ja się loguje normalnie :P.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Serwery Mojangu jeszcze :P Prawdopodobnie coś blokuje dostęp do serwerów :/ Sprawdź zaporę sieciową i spróbuj zrestartować kartę sieciową ;)

Tadzio
Tadzio

na strone mojangu umiem kompa restartowalem kilka razy dzisiaj macie jakies pomysly?

DoreK
DoreK α-tester v3

Możesz przestać tak spamić? Spróbuj zalogować się na konto Mojang na stronie internetowej.

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Spróbuj zrebootować komputer, być może (tak jak pisałem) coś blokuje :slight_smile:

PS. Nie twórz zbędnych odpowiedzi, nie jest to MPC.

Tadzio
Tadzio

dobra może sie coś uda zrobić

DoreK
DoreK α-tester v3

No przed chwilą Ci napisaliśmy -_-

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.