Minecraft serwer

Pytania i problemy
Firoax
Firoax

chcę kupić serwer minecraft myślę o ip axelotl.pl ale to moim zdaniem takie se to ip dacie jakiś fajny pomysł na ip ? albo powiedz cię czy ip axelotl.pl jest dobre

Championes
Championes

Możesz napisać poprawnie zdanie? Nie umiem się rozczytać. :kappa:

brunoww22
brunoww22 Pionier

@Firoax Niestety lvlup nie prowadzi sprzedaży serwerów minecraft oraz domen.

BrainyX
BrainyX

Dziwnie to napisałeś , jeżeli chodzi ci o hosting to na sam początek możesz spróbować craftserve chociaż przy większym serwerze się na nich zawiedziesz , max 8 gb testowałem wsumie przez rok , z kilkoma światami serwer nie wytrzymuje (Oferta Diamond) więc jeżeli chcesz sobie stworzyć swój pierwszy mały serwer. Jeżeli robisz mały serwer nie potrzebne jest ci takie IP , jeżeli jednak bardzo chcesz to wsumie nvm , raczej ludzie na forum odpowiadają na bardziej techniczne pytania , niż co się komuś podoba...

someprivacy
someprivacy

LVLUP nie ma w swojej ofercie serwerów Minecraft, ani domen.

PatryQHyper
PatryQHyper

Jemu chyba chodzi o pomoc w nazwie domeny, chociaż dziwnie to napisane trochę.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

PatryQHyper:

Jemu chyba chodzi o pomoc w nazwie domeny Też tak mi się wydaje, autor chce zaczerpnąć opini.

Uważam że ta nazwa nie jest dobra. Po przescrollowaniu na dół strony, pisząc ten post, już zapomniałem jaka to była i musiałem sprawdzać ponownie.

Dobra domena powinna być łatwa do zapamiętania również przez innych ludzi, nie tylko przez właściciela. Chyba nie chcesz, aby gracz polecając serwer koledze powiedział: "dobra, pograjmy na tym, axe... nie ważne, chodź gdzieś indziej" ;)

danqoo
danqoo

wez chlopie, przygarnial kocioł garnkowi...

Co do pytania,

tak jak kolega pisal, daj chwytliwą nazwę, zeby zapadadala w pamiec, niby ten „axelotl” jako mob istnieje, ale bardziej bym polecal krotkie, latwe do zapamietania slowa.

Axerr
Axerr

A to nie był Axolotl? A nie Axelotl https://minecraft.fandom.com/fr/wiki/Axolotl

BrainyX
BrainyX

chyba poprostu nie ma dostępnego ip axolotl i wymyślił sobie axelotl możesz spróbować axolotlmc czy coś takiego

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.