Minecraft

Off topic
minecraft
Tadzio
Tadzio

Znacie jakieś mody do minecrafta tylko żeby były na 1.6.4 i adventure

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Przepraszam, musiałem. A jak coś, to tutaj masz też.

koweq
koweq

Tutaj obowiązuje KULTURA wypowiedzi i wulgaryzmy nie są miło odbierane :v

Tadzio
Tadzio

Wiem, ale ja też miłe nie odbieram takich zartów jeśli na serio sie pytam

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dokładnie, a poza tym nie należy reagować w ten sposób. Polecam w każdym razie, oprócz osobnego szukania modów (które może się zakończyć crashami, bo nie wszystkie mody pasują do siebie), zainstalować paczkę modów - jest ich pełno. Lub tą Ewentualnie tą

koweq
koweq

W sensie jakich żartów? Podesłanie strony która sama Cię przekierowuje do wyszukiwań z google gdzie jest odpowiedź na twoje pytanie nie jest powodem żeby odpowiadać mu tak wulgarnie...

Tadzio
Tadzio

I za to dziekuje ;D

Tadzio
Tadzio

Może kiedyś ogarniesz...

koweq
koweq

CZŁOWIEKU. On (z tego co widzę, może mój komputer magicznie mi ukrywa treści) podesłał ci stronę która Cię przekierowuje do wyszukiwań z Google a ty mu odpowiadasz wulgaryzmami. Jeśli chcesz używać wulgaryzmów - idź na mpc, tam i tak nikt sobie nic z tego nie zrobi a tutaj staraj się utrzymywać JAKĄKOLWIEK kulture...

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Nie kłóćmy się już, co prawda @Tadzio zachował się niekulturalnie, ale oznaczyliśmy już post i został on wycofany. Przejdźmy do sedna, czyli do modów :)

koweq
koweq

Google to co najmniej kilka KONKRETNYCH (bo przekierowuje na odpowiednie strony) odpowiedzi...

koweq
koweq

?

Przecież to bez sensu...

koweq
koweq

Teraz naprawdę nie rozumiem. Wyskakujesz mi z dziwnym pytaniem a kiedy odpowiadam dostaję taką odpowiedź>Tadzio:

Dobra to nie shutbox na takie rozmowy

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chłopaki, przestańcie już. To nie są jakieś duże problemy.

Tadzio
Tadzio

Usuń te wiadomosci i niech temat zostanie czytelny

koweq
koweq

Z tego co pamiętam to na tym forum wiadomości się nie usuwa.

W każdym razie tą wypowiedzią kończę moją obecność w tym temacie.

Tadzio
Tadzio

Czemu?

koweq
koweq

[Z powodu pytania do mnie jednak przedłużam mój pobyt xD]

Ponieważ aktualnie nic nie wnoszę do tematu :v

Tadzio
Tadzio

50pxundefined

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

W sumie jest to dział offtopic :D A angażując się w temat, to jaką kategorię modów preferujesz? Jakieś zombie, czy może surowce?

Tadzio
Tadzio

Zombie i surowce bo na serwer potrzebuje

E-pg
E-pg

koweq:

podesłał ci stronę która Cię przekierowuje do wyszukiwań z Google

Ale podsyłanie linków prowadzących do strony "LMGTFY" jest chamskie dla osób ceniących sobie czas. Zamiast powiedzieć "Prosto z mostu" jest to tylko zabieranie czasu. Nie "hejtuje" @Timo tylko zwracam uwagę. Nie wiem czy to ma na celu zdenerwować osobę szukającą czegoś (w tym przypadku paczki modów) czy po prostu żart, ale przez każdą osobę może to być interpretowane inaczej. Tutaj autor chyba nie miał czasu ani nerwów i zaczął pisać wulgaryzmy wnioskując po 3x (lub więcej) >Tadzio:

(wpis wycofany przez autora, zostanie automatycznie usunięty za 24 godziny, chyba że zostanie oflagowany) Oraz po>koweq:

Tutaj obowiązuje KULTURA wypowiedzi i wulgaryzmy nie są miło odbierane :v Moje zdanie dotyczy tylko tej części, nie mogę do końca zobaczyć co się działo, ponieważ autor wycofał wpisy.

koweq
koweq

E-pg:

ceniących sobie czas

kilka sekund bo potem następuje przekierowanie do google gdzie jest mnóstwo paczek w których można przebierać :v

Pantoflarz
Pantoflarz

Jeżeli coś można znaleść w Google'u a dana osoba nie potrafi odpalić przeglądarki, pokazuje brak szacunku dla tych osób które muszą potem, chcąc pomóc, szukać w dokładnie ten sam sposób.

Dla debili, ratunku niestety nie ma, a jak to mówią, najpierw zniży Cie do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.