Minecraftpro.pl - oszuści?

Zombie
Jahek
Jahek
DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Był już taki wątek. Panel v2 jest oparty o gotowym szablonie Bootstrap, więc każdy mógłby go kupić i go mieć ;)

PS. Przenoszę do #off-topic, ponieważ uważam, że nie jest to ani o lvlup.pro, ani na jakiś inny temat ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

"...autoryzacji SMS" Musze coś tłumaczyć? Na pewno jest to fake... Chyba że działa to na podobnej zasadzie co freeservers.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Tyle lat to ma, to dalej działa?

DoreK
DoreK α-tester v3

Tak, dalej działa. Co do tej strony - jest to taki fake, że szkoda gadać. Wszystkie przyciski w panelu są podlinkowane pod panel lvlupa.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

I ten chat po prawej na dole na stronie XD

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

690x329 660x40 To już w ogóle 😃

DoreK
DoreK α-tester v3

Spójrz na ich regulamin XD http://minecraftpro.pl/regulamin/

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Panel klienta – przykładowy panel do zarządzania usługami. Nie jest on udostępniony Abonentowi na czas świadczenia usług 😂 😂 😂

DoreK
DoreK α-tester v3

Współczuję @SystemZ - pewnie będzie musiał odbierać tickety "niezadowolonych" klientów tej strony XD

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

525x181 Śmieszność - id serwera 😃 215x35 i ta przestarzała wersja panelu, nawet nie pofatygowali się zmienić linku. Jak wszędzie.

Nie no, w sumie zawsze jakaś reklama, ale nadal to może wprowadzać w błąd 😛

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

W jaki sposób dostaliście się tam do panelu?

DoreK
DoreK α-tester v3

"Zarejestrowałem" konto podając jakieś pseudo-dane

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

(hatetepedwukropek)minecraftpro(kropka)(peel)(ukośnik)aktywacja

Ten formularz to ściema

DoreK
DoreK α-tester v3

Myślisz że wiedziałem po wejściu na tą stronę? :]

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Akcent humorystyczny jest przynajmniej: 299x308

Pomijam agresje fake-wiadomości

###Podsumowanie Ta strona to jedno wielkie oszustwo do wyłudzania danych, sklejka stron innych hostingów - nic więcej 😛

DoreK
DoreK α-tester v3

Hahaha, przypomniała mi się sytuacja z Twoim bugiem w panelu v3 ha XD

Jahek
Jahek

Jak widać zainteresowani są też CraftHostem xD. http://screenshot.sh/ov0Wh9x3IWsyB

Fizzy
Fizzy

690x388 ...

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

No tak, było już o tym wyżej ;P

koweq
koweq

@SystemZ Naprawde odbierasz takie dziwne tickety? (Od klientów minecraftpro)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Raczej nikt już na tą stronę nie patrzy.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Miałem kilka ticketów ale to na palcach ręki policzyć póki co więc raczej nic alarmującego. Kłopot z tą stroną jest taki że nie wydaje mi się ani legalna ani nielegalna, coś jakby szara strefa.

Fizzy
Fizzy

Najbardziej w tej stronie śmieszy mnie ten słabo wycięty przycisk pomocy 😄

sebas11
sebas11

kliknolem w bok i mnie przekierowalo na lvlup.pro ?!?!??! o co chodzi?? :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Właśnie o to :slight_smile: Po prostu oszustwo xD

sebas11
sebas11

ale? o co tu chodzi lvl up to porzadna firma a ci dupy! nie!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Hehe, o to właśnie chodzi, oszukują a dla polepszenia wiarygodności zrobili taką ładnie podrobioną stronkę - minimapka serwera z innego hostingu oraz tickety z lvlup, ciekawe co jeszcze :)

sebas11
sebas11

usunac ich z netu trzeba tylko prosze zeby nikt tu nie myslal o pomysle

ddosowania ich poniewaz jest to karalne!

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

DDoSowanie ich jest również karalne, a nawet bardziej niż stworzenie takiego serwisu. Co najlepsze, taki serwis jest rzekomo legalny, jego regulamin dokładnie opisuje jego działanie.

sebas11
sebas11

ja tylko ostrzegałem zeby nikt tego nie robil lepiej bo będzie miał

gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo przepieprzone

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Przejrzałem 3 tematy gdzie się wypowiadałeś i jakoś nie odpowiada mi twoja postawa. I jeszcze ten wyzywający awatar. Nic z tego nie pasuje do tego forum. :/

sebas11
sebas11

zmienie avatar :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Ze względu na fakt że przybyło ticketów związanych prawdopodobnie za sprawą tego serwisu, każde wejście z tej podejrzanej strony przekierowuje teraz do tego wątku.

hej0ss
hej0ss

Posiedziałem sobie na tej stronce chwilę, to co 10-15 min te same wiadomosci lecą na chacie...

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Już tłumacze - na stronie jest bardzo nieumiejętnie zaciemniony skrypt js/chat.js, który co chwila wykonuje zapytanie post "action=getmessage" do chat_functions.php

[code]function openChat() { $('#CX_btn_0').slideUp('fast', function() { $('#CX_popup_0').slideDown(); $('#CX_popup_body_0').perfectScrollbar(); scroll() }) }

function closeChat() { $('#CX_popup_0').slideUp('fast', function() { $('#CX_btn_0').slideDown() }) }

function updateChat() { $.ajax({ type: "POST", url: "chat_functions.php", data: { action: "getmessage" } }).always(function(msg) { if (msg != "") { $(".chat_content").append(msg); scroll() } }) }

function startChat() { $.ajax({ type: "POST", url: "chat_functions.php", data: { action: "getmessages" } }).always(function(msg) { $(".chat_content").html(msg); scroll() }) }

function sendMessage(message) { $.ajax({ type: "POST", url: "chat_functions.php", data: { action: "sendmessage", message: message } }).always(function(msg) { console.log(msg); $(".chat_content").append(msg); scroll() }) }

function initChat() { startChat(); setInterval(function() { updateChat() }, update_timer * 1000); openChat() }

function scroll() { $("#CX_popup_body_0").scrollTop($("#CX_popup_body_0").prop('scrollHeight')); $("#CX_popup_body_0").perfectScrollbar('update') } $(document).ready(function() { initChat(); $('#CX_btn_0').on('click', function() { openChat() }); $('#CX_popup_header_0').on('click', function() { closeChat() }); $("#omdc").keypress(function(event) { if (event.which == 13 && event.shiftKey != true) { event.preventDefault(); sendMessage($("#omdc").val()); $("#omdc").val("") } }) });[/code]

591x236

i dodaje do zawartości czatu :)

cała magia

koweq
koweq

nie ukrywają tego bo ma to być strona do naciągania dzieci :v

Meretti
Meretti

Witam.

Przeglądałem sobie hostingi minecraft, darmowe oraz płatne. Znalazłem 'darmowy hosting' w którym jest aktywacja za 1zł (ale to mało ważne). Zobaczyłem na favicon, a tam logo Lvlup.pro fav2|690x431 fav1|221x67 Jeśli @SystemZ będzie chciał nazwę hostingu to podam.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Meretti:

Znalazłem ‘darmowy hosting’ w którym jest aktywacja za 1zł (ale to mało ważne).

Naiwni są ludzie którzy wierzą w napisy na takich stronach. To jest numer sms za 25 zł netto, czyli 30 zł z groszami jak doliczyć VAT. (92550)

łączę z istniejącym wątkiem

Meretti
Meretti

Nie widziałem, dzięki.

sebas11
sebas11

CX1|690x338

Pomyślcie Teraz Ile musiało być takich co Wysłało bO CHCIAŁO serwer minecraft a nic sie nie działo 😦

Kuba80
Kuba80

hej jak aktywować serwer minecraft pro

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

minecraft.pro nie jest hostingiem serwerów. Polecałbym wyjsc z tej strony i nigdy na nią nie wracac. Jeśli szukasz dobrego hostingu serwerów mc, wlasnie na nim jesteś :)

Mespi
Mespi

Odkop :kappa: Do zamknięcia ;P