MineLife nadchodzi

Zombie
współpraca-odrzucone
HippoMC
HippoMC

####Nazwa projektu MineLife.eu ####Cel Celem serwera będzie upodobnienie go jak najbardziej do życia realnego, stworzenie miłej atmosfery, sprowadzenie jak największej ilości graczy oraz po prostu - dobra zabawa. ####Co udało nam się zrobić Udało nam się stworzenie w ok.50% paczki serwera, jak i grafiki na forum. Pozbierałem także trochę ludzi do administracji, aczkolwiek nadal będzie przeprowadzana rekrutacja ze względu na zapotrzebowanie wobec różnych czynników ####Plany Planujemy stworzyć serwer, który będzie przypominał realne życie, czyli tzw. RealLife. Będą na nim używki typu alkohol, czy też narkotyki. Ha! Ale serwerowa policja będzie czuwać... Nie, to nie będzie typowy serwer gdzie policjant pilnuje czatu. Policjanci będą m.in. łapać złodziei, zabójców, ktoórzy będą mogli czychać na właśnie Was w ciemnym kącie. Pracując, będzie zarabiać się pieniądze, za które w swoim czasie będzie można zakupić działkę oraz materiały budowlane. Gracze będą mogli posiadać auta, rowery i wiele, wiele więcej. Te plany to tylko cząsteczka tego, co planujemy. ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Na razie nikt, aczkolwiek planujemy współpracę z mniejszymi YouTuberami i Wami. ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki Wy, i planuję współpracę z mniejszymi YouTuberami. ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) 3-4 GB i 80-100 slotow, ts3 w celu komunikacji miedzy administracją 15 slotow oraz strona www pakiet brąz w celu stworzenia forum, informacji na temat serwera itd. ####Co mogę zaoferować w zamian Reklamę na serwerze i forum (forum banner w widocznym miejscu, a serwer automatyczna wiadomosc co 10 min "Gramy dzięki lvlup.pro!", hologramy na spawnie) ####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz Ponieważ w Polsce jest mało takich serwerów, mamy oryginalne pomysły, na serwerze nie będzie jakichkolwiek usług za pieniądze oraz 3/4 pluginów będzie autorska.

koweq
koweq

Prezentacja nieco źle przekopiowana. Był już jeden serwer RealCraft ale nie przeszedł. A pluginy z neta? Na razie jestem na nie...

happi
happi

Nie. Takie serwery nie mają bytu w obecnych czasach.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

HippoMC:

oraz 3/4 pluginów będzie autorska.

Nigdy nie rozumiałem tego szumu o pluginy "autorskie". Pluginy z dev.bukkit tez są autorskie ;) .

Po za tym nie rozpisałeś się w sprawie projektu, więc praktycznie nic o nim nie wiem.

Obecnie jestem na nie.

Ps. Źle skopiowałeś tę prezentacje.

luxDev
luxDev Pionier

Też jestem na nie, do wszystkich którzy chcą napisać prośbę o współpracę, Twój projekt musi być oryginalny, coś czego nie było, albo przerobione z własnymi Dobrymi pomysłami.

Skąd to wiem? bo takie projekty jak MaRPG mają to coś, i dlatego przeszło :D

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony.