MineParokur Jedyny Taki Serwer

Zombie
współpraca-odrzucone
Kyshuu
Kyshuu

Nazwa projektu MineParkour

Cel

Utworzenie serwera Parkour, dal każdego gracza Minecraft, ponieważ nie ma aktualnie żadnego takiego serwera w polsce.

Co udało nam się zrobić

Mamy stworzone Spawny/ Mapki/ Pluginy

Plany

Chcemy postawić serwer na pewnej maszynie, która da nam 100% jakości i wydajności, tak zwana gra bez lagów, ale nie stać nas na ową. Mamy zamiar rozreklamować ten serwer nawet na zagranicznym Yt

Osoby/organizacje biorące udział (linki)

https://www.youtube.com/channel/UCi3o_vQXf3hEX8I6s5fp-WA https://www.youtube.com/user/FrebixTV https://www.youtube.com/channel/UC8iJIpYUDO4zYhjq3GbQNDw I inne chłopaki z YT

Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki)

https://www.youtube.com/channel/UCdqJrGKCGs-veQFbGnxM2JQ https://www.youtube.com/channel/UCuDY3U2in3ZOl4HeTn85utQ

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer MC 10GB RAM EU ze względu na dużo Pluginów i garczy.
Chciałbym by serwer utrzymywał około 70 [min 30 max 200 graczy]

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" w tle na fanpage'u FB
Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min.
Reklamy na naszych kanałach które mają wielkie przyrosty wyświetleń.
Pomaganie w rozwijaniu LVLUP.PRO 

Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz

W polsce niema żadnego serwera Parkour, ale za to są ludzie, którzy lubią sobie poskakać. Dzięki temu stworzymy wielki serwer. Dużo ludzi będzie grać bo rozreklamujemy go na stronie YOUTUBE.

endrjoo96
endrjoo96

Piszesz, że chciałbyś utrzymywać średnią 70 graczy. Jak tego dokonasz? Czym przyciągniesz uwagę potencjalnego gracza na dłużej? Czym będzie się wyróżniał Twój serwer od oferty konkurencji? Jak też planujesz utrzymać serwer od strony finansowej, by zarabiał 120 PLN miesięcznie (aby chociaż się zwrócił)?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, lecimy.

Kyshuu:

ponieważ nie ma aktualnie żadnego takiego serwera w polsce Czyżby? myotherworld.net (polski serwer), mcplay.pl , parkourland.pl (nieaktywny), mc4u też miało?

Kyshuu:

ale nie stać nas na ową I tutaj mamy jeden z większych problemów właścicieli serwerów, jednakże kvm 4gb który utrzyma 70 graczy na parkourze wystarczy.

Kyshuu:

rozreklamować ten serwer nawet na zagranicznym Yt Kyshuu:

serwera w polsce Heh.

Kyshuu:

Serwer MC 10GB RAM EU OJA. Olaboga. Na 70 graczy z parkourem (kilka światów i gracze z niezmieniającym się ekwipunkiem) wytrzyma 4gb - potwierdzone na przykładzie myotherworld.net, kiedyś 150 graczy przy 4gb.

Kyshuu:

Dzięki temu stworzymy wielki serwer. bo rozreklamujemy go na stronie YOUTUBE. MyOtherWorld (tu znowu posłuże się przykładem - byłem tam administratorem) po przerwie półrocznej i dużej reklamie na youtube zgromadził na starcie do 60 osób, już coraz mniej osób gra w minecraft.

Podsumowując, ̶z̶b̶i̶e̶r̶a̶j̶ ̶h̶a̶j̶s̶ ̶n̶a̶ ̶s̶e̶r̶w̶e̶r̶ raczej nie będziemy Ci utrzymywać serwera.

koweq
koweq

Kyshuu:

MineParkour

Już jak widzę tak orginalne nazwy to aż mi uśmieszek politowania wypływa na twarz>Kyshuu:

Mamy stworzone Spawny/ Mapki/ Pluginy

Pokaż. Może chociaż cokolwiek ciekawego..>Kyshuu:

Chcemy postawić serwer na pewnej maszynie, która da nam 100% jakości i wydajności, tak zwana gra bez lagów, ale nie stać nas na ową.

Bardzo konkretny plan xd>Kyshuu:

Mamy zamiar rozreklamować ten serwer nawet na zagranicznym Yt

Jak? Masz już jakiś kontakt? Będziesz miał anglojęzyczny personel serwera?>Kyshuu:

I inne chłopaki z YT

hyhy>Kyshuu:

Serwer MC 10GB RAM EU

Nie lepiej VPS? Dedyki podobno są odrzucane w v3>Kyshuu:

garczy.

hyhyhy>Kyshuu:

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Reklamy na naszych kanałach które mają wielkie przyrosty wyświetleń.

Orginalne i ambitne rozwiązania.>Kyshuu:

Pomaganie w rozwijaniu LVLUP.PRO

Co to oznacza?>Kyshuu:

Dzięki temu stworzymy wielki serwer.

ogromna unikalność>Kyshuu:

Dużo ludzi będzie grać bo rozreklamujemy go na stronie YOUTUBE.

Jeszcze większa unikalność.

No kurdę! Niech ktoś przyjdzie tu z pomysłem który będzie dorównywał chociaż do pięt MaRPG! 😕

Fizzy
Fizzy

Kyshuu:

nie ma aktualnie żadnego takiego serwera w polsce.

Widziałem co najmniej 20 takich serwerów :slight_smile:

Marcoral
Marcoral Pionier

koweq mówiłem Ci, abyś na końcu dopisał jeszcze "komentarz niewymuszony" :/

Co do projektu wypowiem się tyle, że mnie odrzucają dwie rzeczy:

  • Niedostosowanie się do szablonu
  • Szablonowy projekt

Moja rada do wszystkich, którzy to czytają i też chcą pisać w tej kategorii: Na Waszym miejscu starałbym się wyeksponować to, z czego jestem najbardziej zadowolony, a czego inni mi mogą co najwyżej pozazdrościć. Nikt Was do pisania tych podań nie zmusza, więc i sami nie traktujcie tego jako zło konieczne, a może nawet jako dobrą zabawę - można naprawdę fajnie przedstawić pomysł i z uśmiechem na ustach czytać komentarz, gdzie użytkownik Balczewski69 pisze, że całkiem fajnie wyszedł mi dach budowli, przegląda Twoją stronę albo zachwyca się napisanym przez Ciebie pluginem. Czyż to nie fajniejsze, niż "było/kotlet/czym to się niby wyróżnia"?

Śmiem twierdzić, że poprzeczka jest ustawiona naprawdę nisko - generalnie jeżeli wrzucisz jakikolwiek screenshot, gif czy film na YT, to Twój projekt śmiało można nazwać unikalnym na tle całego "współpracowego szumu" :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Nie stać was na serwer, ale go dobrze wypromujecie? Przecież żeby serwer wypromować, to musicie miesięcznie inwestować multum kasy. YouTube NIC nie da, NIC! Może na otwarciu będzie 70 graczy, ale za miesiąc skończysz z zerem :]

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Promowany film na starcie w drugim kanale jest doprawdy ciekawy :v

Sam serwer niestety nie spełnia warunku unikalności, a opis jest naprawdę ubogi.

anon82750602
anon82750602

Krótko mówiąc: Lecicie za daleko i jesteście zbyt pewni... Serwerów parkour jest wiele i są nawet całkiem znane.

I do kwestii zasobów... Nie wiem po co wam 10 GB tym bardziej gdy nie jesteście pewni gdy serwer wypali... Ja zrobiłbym to tak:

  • Wybrał szybszy i lżejszy silnik bez zaimplementowanej mechaniki gry https://glowstone.net
  • napisał własny plugin, gdyż z glowstone byle plugin nie zadziała ;v

Na czas budowy z pewnością będziecie mieli z 20 zł na vps OpenVZ 4 GB i jestem pewien że starczy wam na uciagniecie 70 graczy :slight_smile:

Niestety bez inwestycji serwera nie da się otworzyć...

Kyshuu
Kyshuu

Witam Lecimy!

Cytat: Czyżby? myotherworld.net (polski serwer), mcplay.pl , parkourland.pl (nieaktywny), mc4u też miało? -Myotherworld.net Nie działa od pewnego czasu. -parkourland.pl - Podałeś zły adres, albo nie istnieje -mcplay.pl i mc4u miały parkour ale to nie są serwery parkour tylko to jest dodatek.

Cytat: I tutaj mamy jeden z większych problemów właścicieli serwerów, jednakże kvm 4gb który utrzyma 70 graczy na parkourze wystarczy.

  • Nie rozumiem wypowiedzi, bo problemu nie ma, jak lvlup nas przyjmnie to stworzymy serwer jak nie to nie będzie owy istniał.

Cytat: Heh. -Fajna wypowiedź, prawie jak twoja cała, tak mierzy podstawówkę, ale ok. Mamy znajomości i kanały, więc reklama będzie, i pomyśl sobie jak ta reklama pokaże się an wiekszym kanale tak 3k wyświetleń to myślisz, ze nikt nie wejdzie? "Heh."

Cytat: OJA. Olaboga. Na 70 graczy z parkourem (kilka światów i gracze z niezmieniającym się ekwipunkiem) wytrzyma 4gb - potwierdzone na przykładzie myotherworld.net, kiedyś 150 graczy przy 4gb. -Możliwe, że tak nie ja będę tworzyć pluginy, tylko technik, który powiedział, że mamy tyle napisać.

  • Potwierdzone na przykładzie serwera, który nie żyje.

Cytat: MyOtherWorld (tu znowu posłuże się przykładem - byłem tam administratorem) po przerwie półrocznej i dużej reklamie na youtube zgromadził na starcie do 60 osób, już coraz mniej osób gra w minecraft. -Ta wypowiedź jest drugą najgłupszą odpowiedzią zaraz po "Heh." -Jeżlei rozreklamowaliście serwer, ze na starcie było 60 osób to niezłe reklamy zrobiliście, powiem wam chłopaki jak się ma 100 subów to nie jest youtuber i wam dobrej reklamy nie zrobi...

Kyshuu
Kyshuu

Starałem się wypisać wszystko do szablony i krótko ale zwięźle.

Kyshuu
Kyshuu

Cytat: Nie stać was na serwer, ale go dobrze wypromujecie? Przecież żeby serwer wypromować, to musicie miesięcznie inwestować multum kasy. YouTube NIC nie da, NIC! Może na otwarciu będzie 70 graczy, ale za miesiąc skończysz z zerem :]

-Patrząc teraz było by nas stać bo nie jest potrzebne 10 a około 4. -A co w tym dziwnego, że go wypromujemy? -Mamy znajomości i kanały, np. [Mój kanał ma dziennie 10k wyświetleń] -Znam dużo Youtuberów i założycieli serwerów, którzy tez nam pomogą

Przecież żeby serwer wypromować, to musicie miesięcznie inwestować multum kasy. -Albo znajomości

YouTube NIC nie da, NIC!

  • Za dużo tvn się naoglądałeś przyjacielu : D
Kyshuu
Kyshuu

Proszę o wymienienie tych serwerów, bo nie znam

Kyshuu
Kyshuu

Cytat: Już jak widzę tak orginalne nazwy to aż mi uśmieszek politowania wypływa na twarz -Nazwa musi chwycić i musi być prosta i łatwa do zapamiętania. "Już jak widzę tak wypowiedzi to aż mi uśmieszek politowania wypływa na twarz"

Cytat: Pokaż. Może chociaż cokolwiek ciekawego..

  • Już wrzucam specjalnie dla cb spawnik. Napisz coś ciekawego z argumentem :D

Cytat: Bardzo konkretny plan xd -W tej wypowiedzi widzimy dzieciaka, któremu zabrał ktoś lizaczka i na każda linijke mojej wypowiedzi będzie pisał byle co bez argumentów ale, żeby napisać i z hateować :D

Cytat: Jak? Masz już jakiś kontakt? Będziesz miał anglojęzyczny personel serwera? -Nie wiem czy wiesz jak ma się znajomości to ma się i kontakty. -Niektórzy zdali gimnazjum nie jak ty i angielski też umią, więc z językiem będzie łatwo

Cytat: hyhy -Kolejna wypowiedź nie wiem co napisać ale muszę zhateować więc napisze byle co. -Gratuluje

Cytat: hyhyhy -Kolejna bardzo ciekawa wypowiedź No w tym gimnazjum czy podstawówce, zabawa na całego. "Śmiejmy się"

Cytat: Orginalne i ambitne rozwiązania. -Tak jak twoje wypowiedzi :D Jeżeli chodzi o reklamy to, uważam że to jest wielka reklama bo i na serwerze i na naszych kanałach, i na Fb Ja rozumiem, że w podstawówce macie wielką wyobraźnie i ambicje, że byście chcieli widzieć coś oryginalnego. Wiem, może wykupie samolot, który będzie latał po polsce i bd za nim leciała flaga LVLUP.PRO co nie?

Cytat: Co to oznacza? -Będę podsyłał pomysły i wytykał błędy jak się znajdą

Cytat: ogromna unikalność -No wiem, bo lepiej być bardziej unikalny i zrobić mały serwer, na który nikt nie będzie wchodził :D

Cytat: Jeszcze większa unikalność.

  • Szczerze też nie jesteś unikalny, dużo widziałem takich zezłoszczonych dzieci, które nie umią się wypowiedzieć i tylko hateują
Fizzy
Fizzy

Timo:

Czyżby? myotherworld.net (polski serwer), mcplay.pl , parkourland.pl (nieaktywny) Było ich więcej, ale już nie gram w MC i ich nie pamiętam 😛

Kyshuu
Kyshuu

Odpisywałem już Timowi:

Kyshuu:

Czyżby? myotherworld.net (polski serwer), mcplay.pl , parkourland.pl (nieaktywny), mc4u też miało?-Myotherworld.net Nie działa od pewnego czasu.-parkourland.pl - Podałeś zły adres, albo nie istnieje-mcplay.pl i mc4u miały parkour ale to nie są serwery parkour tylko to jest dodatek.

DoreK
DoreK α-tester v3

Po 1 nie jestem Twoim przyjacielem, po drugie na TVN oglądam tylko jeden teleturniej, po 3 mam doświadczenie i wiem jak to jest z YTberami. Sam byłem adminem na serwerze gdzie na starcie było 100 osób z YouTubera 100k subów, a skończyło się na 10 - serwer padł ;) Żeby zrobić serwer który wypali - musisz mieć kasę, według mnie nie ma innej możliwości.

Kyshuu
Kyshuu

Na jakim serwerze byłeś adminem? i jaki tryb? typek miał 100k subów i ty na starcie 100 ludzi hahaha. Albo nie wiesz jak się wytłumaczyć albo typek miał SUB4SUB Polepszyłeś mi dziś humor, najśmieszniejsza rzecz, którą czytałem.

DoreK
DoreK α-tester v3

TopSV.pl, na starcie było 80 a po kilku minutach 100. Był to EasyHC jeśli dobrze pamiętam :v. Nie pamiętam jego kanału, ale jak sobie przypomnę to Ci dam linka ;] To są fakty.

Kyshuu
Kyshuu

Robisz serwer EasyHC to jest zguba. Jest milion innych takich serwerów.. Serwera only parkour nie ma.

DoreK
DoreK α-tester v3

Zacznijmy od tego że nie robię serwera EasyHC - ja tylko byłem adminem na nim. Aktualnie robię survival ;v

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Kyshuu:

typek miał 100k subów i ty na starcie 100 ludzi hahaha.Albo nie wiesz jak się wytłumaczyć albo typek miał SUB4SUBPolepszyłeś mi dziś humor, najśmieszniejsza rzecz, którą czytałem.

Zamiast nabijać się w głupawy sposób z innych, zrób to o co Cię proszą - wklej screeny, gify, filmiki. Tak najlepiej możesz udowodnić że wszyscy przedmówcy się mylą.

Pics or it didn't happen.

Kyshuu
Kyshuu

Aylin:

Zamiast nabijać się w głupawy sposób z innych, zrób to o co Cię proszą - wklej screeny, gify, filmiki. Tak najlepiej możesz udowodnić że wszyscy przedmówcy się mylą.

Kolejny Post, który mnie bawi. Użytkownicy Timo i Koweq piszą byle co i wypowiadają sie hyhy- nic złego nie zrobili A jak ja napisałem hahah to odrazu :D

Kyshuu
Kyshuu

Aylin:

Zamiast nabijać się w głupawy sposób z innych, zrób to o co Cię proszą - wklej screeny, gify, filmiki. Tak najlepiej możesz udowodnić że wszyscy przedmówcy się mylą.

Nie podam całego spawnu bo mogą skopiować po prostu podam linki do naszych budowanych spawnów. https://www.youtube.com/watch?v=u28KxRlHcJE https://www.youtube.com/channel/UC6vpoORQ8K8xMrTJ8BmG83w/videos

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

I o to chodziło, nie musiałeś być taki złośliwy :slight_smile:

Teraz zapraszam do konstruktywnej krytyki (@koweq, przypominam tylko 😉).

kacper_o
kacper_o

Jak to mają być budowle na sponsorowany serwer, to ja jestem święty;) Polecam troszeńkę zainwestować w budowniczych:P Jeżeli chodzi o obecne budowle to to chyba jest jakiś żart... Poza tym sama nazwa "spawn na serwer easyhc/minigames" mówi sama za siebie, że ten projekt nie zasługuje na współpracę.

endrjoo96
endrjoo96

@Kyshuu , trochę mi się smutno zrobiło, że odwołałeś się do opinii wszystkich oprócz mojej :( Jestem bardzo ciekaw Twojego punktu widzenia odnośnie przedstawionych przeze mnie aspektów prowadzenia serwera.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kyshuu:

Nie podam całego spawnu bo mogą skopiować po prostu podam linki do naszych budowanych spawnów.

Serio? Czyli nie będzie się dało wejść na serwer, bo przecież wtedy gracze będą mogli kopiować spawn!!11

690x151 Rozumiem, że to nie jest spawn na serwer, ale ciekawe jak z nim będzie :>

568x192 Ten prowokujący awatar i opis na kanale "spawn/trailer za 5zł" Co do poprzedniego spawnu, to żeby ktoś wziął go za darmo musiałby być naprawdę zdesperowany i nie mieć innego.

Kyshuu
Kyshuu

kacper_o:

Jak to mają być budowle na sponsorowany serwer, to ja jestem święty;) Polecam troszeńkę zainwestować w budowniczych:P Jeżeli chodzi o obecne budowle to to chyba jest jakiś żart... Poza tym sama nazwa "spawn na serwer easyhc/minigames" mówi sama za siebie, że ten projekt nie zasługuje na współpracę.

Jesteś nikim przyjacielu, Podesłałem nasze losowe prace :P do pobrania nie na zamówienie na zamówienie albo dla siebie robimy piękną robote.

kacper_o
kacper_o

Ok... zacznijmy od tego, że jestem budowniczym nie od dzisiaj i mogę spokojnie orzec, że budowle przez Was przedstawione są jakimś chłamem... Jeżeli reszta stworzonych przez Waszą ekipę tworów jest lepsza, to myślę, że wszyscy chcieliby je zobaczyć. Pozdrawiam "przyjacielu".

Kyshuu
Kyshuu

endrjoo96:

Piszesz, że chciałbyś utrzymywać średnią 70 graczy. Jak tego dokonasz? Czym przyciągniesz uwagę potencjalnego gracza na dłużej? Czym będzie się wyróżniał Twój serwer od oferty konkurencji? Jak też planujesz utrzymać serwer od strony finansowej, by zarabiał 120 PLN miesięcznie (aby chociaż się zwrócił)?

  • 70graczy będe chciał utrzymać w sposób Jakieś konkursy na vipa na dodatkowe monety[serwerowe valuty], które bd można wymienić potem na vipa lub na dodatkowe mapki [lub na loterie] [np jackpot], każdy gracz wrzuci coś od siebie [walute serwerową] i potem będzie losowanie i jeden gracz wszystko wygra. -Mój serwer będzie się wyróżniał konkursami dodatkami jak np jackpot [to co pisałem wyżej] -Konkurencji nie ma. -Stworzymy sklepik, na którym będą do kupienia vipy waluta dodatkowe mapki

endrjoo96:

@Kyshuu , trochę mi się smutno zrobiło, że odwołałeś się do opinii wszystkich oprócz mojej 😦 Jestem bardzo ciekaw Twojego punktu widzenia odnośnie przedstawionych przeze mnie aspektów prowadzenia serwera.

Przepraszam :) PS:Wszystko piszę na szybko, bo nie mam czasu przepraszam

Kyshuu
Kyshuu

kacper_o:

Ok... zacznijmy od tego, że jestem budowniczym nie od dzisiaj i mogę spokojnie orzec, że budowle przez Was przedstawione są jakimś chłamem... Jeżeli reszta stworzonych przez Waszą ekipę tworów jest lepsza, to myślę, że wszyscy chcieliby je zobaczyć. Pozdrawiam "przyjacielu".

-Podaj swoje budowle :D chętnie zobaczę 😃 -Nasze lobby możesz znaleźć na serwerach craftgames/minekrafci/ zrobiliśmy też mapki skywars -Tak to ty przyjaciół nie znajdziesz <3

Kyshuu
Kyshuu

Nieznajomy11:

Serio? Czyli nie będzie się dało wejść na serwer, bo przecież wtedy gracze będą mogli kopiować spawn!!11

-Wypowiedz 5latka albo prawdziwego idioty....

  • Nie rozumiesz ze jak opublikuje teraz spawn to ktoś go wrzuci an Yt -Serwer wystartuje i bd tam ten spawn to oskarżą o plagiat....

Nieznajomy11:

Rozumiem, że to nie jest spawn na serwer, ale ciekawe jak z nim będzie :>

Sam na to wpadłeś? a może koledzy z piaskownicy pomogli?

Nieznajomy11:

Ten prowokujący awatar i opis na kanale "spawn/trailer za 5zł"Co do poprzedniego spawnu, to żeby ktoś wziął go za darmo musiałby być naprawdę zdesperowany i nie mieć innego. -Nie mój kanał, nie oceniam. -Powiedz mi poco oceniasz kanał, masz oceniać projekt -Ja rozumiem, ze można być tępy ale ze aż tak, przyjacielu szanujmy się.

kacper_o
kacper_o

undefined

1.Myślę, że jedna budowla wystarczy... 2. Ciekawe na jakich:P pewno jakieś easyhc 3. Takich jak Ty nie potrzebuje

DoreK
DoreK α-tester v3

Kyshuu, nazywając kogoś "nikim" nie masz żadnych szans. Liczę na to że ten temat trafi do odrzuconych, pozdrawiam i się stąd zwijam.

Kyshuu
Kyshuu

kacper_o:

1.Myślę, że jedna budowla wystarczy... 2. Ciekawe na jakich:P pewno jakieś easyhc3. Takich jak Ty nie potrzebuje

No, piękna. Szkoda, że tez robimy takie. Tylko że nie mamy zleceń zrób spawn na RPG -Na jakich czytać nie potrafisz? 😃

Kyshuu:

-Nasze lobby możesz znaleźć na serwerach craftgames/minekrafci/ zrobiliśmy też mapki skywars

kacper_o:

pewno jakieś easyhc

  • Też robiliśmy np. EverHc 4 edycja MCHC i teraz bd robić na xskyblock.net
Kyshuu
Kyshuu

DoreK:

Kyshuu, nazywając kogoś "nikim" nie masz żadnych szans.Liczę na to że ten temat trafi do odrzuconych, pozdrawiam i się stąd zwijam

Założę się, że tak będzie, lecz zobacz jacy ludzie są zamknięci umysłowo. Mają być komentarze do projektu. Zaczyna pisać o kanale lub o spawnie a mamy wykonany bardzo piękny.

kacper_o
kacper_o
  1. Pokazana przeze mnie budowla została stworzona dla serwera MaRPG, czyli w tej chwili jedynego, który ma status zaakceptowanego w tym dziale.
  2. Tak? To je pokażcie... Ja mogę pokazać jeszcze z 50 moich budowli, a Wy czym możecie się pochwalić?
  3. Obrażanie mnie i innych nic Ci nie da, a jedynie zaszkodzi. Trzymam kciuki, żeby ten temat został odrzucony, a ty jako autor dostał bana:)
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Kyshuu:

-Wypowiedz 5latka albo prawdziwego idioty....- Nie rozumiesz ze jak opublikuje teraz spawn to ktoś go wrzuci an Yt-Serwer wystartuje i bd tam ten spawn to oskarżą o plagiat....

Rozumiem, że to nie jest spawn na serwer, ale ciekawe jak z nim będzie :>

Sam na to wpadłeś?a może koledzy z piaskownicy pomogli?

Ten prowokujący awatar i opis na kanale "spawn/trailer za 5zł"Co do poprzedniego spawnu, to żeby ktoś wziął go za darmo musiałby być naprawdę zdesperowany i nie mieć innego.

-Nie mój kanał, nie oceniam.-Powiedz mi poco oceniasz kanał, masz oceniać projekt-Ja rozumiem, ze można być tępy ale ze aż tak, przyjacielu szanujmy się.

"Ja nie oceniam ludzi za nic, ja sprowadzam ich do ekstremalnych sytuacji w których to ujawniają się ich najciemniejsze strony" ~

569x52

Cóż, nikt nie kazał ci udostępniać mapy do pobrania - chodziło o screenshoty..

Marcoral
Marcoral Pionier

Przyjrzałem się trochę temu "projektowi" i chyba mogę już wyrazić swoje zdanie.

Wypowiedzi w stylu:

Kyshuu:

Użytkownicy Timo i Koweq piszą byle co i wypowiadają sie hyhy- nic złego nie zrobiliA jak ja napisałem hahah to odrazu

bardzo rażą mnie w oczy. Kojarzy mi się to z takim podstawówkowym tłumaczeniem się Pani. Mógłbym cytować resztę, ale zwyczajnie szkoda mi czasu - na miejscu autora również zastanowiłbym się, czy nie spożytkować go bardziej produktywnie, niż:

hyhy -Kolejna wypowiedź nie wiem co napisać ale muszę zhateować więc napisze byle co. -Gratuluje

Naprawdę poczuwasz się w obowiązku, aby odpowiadać na każdy tego typu post?

Jednak do napisania tej wypowiedzi najbardziej zmotywowało mnie to:

  • Wrzucasz, nie oszukujmy się, link do baardzo słabego spawnu,
  • Nie potrafisz wziąć na klatę krytyki, tylko piszesz coś w stylu
  • Kyshuu:

-Podaj swoje budowle 😃 chętnie zobaczę 😃

Na litość boską, chłopie. To Ty powinieneś nam coś pokazać, a nie żądać od innych. I nie, nie trzeba być piekarzem, żeby móc powiedzieć, że coś smakuje jak zakalec. Nie umiem budować, ale na pewno nie zdecydowałbym się użyć takiego spawnu, jak pokazałeś. Niezależnie od typu serwera. Biorąc pod uwagę, że chcesz zrobić parkoura, to w ogóle nie trzyma się kupy.

A to:

Kyshuu:

Jesteś nikim przyjacielu,Podesłałem nasze losowe prace 😛 do pobrania nie na zamówienie na zamówienie albo dla siebie robimy piękną robote.

Po jaką cholerę nam jakieś Twoje "losowe prace"? Pokaż nam tą piękną robotę bo tylko na to czekamy. Na razie cała prezentacja wypada bardziej żenująco, niż ostatnia reklama Reserved.

Na miejscu @adminek153 i @Aylin poważnie rozważyłbym przydzielenie swoistego Złotego Węża za całkoształt, za to @SystemZ poleciłbym zamknięcie tematu - tego typu atmosfera zwyczajnie nie pasuje do tego forum.

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

@Marcoral Ależ ja właśnie czekam tylko na tą "piękną robotę", bo inaczej jeszcze oskarżą mnie o zabieranie głosu i niemożności zdobycia zielonej pieczątki pod projektem.

Marcoral
Marcoral Pionier

To brzmi trochę, jakby osoby, które założyły temat w tym dziale były chronione jakimś immunitetem. To tylko moje zdanie, ale niezależnie od tego czy chodzę do Gimnazjum im. Świętego Jana Pawła II w Pcimiu Dolnym, czy też jestem Królową Anglii, nie powinno być przyzwolenia na łamanie regulaminu forum i wyzywanie od śmieci.

Po części Cię oczywiście rozumiem - ta kategoria jest po to, aby zapoznać się z ciekawymi projektami i decyzja powinna należeć do @SystemZ - podzieliłem się jedynie moim spostrzeżeniem. Może mała klauzula, że łamanie regulaminu forum przekreśla projekt okazałaby się przydatna? ;)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Chyba czas zawnioskować o taką rzecz, gdyż coraz więcej projektów kończy się "flamewar'em" i rozdawaniem banów.

Najwidoczniej ludzie nie potrafią nawet z tak prostej rzeczy skorzystać jak formularz i zaczynają jakieś dziwne prywatne wycieczki po najmniejszej krytyce.

Chcę być po prostu fair, chociaż to ciężkie dla mnie i poważnie zastanawiałam się nad rozdaniem bana dla @Kyshuu za oplucie mnie jadem gdy przypomniałam o co tak naprawdę inni się "prują" (ależ ja zła i niedobra, screenów wymagam...). Ale tak jak wcześniej napisałam - czekam na tą "piękną robotę", chociaż dziwi mnie też po co wklejać rzeczy które nie dotyczą tego projektu.

endrjoo96
endrjoo96

Rozjebało mnie przekonanie, że jak autor wstawi tu budowle to ktoś je splagiatuje. To w jaki sposób ktokolwiek ma ocenić projekt, skoro nie udostępniasz nic, co mogłoby tego kogoś przekonać. Póki co, jedyną taką rzeczą jest podanie samo w sobie oraz Twoje zachowanie wobec społeczności, przez które mam ochotę wstać i wyjść. Ocenianie wieku osoby po jej komentarzu to po prostu dno, a najbardziej zmartwiło mnie podejście do ludzi. Uważam, że projekt powinien odpaść przede wszystkim za toksyczne nastawienie. Nieważne jak dobry i dochodowy projekt serwera by taka osoba przedstawiła, nie powinna ona być wspierana. kultura wypowiedzi to absolutne minimum, od którego ocena projektu się zaczyna, więc jeśli nie potrafisz jej przestrzegać, to nie obchodzi mnie jak wybitne budowle przedstawisz, jestem na NIE.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ale tu spam zrobiłeś. Odpowiadając na twój pierwszy post do mnie, to tak: myotherworld.net działa, miał przerwę ale działa parkourland.pl to mój projekt, może zostanie reaktywowany -> strona www w archiwum mcplay ma parkour i jest to normalny tryb, jako jeden z kilku mc4u już nie ma, ale miał.

Jednym słowem, strasznie tu kombinujesz i bulwersujesz się. To nie ma sensu.

koweq
koweq

Kyshuu:

-Tak jak twoje wypowiedzi 😃

Cóż.. Nic nie zmusza mnie żeby na tym forum nie pisać na szybko.. >Kyshuu:

że w podstawówce

oh, trochę nie trafiłeś.>Kyshuu:

Już wrzucam specjalnie dla cb spawnik.

Ten spawn z filmiku to dla was? Trochę pusty :P. I jeszcze ta muzyczka xD

Kyshuu:

W tej wypowiedzi widzimy dzieciaka, któremu zabrał ktoś lizaczka i na każda linijke mojej wypowiedzi będzie pisał byle co bez argumentów ale, żeby napisać i z hateować 😃 . Kyshuu:

któremu zabrał ktoś lizaczka To

Kyshuu:

i na każda linijke mojej wypowiedzi będzie pisał byle co I to jaki mają związek? >Kyshuu:

nie jak ty

No i że jeszcze w gimnazjum jestem? To nie znaczy że trzeba po mnie jechać...>Kyshuu:

Kolejna bardzo ciekawa wypowiedź

Tak jak pisałem wcześniej - nic mnie nie zmusza do pisania dokładniej. Po prostu krótko oznajmiłem że to co tam pokazałeś jest dla mnie śmieszne>Kyshuu:

Będę podsyłał pomysły i wytykał błędy jak się znajdą

W sensie błędy panelu? To tak jak każdy user na tym forum>Kyshuu:

No wiem, bo lepiej być bardziej unikalny i zrobić mały serwer, na który nikt nie będzie wchodził

Tak? To od razu zrób jakiś izihace to będziesz miał 1000 10latków. TUTAJ SIĘ CELUJE W UNIKALNE POMYSŁY>Kyshuu:

Szczerze też nie jesteś unikalny, dużo widziałem takich zezłoszczonych dzieci, które nie umią się wypowiedzieć i tylko hateują

Wiem że nie jestem unikalny ale nie trafiłeś z tym że nie umiem się wypowiedzieć, bo jak widisz wyżej umiem.

Jestem na NIE, jeżdżenie po ludziach itd.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Wnoszę o jak najszybsze zamknięcie tego wątku, dyskusja toczy się w złym kierunku. @SystemZ A @Kyshuu radziłbym Ci zmienić następnym razem podejście, bo tylko i wyłącznie Tobie zależy na zyskaniu dobrej oceny wśród nas.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Podejście autora do tematu jest przez Mnie postrzegane wyłącznie na minus. Nie muszę się za bardzo rozpisywać, bo zrobili to już moi przedmówcy. Dla mnie ten projekt nie jest takim, który mógłby otrzymać jakąkolwiek współpracę z lvlup.

Powodzenia

DBanaszewski
DBanaszewski α-tester v3

Moim zdaniem ten projekt nie ma szans ze względu na podejście autora (dużo osób tak myśli). Jeżeli tutaj ktoś się kłóci, to jedynie wygra Pan Michał (i administracja) :) Takie podejście świadczy o tym, że współpraca nie będzie miła - po prostu jej nie będzie 😕

Co do projektu to jestem na nie. Dużo serwerów widziałem, grałem i podziękowałem. Jeżeli serwer byłby na np. 1.11.2 to mógłbym jakiegoś plusa dorzucić, ale nikt o tym nie napisał (i jest już za późno [jak dla mnie]). Po drugie: jak ty chcesz to utrzymać? Sponsoring serwera nie polega na tym, że bierzesz sobie serwer i grają ludzie - nie. Serwer musi zarobić, zwrócić te poniesione "koszta" (w tym wypadku to jedynie co widzę to straty).

Powtórzę: jestem na nie.

Kaperios
Kaperios

... - Nic dodać, nic ująć

koweq
koweq

W sumie przydało by się roztrzygnięcie

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Toksyczność - odrzucono.