MineStrike Global Crafters

Zombie
współpraca-odrzucone
Irnez
Irnez

Nazwa projektu MineStrike Global Crafters Cel Otworzenie serwera typu Counter Strike Global Ofensive Co udało nam się zrobić Stworzone pluginy i 5 map dla graczy Plany Pracujemy nad stworzeniem systemu rang i meczy rankingowych połączonym z dropem z meczu (Skrzynek i Skinów) Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami Potrzebne będzie 4gb ramu by starczyło na to by około 100 osób grało bez żadnym ścin lagów itp. Co mogę zaoferować w zamian Banery na każdej mapie w wymaganym resource packu. Banner na fanpage'u Dlaczego ten projekt jest unikalny Jest unikalny ponieważ jest to serwer który ma odwzorować gre Counter Strike Drop Na serwerze dostępny jest cotygodniowy drop skórek do broni typu AWP (Sniperki) lub skrzynek które można otwierać by zdobyć fajne przedmioty typu noże (Rzadki przedmiot) lub te słabsze typu skórki do broni którymi nikt nie gra Skórki Do każdej broni jest skórka zmieniająca w mniejszym lub większym stopniu wygląd naszej broni każda broń ma po trzy skórki do których potrzebny będzie resource pack Jak napisałem skórki można dropić lub otwierać ze skrzynek ale można też je kupić od graczy za punkty z wygranych meczów Deathmatch Grasz wybraną przez siebie bronią z każdym na nie małej mapie i ta osoba która ostatnia przeżyje ta wygrywa runde AWPrun Tryb gry polegający na zabijaniu się nawzajem ze sniperki nazwanej AWP lecz mapa będzie powoli się rozwalała aż w końcu np: Z Zamku zostaną ruiny a gracze będą odsłonieni jak na talerzu Mecze Turniejowe Mecze które będą grane 5v5 przeciwko drużynie AntyTerrorystów i Terrorystów zadaniem terrorystów będzie podłożenie bomby i wysadzenie danego miejsca a zadaniem AntyTerrorystów będzie ich powstrzymać poprzez wybranie taktyki zaatakowanie Terrorystów np: Przez wentylacje po cichu i unicestwienie ich po kolei albo szturmując. Za wygrywanie meczy będzie przyznawana ranga. Rangi System rang pokazuje jak dobrze gracz gra. Pomaga to w wyszukiwaniu meczy turniejowych by graczom grało się jak najlepiej ponieważ np: Gracz z Srebrem nie może zagrać z graczem z Złotem ponieważ jest to różnica umiejetności

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Witaj, prezentacja jest bardzo bardzo mała, brak w niej szczegółów i wątków, które skupiły by moją uwagę. Postaraj się stworzyć bardziej opisującą prezentacje.

Przy obecnej konfiguracji niestety jestem na nie.

Irnez
Irnez

Dziękuje za opinie i spróbuje to poprawić

Karolek
Karolek

A teraz gwóźdź do trumny Twojego projektu - client nie wysyła do serwera pakietu, że nadal trzyma chociażby LPM, co za tym idzie nie jesteś w stanie kontrolować chociażby tego, że ktoś chce strzelać sprayem a nie pestkami.

Irnez
Irnez

Coś się wykombinuje

Karolek
Karolek

Powodzenia życzę, projekt spalony już na starcie imo.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

To nie jest coś wykombinować, tutaj trzeba mieć dobry pomysł, który nie pójdzie się walić przez jeden błąd "nie dopatrzenia"

Irnez
Irnez

Czyli cała praca poszła na nic?

Irnez
Irnez

Ale nie można zrobić że pestki byłyby strzelane Lewym a Spray Prawym??

luxDev
luxDev Pionier

Cześć, zacznijmy od tego;

  1. 4GB RAMu na 100 graczy bez ścin? xd chyba ja czegoś tu nie rozumiem
  2. Banery na każdej mapie w wymaganym res-packu, wiesz o tym że da się napisać plugin żeby pobierał image ze strony i wsadzał tam gdzie trzeba? 😛
  3. Jest unikalny ponieważ jest to serwer który ma odwzorować gre Counter Strike. Ciekawe, btw wiesz ze już dużo takich serwerów powstalo? btw2. wiesz co to unikalny?
  4. Na serwerze dostępny jest cotygodniowy drop skórek do broni typu AWP (Sniperki) co to sniperki?

Jestem na nie, serwer cs:go w minecraft to głupota, pamiętaj to moje zdanie :) Za błędy ortograficzne nie odpowiadam, kopiowałem jego tekst ;3

Irnez
Irnez

Podaj mi ip chociaż jednego nie serwera typu battlefield call of duty tylko cs go

luxDev
luxDev Pionier

nssv reszte dodaj sb :)

Karolek
Karolek

A prawym sprayesz w csie? Jak już robić to porządnie.

AutomattPL
AutomattPL

Pomysł nowy nie jest, na Hypixelu oraz Mineplexie taki CS w Minecraft istnieje już od całkiem dawna, jakiś rok czy dwa.

Ale nie można zrobić że pestki byłyby strzelane Lewym a Spray Prawym??

Sądziłem, że jak piszesz post o współpracę, to najbardziej podstawowe kwestie masz już załatwione - z tego co jednak rozumiem, masz na razie tylko pomysł, a stwierdzenie "Co udało się nam zrobić? Stworzone pluginy i 5 map dla graczy" nie daje jasno do zrozumienia, jaki postęp prac został uczyniony. Natomiast jeżeli chcesz stworzyć system rang i meczy rankingowych, to musisz mieć to dopracowane w jak największym stopniu, żeby takie rankingowe mecze miały jakikolwiek sens (mam na myśli recoil i system strzelania, żeby rozgrywka nie polegała na szczęściu, a na umiejętnościach gracza).

Z tego co pamiętam, był na tym forum wątek o współpracę z podobnym pomysłem, prawda? Więc pomysł specjalnie unikalny nie jest 😃

Krótko mówiąc, niestety jestem na nie.

AutomattPL
AutomattPL

Na Hypixelu strzelanie i spray zrobili pod ppm - jak tam kiedyś grałem, to mnie nie przeszkadzało to rozwiązanie.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Nie jest to pomysł unikalny, są już takie serwery. Nie mam też ochoty zatwierdzać projektu jeśli twórca pyta o podstawowe założenia swojego serwera które powinien wiedzieć i sam je przedstawić już po testach. Nie wróży to dobrej przyszłości projektowi.

Zamykam.