Możliwość podania tytułu wpłaty do portfela

W toku
panel-lvlup-pro
psycho
psycho

Witajcie, przychodzę z mojej perspektywy ciekawą propozycją, a mianowicie o ile wiecie lub nie podczas wpłaty do portfela przez innego użytkownika nie ma możliwości podania tytułu, opisu płatności. Utrudnia to mocno dojście do ładu, gdy ktoś w kilka osób składa się na jeden serwer, gdyż robienie dochodzenia kto wpłacił, a kto nie jest uciążliwe prawda? Dlatego moja propozycja to właśnie dodanie do systemu wpłat możliwości dodania opisu, tytułu płatności, aby użytkownik wpłacający mógł podać dla przykładu swój nick i datę wpłaty.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Tutaj mowa o tej startej podstronie. Ja to bym widział w panelu v3 jako generowanie płatności, które oczekują na opłacenie i mają swój specjalny url z którego można tego dokonać. =)

psycho
psycho

W sumie tak też może być, ale taki mały dodatek też byłby przydatny chociaż ,,na teraz", aby jego lepsza wersja mogła wejść w panelu v3, bo jednak jak ktoś ma 5 osób, które wspomagają serwer to ciężko potem określić kto nie wpłacił, gdy zamiast 5 wpłat będzie 4 ;D

Lempik
Lempik

Zawsze można odróżnić grosikami. Osoba A ma wpłacić 10,01 zł, osoba B 10,02 zł, osoba C 10,03 zł...

psycho
psycho

Ale to może generować problemy z natury ja muszę więcej niż B

Lempik
Lempik

Zawsze w kolejnym okresie można rotować, teraz to osoba B będzie wpłacała 10,01 zł, osoba C 10,02 zł, a osoba A 10,03 zł. Trzeba po prostu napisać rozkład wpłat. I będzie w interesie wszystkich pilnować, żeby nie wpłacić za kogoś innego.

raxelovsky
raxelovsky

ale z drugiej strony, przecież jest możliwość implementacji takiej opcji w nowym panelu i dlaczego dla klarowności nie zrobić tego ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Trwałoby to pewnie dłużej, zdecydowanie dłużej, bo trzeba od nowa i ogólnie system z generowaniem transakcji wymaga więcej pracy. Myślę, że niedużym wkładem można dodać stornę /wallet/ID/DESC, która pozwoli dodawać opisy. Panel v3 i tak jeszcze sobie poczeka pewnie trochę.

psycho
psycho

Raczej nie tyle co wallet/ID/DESC a po prostu wallet/ID, ale z jednym wysyłanym POST'em więcej

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Dodanie tego w polu adresu pozwoliłoby na automatyczne przekierowywanie osób chcących dokonać transakcji i tym samym umożliwiłoby używając api v3 ich odczyt po np wprowadzonym tam id, dzięki czemu można by tworzyć mądrzejsze i fajniejsze rzeczy.

psycho
psycho

Do tworzenia bardziej zaawansowanych systemów wpłat owszem, ale do prostych koleżeńskich wpłat nie potrzeba, aż tak kombinować dodając jeszcze jeden GET do htaccessa, a może i wyglądałoby to ładniej

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Przyjrzę się temu w najbliższych dniach. Tak czy inaczej będzie to potrzebne przy API do płatności.

Neo-Games
Neo-Games

Odnawiam sugestie. Czy jest możliwość dodania do panelu v4 jedno okienko więcej do opisu wpłaty?

anon31176317
anon31176317

Odświeżam ponownie :P

Mespi
Mespi

Również odświeżam :slight_smile:

Krop
Krop

Odświeżam

Dagrond
Dagrond

Hej, przy płatności poprzez link https://lvlup.pro/wallet/numerużytkownika powinien być dostępny textbox do wpisania np. nicku gracza, aby było wiadomo kto zapłacił. Treść tego textboxa powinna się wyświetlać w historii płatności użytkownika.