Możliwość przełożenia daty zniżki

Pytania i problemy
FourEciokPL
FourEciokPL

Dzień Dobry czy była by możliwość kupna vps teraz w trakcie zniżki 50%. I uruchomienie go dopiero za miesiąc ponieważ teraz nie potrzebuje serwera ale będę potrzebował.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Nikt nie zabrania kupić VPS teraz i go nie używać przez miesiąc, jeśli chcesz mieć pewność, że będzie od razu gotowy, kiedy go potrzebujesz. Nie zmienia to faktu, że nadal trzeba za to zapłacić. :nosacz:

Axerr
Axerr

Tak, możesz kupić serwer teraz 50% taniej i nie używać go, w następnym miesiącu nadal będziesz mógł go używać, ale będzie trzeba zapłacić pełną cenę. Jeżeli serwer będzie się nudził to na logikę nie ma sensu go kupować miesiąc przed planowanym użyciem.

FourEciokPL
FourEciokPL

Ale mi chodzi o to by kupić go teraz i zacząć go używać za miesiąc bo na 100% będę potrzebował maszyny a nie chce żeby ten moment gdy nie potrzebuje serwera była naliczana opłata

Axerr
Axerr

Promocja obowiązuje w tym momencie, na obecny miesiąc. W sklepie promocji też nie przeniosą Ci o parę miesięcy specjalnie dla Ciebie, bo teraz nie potrzebujesz produktu, ale kiedyś będziesz potrzebował.

FourEciokPL
FourEciokPL

Ostatnio kupiłem jeden hosting na promocji korzystałem z niego dwa dni i jednak zdecydowałem że na tą chwilę go nie potrzebuję napisałem do suportu i wpłacili mi wszystko do portfelu a hosting mogłem sobie kiedy indziej kupić za to co mi wpłacili

Kamil02167
Kamil02167

No niestety tutaj takich rzeczy nie ma 😉

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 32 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.