Możliwość włączenia wygasłego już VPSa

Rozwiązane
panel-v3-naprawione
Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Siemano. Poważny błąd zauważyłem właśnie - skończył mi sie dzisiaj vps (a nawet dwa), w panelu v2 kazało przedłużyć ale kupiłem KVM, a w v3 tak 'sobie' klikąłem WŁĄCZ w rzekomo zablokowanym (błąd tłumaczenia, tak pisze - chodzi o nieopłacony) VPS i się uruchomił - normalnie działa, odpaliło mi teamspeaka i serwer WWW. Drugi VPS tak samo. W panelu v2 jak i v3 pokazywały się normalnie statystyki, lecz w v2 bez guzików wyłącz i przeinstlauj. Jako iż jestem uczciwym człowiekiem, po chwili oba VPSy wyłączyłem znów to guzikiem z v3. @SystemZ @Libter

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Spokojnie bez obaw, do bety się załata :slight_smile:

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Jasne, nie będę nadużywał :D (oczywiście żartuję, żeby nie było xD)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Włączanie/wyłączanie bez aktywnego VPS powinno być już załatane. Jeśli możesz to sprawdź, panel co prawda jeszcze nic nie wyświetli ale nie powinno już to działać.

Libter
Libter Developer

W https://github.com/lvlup-pro/spawn-frontend-material/pull/101 panel będzie pokazywał poprawny status i ukrywał przyciski w przypadku nieopłaconych VPSów.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Guzik jest nadal, lecz po wciśnięciu nie odpala on VPSa. Problem rozwiązany.

Libter
Libter Developer

Timo:

Guzik jest nadal, lecz po wciśnięciu nie odpala on VPSa. Guzik zniknie dopiero po wdrożeniu linkowanych wyżej zmian czyli w wersji v3.0.0-alpha13 ;)

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

3.0.0-alpha.13 już jest, sprawdź teraz :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Z tego co sprawdziłem jest już okej więc zamykam ten wątek.