MrocznaDolina - Serwer survival

Zombie
współpraca-odrzucone
x0x75
x0x75

Nazwa projektu

Mroczna dolina

Cel

Stworzenie kameralnego serwer'a minecraft jakich jest mało, tryb ten będzie polegał na postawieniu działki i budowania sobie domków, zamków i innych budowli.

Plany

Chcemy zrobić ładny i spokojny serwer minecraft, na którym gracze mogą się troszeczkę pobawić w budowanie, pvp lub inne eventy.

Osoby/organizacje biorące udział

Mamy stronę serwer'a, forum & Teamspeak na którym będzie pisało że działamy dzięki LvlUp.pro

MrocznaDolina.eu

Osoby/organizacje które może wezmą udział

Ekipa serwer'a brak linków.

Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp)

Serwer VPS 6GB RAM EU ze względu na duże operacje w WorldEdit i zabawami graczy typu TNT. W godzinach szczytu mamy zamiar miec ponad 100 graczy online i taka ilość RAM pozwala na mały zapas aby to chodziło wydajnie. Z powodu luksusów dla graczy :slight_smile: i żeby serwer nie zacinał się. Hosting WWW już u was kupiliśmy.

Co mogę zaoferować w zamian

Zamieścimy banner lvlup.pro wraz z napisem "Główny sponsor" na stronie WWW oraz w tle na fanpage'u FB Automatyczna wiadomość na serwerze "Najlepszy hosting to lvlup.pro" & "Gramy dzięki lvlup.pro" co 10min. Również komendę /sponsor która będzie wyświetlać informacje: Sponsorem serwera MrocznaDolina jest lvlup.pro.

Dlaczego ten projekt jest unikalny?

Mamy plan zrobić serwer Survival+ Cuboidy nie jakieś EasyHC itp, bo tego jest już za dużo... Nasz serwer polega głownie na budowani, robieniu questów, i w między czasie można powalczyć na arenach PVP, spawn serwera będzie wyglądał jak wioska z portem, budowany w stylu średniowiecznym, będą oczywiście autroskie pluginy jak i mapa, nie mam zamiaru kopiować się od innych serwerów Minecraft.

Z poważeniem x0x75

NitroFuN
NitroFuN

O ile Survivale miały sens za czasów bety (1.7.3 <3), tak nie wiem czy taki typu serwer wypali w dzisiejszych czasach (nie wiem jak obecnie wygląda scena Minecrafta, nie grałem od dawna i stwierdzam to jedynie po tym co widzęna YT lub forach). Byłbym nawet na tak, bo chętnie bym wrócił do starych Survivali, ale niestety projekt jest nieunikalny (no za czasów bety królowały same Freebuildy oraz Survivale, piękne czasy 😛). No i serwery TS3 nie są już oferowane od dłuższego czasu. Tyle ode mnie :slight_smile:

x0x75
x0x75

Witam, sam mam ochote wrócić do starych czasów gdzie nie było DDOS, SPIN o byle co... Dlatego nawiązuje takim serwerem survival + cuboidy, że jest lepiej pograć na wyciszonym i kameralnym serwerków niż na tych całych Easy-Hc chciał bym ten serwer postawic na 1.10 lub 1.12 ;)

koweq
koweq

TSa nie ma już w ofercie

x0x75:

ładny i spokojny

x0x75:

kameralnego

x0x75:

W godzinach szczytu mamy zamiar miec ponad 100 graczy online

Wybierz albo spokój albo 100 graczy :v

x0x75
x0x75

100 graczy to chyba spokojne niż np craftcore który ma po 3k ;)

koweq
koweq

Wystarczy spojrzeć na brodaci.net gdzie około 70 osób jest przez cały dzień a spokoju nie ma :)

x0x75
x0x75

Brodaci.net, to serwer wyłącznie na pieniążki bo maja 3 YT i myślą że są Bogami.... ja wole mieć 100 graczy spokojnych a nie 12 latków którzy grożą DDOS itp...

x0x75
x0x75

Bo tak wyglada na brodaci.net co chwile włamy myślisz że robia serwer z pasji? I maja zabezpieczenia jak spożywczak....

koweq
koweq

brodaci.net to ten sam typ serwera a więc ci sami gracze mogą wejść. Nie widziałem jeszcze serwera bez dzieci więc i twój by się nie uchronił :v

x0x75
x0x75

Super, tylko mój bd miał administracje 16, 18+ A u nich ViceAdmin ma 12 więc, nie widze porównywania mojego serwera do nich. NIech lvlUP Zdecyduje.

iAnty
iAnty

Serwer nieoryginalny. Były już takie serwery i upadały z powodu braku ilości graczy. Teraz się trzymają , ale liczba nie jest zwykle większa niż 20...

Pytanie, skoro wszystko co napisałeś już było - jakim sposobem zamierzasz uzyskać 100 graczy, którzy będą ciągle przebywać na serwerze? Reklamą... tylko jaką? Prezentacjami na forach, czy YouTuberami osiągającymi mniej niż 1000 wyświetleń na film?

x0x75
x0x75

iAnty: 2 sie trzymaja maja po 200 graczy, co do reklamy mamy projekt, YT 22k sub 200k wyświetleń.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

No to bez problemu serwer ci się utrzyma bez sponsora, wystarczy tylko odrobina wkładu własnego na początek.

anon82750602
anon82750602

Tego typu serwerów przewinęło się setki przez ten dział...

Nie muszę chyba mówić w jaki sposób się to skończy - większość chyba na pewno wie ;v

x0x75
x0x75

To sie tak mówi, ale tamte serwery, był 1 potem sie pokłocili i z 400 graczy zostało po 200 na 1, ka prosze o dofinansowanie mojego serwer'a, bo chce zrobic od podstaw oni maja YT: 600k,400k, 1mln...

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odrzucone