Na jakim serwerze Minecraft byś grał ?

Off topic
minecraft
Dziurexik
Dziurexik

Siemkka, mam do was pytanie.

Jaki zrobić tryb serwera ?, na jakim byś cię grali ?, bo szczerze już nie chce mi się prowadzić "DARMOWY ADMIN" bo to już nie ma sensu, bo jest już miliony takich serwerów, więc będę wdzięczny jak podacie mi na jakim serwerze byś cię grali.

Pozdrawiam.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Huh, temat z typu jaki język programowania najlepszy..

wszyscy wiedzą, że skript

Dziurexik
Dziurexik

No ale ja się tylko grzecznie pytam. Bo ja nie znam się już na klockach. I w nie praktycznie nie gram, bo nie ma fajnych serwerów, a na serwerach premium mam bana za śmieszne rzeczy.

koweq
koweq

Dziurexik:

a na serwerach premium mam bana za śmieszne rzeczy.

aha.

A tak na serio - jeśli nie wiesz jaki serwer robić, to nie rób go, bo będzie on robiony na siłę...

Marcoral
Marcoral Pionier

Jak nie znasz się na klockach i w nie nie grasz, to po co robić serwery? Stare japońskie porzekadło głosi "jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o pieniądze" i niestety to samo węszę w tym przypadku...

Dziurexik
Dziurexik

Nie chodzi o pieniądze. Mam 2 vpsy jeden opłacony na 1 mieś a drugi na 14mieś. I chce zrobić serwer nawet nie pod hajs. Pod hajs to był "Darmowy admin". Grałem w klocki 6 lat. Skończyłem ok. rok temu tak grać. Nie wiem co teraz gracze lubią.

koweq
koweq

Jak wspominałem - >koweq:

jeśli nie wiesz jaki serwer robić, to nie rób go, bo będzie on robiony na siłę...

endrjoo96
endrjoo96

Wymyśl jakiś tryb - dodaj jedno do drugiego, pomnóż przez trzecie i stwórz serwer, jakiego nie było. Na przestrzeni lat wiele trybów było popularnych, a nie wzięły się one znikąd - ktoś je wykminił. Odpowiadając na pytanie - RPG z wciągającą fabułą i rozbudowaną mechaniką walki, która będzie jednocześnie nieskomplikowana i "do ogarnięcia po 5 walkach".

Anno
Anno

Ja bym pograł na jakimś serwerze z modami lub czysty survival ( drop z rud itp )

anon10657637
anon10657637

Ja bym na żadnym nie grał, to wszystko się serio zupełnie przejadło. Jakbyś wymyślił coś oryginalnego, to tak - zagrałbym.

Dziurexik
Dziurexik

Miałem 2 serwery autorskie. Po 3 dniach 5000 takich samych serwerów.

koweq
koweq

Jakie? :v

Dziurexik
Dziurexik

Darmowy Admin ( 5 mieś temu) na start było ładne 400 osób 2 dni po 30 teraz 0.. I miałem nie dawno sewer PVP gdzie kompasem celowałeś i rzucałeś tnt.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Dziurexik:

Miałem 2 serwery autorskie. Po 3 dniach 5000 takich samych serwerów. Oby na pewno nie za bardzo dramatyzujesz? :> Dziurexik:

Darmowy Admin ( 5 mieś temu) na start było ładne 400 osób

Huh, już to widzę, prawie zwykły vip z gm i prefixem "admin", szczerze mówiąc raczej nic imponującego to nie jest, tym bardziej nie coś, czym powinno się chwalić. Jedynie z czego kojarzę takie serwery to z oszukiwania graczy na smsy i reklamowania się wszędzie gdzie się da na innych serwerach. Jednym z przykładów osób które robią/ły takie serwery jest _daniel, czy jakoś tak. A może to nawet ty? ;P >Dziurexik:

miałem nie dawno sewer PVP gdzie kompasem celowałeś i rzucałeś tnt

Tak właściwie, to jest rodzaj minigierki, nie pełnoprawnego serwera pvp. :>

koweq
koweq

Dziurexik:

Skończyłem ok. rok temu tak grać

Dziurexik:

Darmowy Admin ( 5 mieś temu)

aha

Dziurexik
Dziurexik

Nieznajomy11:

Huh, już to widzę, prawie zwykły vip z gm i prefixem "admin", szczerze mówiąc raczej nic imponującego to nie jest, tym bardziej nie coś, czym powinno się chwalić. Jedynie z czego kojarzę takie serwery to z oszukiwania graczy na smsy i reklamowania się wszędzie gdzie się da na innych serwerach. Jednym z przykładów osób które robią/ły takie serwery jest _daniel, czy jakoś tak. A może to nawet ty? 😜

Używam MC-SHOP, i nie oszukuję. Pan *** zrobił fake taki serwer i sobie tak robił. :slight_smile:>Nieznajomy11:

Tak właściwie, to jest rodzaj minigierki, nie pełnoprawnego serwera pvp. :>

Nie... Graczom się to podobało. p.s Było jajko tnt. Mapa się naprawiała co 10 minut ( grało po 50 osób )

Dziurexik
Dziurexik

koweq:

aha

To, że skończyłem grać to nie oznacza to, że miałem ludzi w Administracji. Na drugim kompie miałem włączone Putty wraz z konsolą serwera.

Dziurexik
Dziurexik

Nieznajomy11:

Jedynie z czego kojarzę takie serwery to z oszukiwania graczy na smsy i reklamowania się wszędzie gdzie się da na innych serwerach.

Jak chcesz się bardziej zagłębić w temat oszukiwania jak pan xxx oszukiwał to tylko pw.