Na MPC mówią o lvlup.pro dziwne rzeczy

Off topic
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Szybka nagła fala negatywnych komentarzy, coś faktycznie zrobiłem źle czy to jakaś akcja przeciwko lvlup.pro ? 😮 http://www.mpcforum.pl/topic/1575612-co-s%25C4%2585dzicie-o-lvluppro

Przyznaje że pierwszy raz się z tym spotykam, nie pamiętam aby ktokolwiek czekał na dane do VPS 3tyg, no bez przesady, dla KVM nie trwa to dłużej niż 10min lub ręcznie 24h po utworzeniu ticketa co zdarzyło się może z 2 razy ever. Dla OpenVZ przydzielenie danych to w ogóle trwa poniżej 15sek i nie spotkałem się jeszcze z problemem w tym.

Nagle 3 osoby pod rząd zgłaszają ten sam problem, przypadek? Dajcie znać czy też się z tym spotkaliście, jeśli macie konto na MPC to warto też wypytać ich tam o szczegóły, może faktycznie jest coś do naprawienia i nikt nie stworzył ticketa o tym.

koweq
koweq

Trollują. Są pewnie osobami z innych hostingów. Ale śmiesznie czytać takie opinie kiedy sam widzę że co na tym hostingu kupię to wszystko działa xD

luxDev
luxDev Pionier

Chcą zrobić negatywne opinie, ja nigdy nie miałem takiego problemu, zawsze wszystko przychodziło, zanim wszedłem na pocztę ;)

Marcoral
Marcoral Pionier

Wystarczy zerknąć na godziny postów - wszystko napisane o tej samej, niezbyt ruchliwej godzinie. Grupka kumpli-gimbusów :)

anon10657637
anon10657637

no cóż, no bo jak nie ma odpowiedzi po 1 min od stworzenia ticketa, to hosting taki 2/10, hehe

sarkazm tak bardzo

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Ktoś sztucznie próbuje wybić/ wypozycjonować pewien hosting. Może grupka gimbusów dostała zadanie w zamian za jakiś śmieszny gratis. Trochę spekuluję, ale jeszcze nie widziałam tak agresywnego hejtu.

Fallen
Fallen Pionier

Standardowo jak na mpc. Dzieci się nasłuchały jakiś plotek zapewne jak były problemy z OVH (Straty pakietów) i teraz chodzą i piszą bzdury. Ja bym się tym nie przejmował bo tam już nawet syf w administracji zapanował a w userach jeszcze gorszy

hej0ss
hej0ss

Patrząc po komentarzach z hejtem, zauważcie ze to sami gracze Metina. Powiedział bym, że to był ustawiony hejt przez kogoś.

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Na MPC to dzieją się same dziwne rzeczy, administracja w ogóle nie daje rady... Żenada troszkę (bardzo).

Nie ma też co podnosić taki krzyk, opinia jest niczym nie poświadczona, szkoda gadać

Ja tam tych opinii nie brałbym pod uwagę, hejterskie nasienia gdzieś muszą się wyżalić.

Klient pewnie jest zadowolony, że nie odpowiada mu Siri od razu po zadaniu pytania... Może warto stworzyć taką technologię? Nie głupi pomysł 😉

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Dzięki wszystkim za wypowiedzi w tamtym wątku. Nie tylko miło się to czyta ale też jest to rzeczywistość :slight_smile:

luxDev
luxDev Pionier

Jakie te MPCgavno jest zjeb... próbowałem się zalogować, to nawet nie mogę znaleźć pomocy, co i jak ze straconym hasłem..

hej0ss
hej0ss

Ja konta nie mogłem zrobić, bo jakies bledy byly

LinGruby
LinGruby Pionier

Bo MPC to już padlina i poza pisaniem postów jak ktoś ma już konto to nic zrobić nie można ;-)

anon82750602
anon82750602

Taaa... Praktycznie patologia tam jest...

Jebanany
Jebanany

Z jednej strony - nie ma się czym przejmować. Dzieciaki, ale to właśnie one czytają później taki posty i zamiast kupić tutaj, uczynią to na innym hostingu. Bo jakiś creeperek12 powiedział, że to zły hosting.