Nagrody za aktywność - marzec

Nagrody
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zgodnie z zapowiedzią przydzielam gifty dla najbardziej aktywnych użytkowników forum którzy niosą pomoc, tworzą poradniki oraz dbają o porządek na forum poprzez flagowanie spamu.

Kolejność przypadkowa: @luxDev @adminek153 @Fallen

Nagrodą jest 30 PLN do użycia w panelu klienta oraz poziom zaufania 3 (Regular) który pozwala na:

  • dodawanie odpowiedzi jako nowego wątku
  • flagowanie postów
  • zamieszczanie więcej niż jednego obrazu
  • zamieszczanie dowolnego załącznika
  • umieszczanie więcej niż dwóch linków w poście
  • linki w sekcji "o mnie"
  • tagować więcej niż dwie osoby w poście
  • przełączać swoje posty na tryb wiki gdzie każdy użytkownik z poziomem zaufania 1 lub większym może je edytować
  • edytować wiki
  • zapraszać osoby do wątku
  • korzystać z prywatnych wiadomości
  • tworzyć grupowe prywatne wiadomości
  • zmieniać nazwy oraz kategorie wątków
  • flagowanie postów użytkowników z poziomem zaufania 0 od razu potwierdza tą flagę bez udziału administracji
  • dzienny limit like'ów podniesiony dwukrotnie

Jest to kompletna lista, wraz z pozostałymi poziomami zaufania czyli 0, 1 oraz 2. Poziom 4 jest zaś dla adminów/moderatorów i jest to już maksymalny poziom zaufania. Więcej o poziomach uprawnień na oficjalnym forum discourse

https://meta.discourse.org/t/what-do-user-trust-levels-do/4924

Aktywnym użytkownikom gratuluję i czekam na PM aby ustalić odbiór środków, wystarczy podać dowolne konto w panelu lvlup.pro 😄

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zastanawiam się jeszcze nad specjalną grupą która daje tytuł obok nicku, jakieś propozycje nazw? :slight_smile:

Fallen
Fallen Pionier

Coś z stylu "Zaufana osoba" albo "trust me i'm an engineer" :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Otóż to, fajnie jakby udało się to zmieścić w jednym wyrazie albo coś co sugeruje że osoba jest zatwierdzona przez obsługę lvlup.pro

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Bardzo dziękuje, za docenienie Mojej aktywności na tym forum, moje gratulacje i podziękowania także dla osób, którym zawdzięczamy niezbędne poradniki :)

SystemZ:

Zastanawiam się jeszcze nad specjalną grupą która daje tytuł obok nicku, jakieś propozycje nazw? :slight_smile: Pomysł bardzo dobry. Może tytuł: zaufany, sprawdzony, doświadczony, znawca (...)

Pozdrawiam

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Znawca brzmi spoko 😃 Jak sądzicie?

Fallen
Fallen Pionier

Taka nazwa mi pasuje :)

luxDev
luxDev Pionier

Taka nazwa jest super, oraz została dodana & nadana :slight_smile:

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Tak, już przydzieliłem :slight_smile: Tylko jeszcze nie do końca ogarniam jak działają te tytuły w Discourse.