Nagrody za aktywność - sierpień

Nagrody
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Aktualnie leci już pół roku działalności forum (lub coś koło tego) 😃

Biorąc pod uwagę ilość postów, wątków oraz wejść np. z wyszukiwarki sądzę że forum lvlup.pro pomogło nie jednemu klientowi, również innych firm niż lvlup.pro. Zgodnie z obietnicami, doceniam starania i je nagradzam.

Nagroda za aktywność w postaci 20PLN trafia do osób (kolejność przypadkowa): @LinGruby @adminek153 @Jebanany @koweq Standardowo, proszę o PM w celu odebrania nagrody.

Oprócz standardowych nagród chcę też ogłosić że użytkownik @adminek153 w ramach bycia wzorowym i pomocnym użytkownikiem od samego początku forum otrzymuje rangę moderatora. W najbliższym czasie możemy się spodziewać jeszcze większego porządku dzięki nowemu szeryfowi ;)

koweq
koweq

Dziękuję za nagrodę i gratuluję @adminek153 ;)

Szymon
Szymon

Fajnie byłoby znaleźć się w powyższej liście nagrodzonych osób, ale cóż. Są lepsi. Nie postarałem się. W następnym miesiącu kogoś muszę zastąpić <chytry plan>.

Ale oczywiści gratuluję wszystkim nagrodzonym :3

Był tu jeszcze jeden kandydat, ale niestety zrezygnował z powodu awarii klawiszy CTRL + C i CTRL + V :O

luxDev
luxDev Pionier

Haha, ostatnia linijka mnie rozbawiła ^^

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

No, jedna osoba zajechała klawisze Ctrl, C, V mogę to potwierdzić.

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

(..) Lecz jej tożsamość nadal jest nieznana. Mojemu zwiadowcy jednak udało się dowiedzieć, że wrócił na MPC skąd przybył 😄

Świetny hosting to i forum musi mieć klasę, o czym świadczą chociażby pomysły na nagradzanie użytkowników za aktywność w sposób inny niż 'obrazek' (czyt. plakietka) pod nickiem i korzystaniem z silnika Discourse z którego mało kto w Polsce się odważy korzystać.

luxDev
luxDev Pionier

Potwierdzam :)

koweq
koweq

A ja nadal czekam na kasę... Tak, wiem, chciwy jestem :P

koweq
koweq

O lel byłem 1000 osobą na profilu @SystemZ :D

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Cierpliwości, jeśli SystemZ bedzie miał chwile to na pewno zareaguje. Ja też jeszcze czekam, więc spokojnie. Raczej o nas nie zapomniał 😅

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Zapomnieć nie zapomnę bo to wy tworzycie te forum :D Po prostu ostatnio taki stwór "brak czasu" nie chce mnie puścić. Środki już przydzielone :slight_smile:

koweq
koweq

Zauważyłem że kasy jest więcej gdy jest więcej podtów, więc napiszę dużo postów by znowu było 20 zeta xD. Bo chce sobie VPSa kupić i nie chcę hajsu wydawać :P

Jebanany
Jebanany

Myślę (i zapewne nie tylko ja), że to nie do końca o to w tym chodzi...

koweq
koweq

Żartuje sobie przecież... :P

Krzychu102
Krzychu102

Gratuluje wszystkim :D