Nauka poprzez grę

Zombie
współpraca-odrzucone
kali23
kali23

####Nazwa projektu PestkaCraft ####Cel Naszym celem jest rozwinięcie serwera do gry Minecraft. Na tym serwerze palnujemy posiadać 6 światów. Część światów będzie do gry a reszta będzie przystosowana do nauki podstaw elektroniki i informatyki . W światach do nauki będą przygotowane zajęcia z bramek logicznych. Osoba chętna będzie musiała przejść kurs w którym sama zbuduje komputer z bramek logicznych. ####Co udało nam się zrobić Stworzyliśmy kanał IRC. Posiadamy przygotowany jeden świat. ####Plany Naszym planem jest aby uczyć przez zabawę ####Osoby/organizacje biorące udział (linki) Allplayer - uczeń technikum poligraficznego przygotowuje tekstury i skiny do gry salezjanin(kali23)- uczeń technikum elektronicznego klasy teleinformatycznej - Programuje w wielu językach doskonale zna budowę komputerów. ####Osoby/organizacje które może wezmą udział (linki) https://www.youtube.com/channel/UC8UwpXFIPTKanBLIi9AmyNA - uczeń technikum mechatronicznego , mistrz w układaniu bramek logicznych w podzespoły https://www.youtube.com/user/ThePolishPenguinPL - znany polski youtuber ####Usługi z lvlup.pro których potrzebuję aby zrealizować swój cel wraz z parametrami (GB RAM, sloty itp) Potrzebujemy: +Hosting WWW brąz

  • aby mieć stałe miejsce o naszym serwerze. Na stronie będą odbywały się liczne konkursy. +Server Vps 5GB
  • na nim będzie ulokowany nasz serwer z grami. Wolimy sami stworzyć serwer gry niż używać gotowe. +Team Speak 3 48 slotów
  • TS 3 Przyda się w prowadzeniu konkursów jak i warsztatów w grze. Wiemy, że posiadamy kanał IRC lecz w grze TS3 na pewno dla nowych graczy będzie przydatny +Jeśli to możliwe sklep SMS ####Co mogę zaoferować w zamian W zamian proponujemy W grze co 15 minut napis "Gramy dzięki LVL.PRO :D" Na TS3 co 30 minut komunikat "UWAGA! UWAGA!Ważny Komunikat! Gramy dzięki LVL.PRO. Dziękuje za uwagę." Na stronie WWW napis na stopce że serwer powstał dzięki lvl.pro oraz baner z prawej strony lub pod Głównym wątkiem. Dodatkowo Logo LVL.PRo znajdzie się w Pomieszczeniu Głównym tzw "Spawnie" Za prośbą możemy stworzyć specjalny świat promujący tylko i wyłącznie LVL.PRO

####Dlaczego ten projekt jest unikalny? Opisz "Unikalny"? To trochę za dużo powiedziane. My chcemy dobrze się bawić wraz z innymi graczami oraz ich uczyć. Salezjanin, Allplayer przebywają nad tworzeniem różnych filmów,plakatów, skinów, textur czy aplikacji 8 godzin dziennie.To nie żaden dziwny wymysł lecz nasza pasja. Allplayer- Zna minecrafta lepiej niż nie jeden youtuber, Opanował doskonale wszystkie modyfikacje z gry. Salezjanin - uważa, że liczy się estetyka i prostota.

luxDev
luxDev Pionier

Coś mi się nie chcę wierzyć że że Stuu Games "weźmie udział", jestem neutralny, prawie może na NIE.

kali23
kali23

Na razie trwają rozmowy, on proponuje nam jeden odcinek z nami jeśli się jego widzowie zgodzą. Lecz powiedział, że na pewno 10 minut będzie o naszym serwerze z nauką o bramkach logicznych

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

luxDev:

Coś mi się nie chcę wierzyć że że Stuu Games "weźmie udział", jestem neutralny, prawie może na NIE.

kali23:

proponuje nam jeden odcinek z nami jeśli się jego widzowie zgodzą.Lecz powiedział, że na pewno 10 minut będzie o naszym serwerze z nauką o bramkach logicznych

Śmieszku :) Żarciki zostaw kolegą, piszesz podanie o współpracę z hostingiem zaczynając kłamstwem. Wybacz, ale jesteśmy przekonani, że "Stuu Games" nie byłby zainteresowany współpracą z serwerem minecraft.

Co do serwerowego projektu, nie rozpisałes sie w ogóle... "Nauka przez zabawę"? Słabe hasło. Jestem bardziej na nie, niż neutralny.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Projekt zostaje odrzucony