Nie mogę wbić na ts3

Zombie
ts3
kubaqq113
kubaqq113

Mam taki problem wbiciem na server mam taki błąd <22:39:08> Próba określenia nazwy hosta ts3.lvlup.pro <22:39:12> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na ts3.lvlup.pro:10144 <22:39:17> Połączenie z serwerem nie powiodło się

kubaqq113
kubaqq113

ref123

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Może to wyda się trochę bezczelne: próbowałeś wyłączyć i włączyć ponownie? Czy nawet tego się nie da zrobić?

kubaqq113
kubaqq113

tak reset ts3 na kompie router też to nic nie dało to nie wiem co się dzieje

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Masz ping do ts3.lvlup.pro? Z jakiego dostawcy Internetu korzystasz? Czy inne osoby korzystające z innego połączenia do Internetu też mają ten problem?

Generalnie wszystko działa poprawnie od strony lvlup.pro. Nie ma awarii - jest trochę ludzi online na różnych serwerach.

kubaqq113
kubaqq113

Mam neta z Ncore

o co chodzi z ping

2 tak 3 nie

ja nie wiem ale na servery innych mogę wbić

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

kubaqq113:

Mam neta z Ncore

Ok, widzę że to mały niezależny dostawca. Czasami bywa tak że u takich dostawców niektóre rzeczy nie działają jak trzeba. Nie jest to regułą ale powiedzmy że jest większa szansa błędów niż np. na neostradzie (o ile neostrada w tym danym momencie akurat działa, @Jebanany zdaje się coś o tym wie).

kubaqq113:

o co chodzi z ping

Chodzi o to abyś wykonał ping do serwera ts3.lvlup.pro z wiersza poleceń w swoim komputerze. Mam nadzieję że już napisałem trochę jaśniej, jeśli nie to poczekaj moment aż zostanie przygotowany poradnik w tym celu, specjalnie na tą okazję utworzyłem subkategorię forum na takie potrzeby :slight_smile:

https://lvlup.rok.ovh/t/wanted-co-i-jak-z-ping/764

kubaqq113:

ja nie wiem ale na servery innych mogę wbić

Serwery TS3 na lvlup.pro są dość dobrze zabezpieczone przed atakami, niestety mam wrażenie że te filtry czasami też blokują osoby które nic zrobiły nic złego. Nie mam pewności że tak jest, trzeba to ustalić i możesz mi w tym pomóc :slight_smile:

kubaqq113:

2 tak 3 nie

Jakich dostawców Internetu mają te osoby? Może uda się nam stwierdzić że korzystając z operatora x jest jakiś problem.

kubaqq113
kubaqq113

SystemZ:

Jakich dostawców Internetu mają te osoby? Może uda się nam stwierdzić że korzystając z operatora x jest jakiś problem.

ja kolega mam Ncore a reszta ma Orange i koledze działa ten co ma Ncore

SystemZ:

Serwery TS3 na lvlup.pro są dość dobrze zabezpieczone przed atakami, niestety mam wrażenie że te filtry czasami też blokują osoby które nic zrobiły nic złego. Nie mam pewności że tak jest, trzeba to ustalić i możesz mi w tym pomóc :slight_smile:

Chyba tak bo ras mi działał po napisaniu do pomocy ale tera to samo >SystemZ:

Chodzi o to abyś wykonał ping do serwera ts3.lvlup.pro z wiersza poleceń w swoim komputerze.Mam nadzieję że już napisałem trochę jaśniej, jeśli nie to poczekaj moment aż zostanie przygotowany poradnik w tym celu, specjalnie na tą okazję utworzyłem subkategorię forum na takie potrzeby :slight_smile:

Wanted - co i jak z ping PC

sory nie znam się >SystemZ:

Ok, widzę że to mały niezależny dostawca.Czasami bywa tak że u takich dostawców niektóre rzeczy nie działają jak trzeba. Nie jest to regułą ale powiedzmy że jest większa szansa błędów niż np. na neostradzie (o ile neostrada w tym danym momencie akurat działa, @Jebanany zdaje się coś o tym wie).

Kurde ale czekam światłowód ale na starym kompie działał każdy server działał

komandor7
komandor7

mam taki sam problem

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Odkopię ten temat, tylko dlatego, że ma on najwięcej wyświetleń na całym forum a problem chyba nie został rozwiązany ;)

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Jest tyle wyświetleń, bo google po wpisaniu błędu wyrzuca ten wątek jako pierwszy: 681x273 Prawda, jest taka, że istnieje kilkadziesiąt rozwiązań tego problemu, każdy może mieć inaczej. Nie jest to precyzyjny błąd. Może być to problem z antywirusem który blokuje połączenie, może być to problem z dostawcą. Może być to problem z serwerami dns i wiele innych.

SunNight
SunNight

Może to być również przez Cloudflare 😊

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

poprawnie skonfigurowane CloudFlare nie manipuluje protokołami teamspeaka

sasugiw
sasugiw

Mam ten sam problem

BakusCpunekk
BakusCpunekk

Próba określenia nazwy hosta 'ts3.lvlup.pro' nie powiodła się. Po wpisaniu w cmd ping ts3.lvlup.pro: Żądanie polecenia ping nie może znaleźć hosta ts3.lvlup.pro. Czyżby ts3.lvlup.pro nie działało?

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Chyba już nie ma tego TeamSpeaka