Nie mogę włączyć serwera Minecraft, screen is terminating

Zombie
LeoPL
LeoPL

Witam. Gdy odpalam start.sh to wyskakuje mi [screen is termating] Nie wiem co mam zrobić 😦 Kod start.sh screen -x java -Xms1024M -XX:MaxPermSize=128M -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar

luxDev
luxDev Pionier

Najpierw spróbuj odpalić bez screena żeby wiedzieć gdzie jest problem :)

ew. zobacz:

screen -S mc java -Xms1024M -XX:MaxPermSize=128M -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar

liamdj23
liamdj23

Eula?

Arimer
Arimer

Być może że tak

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zamiast jednej komendy: [code]screen -S serwer java -Xms1024M -XX:MaxPermSize=128M -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar[/code]

i napisz co ci sie wyswietla :>

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Spróbuj za pomocą poniższej sekwencji komend: su UŻYTKOWNIK script /dev/null screen (2x wciśnij ENTER) cd /LOKALIZACJA/FOLDERU/Z/SERWEREM java -Xms1024M -XX:MaxPermSize=128M -XX:+UseConcMarkSweepGC -jar spigot.jar Zamień podane wartości na własne. Błąd screen is terminating związany jest zapewne z błędnym użyciem argumentu -x, choć specjalistą nie jestem. Z tego co wiem, to -x służy do zatrzymania sesji Screen, a nie do odpalenia :P

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

Zbędne i zbyt złożone jak na tak proste rzeczy, serwer po prostu pewnie mu się wyłącza albo nawet nie ma takiego pliku jak spigot.jar

No ale fakt, -x to tam średnio widzę. [code]-x Podłącz do nieodłączonej sesji screen. (Tryb wielowyświetlaczowy).[/code]

Polecam man screen ;P

kubus
kubus

Po prostu odpal java -jar silnik.jar I sprawdz

luxDev
luxDev Pionier

Nie rozumiem po co kopiujecie w pewnym sensie moją wypowiedz.. raz wystarczy ludzie :P Wiele przykładów od najłatwiejszego do najtrudniejszego oparte na tym samym działaniu i efekcie..

LeoPL
LeoPL

Temat do zamknięcia

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Wątków nie zamykamy. Oznacz proszę rozwiązanie problemu: https://lvlup.rok.ovh/t/akcja-rozwiazywanie-problemow-jak-oznaczyc-tematy-jako-rozwiazane/1074