Nokia 3310 - reborn

Off topic
Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
endrjoo96
endrjoo96

Według mnie, oprócz nazwy nic te telefony nie łączy, a ten jest zdecydowanie za drogi jak na dzisiejsze standardy. Nic w nim szczególnego, podobny zestaw podzespołów ma właściwie każdy inny telefon bezdotykowy. Lepiej chyba kupić używaną 3310 za dyszkę czy dwie. Ktoś może powiedzieć - zwykłe telefony są lepsze dla osób starszych. I ma rację, ale jest ogrom podobnych, ale tańszych aparatów, np. pierwsza z brzegu nokia c2-01 na alledrogo za 200zł. Mnie nie przekonuje ten sprzęt, ani z wyglądu, ani tym bardziej ze specyfikacji.

koweq
koweq

uważam że jest spoko. lecz niestety +30% do awaryjności i -26% do działania na baterii, przynajmniej tak zakładam. Ogólnie uważam że spoko że Nokia odzyskała swój dział mobilny, trzymam za nich kciuki!

adminek153
adminek153 Moderator forum.lvlup.pro

Ja uważam, że to bardzo dobry produkt, dla ludzi, którzy nie chcą, nie lubią lub nie mogą się odzwyczaić od smartfonów. Plus za dobrą baterię - takiej baterii brakuje mi w moim iPhonie 😕 . Ale jak za telefon za €49 to może być, ale również podzielam zdanie @endrjoo96, że jest od groma podobnych telefonów, w niższej cenie oferujących [u]prawie[/u] to samo .

Tak czy inaczej, może będzie dobrze :)

DoreK
DoreK α-tester v3

Podejrzewam że nie przeżyje upadku, młotku czy petard xD Ale nokia to nie nokia.

SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Słaby, zepsuli legendę.

Sądziłem że może po prostu odświeżą go, dodadzą rzeczy typu ekran e-ink albo obsługę normalnych dzwonków oprócz monotonicznych ale się zagalopowali i zrobili trochę za dużo jak dla mnie.

biendron
biendron

Ma kosztować 59 euro, czyli około 250 zł. Pewnie wiele osób kupi ten telefon z sentymentu, tym bardziej, że cena dosyć atrakcyjna.

Anno
Anno

Jak będzie niezniszczalna jak stara nokia to kupuje :D

koweq
koweq

nie, nie będzie :v

LinGruby
LinGruby Pionier

stare 3310 były albo i są jeszcze na aledrogo po chyba 60 PLN jak mnie pamięć nie myli ;-)

biendron
biendron

Ten telefon z pewnością nie będzie tym, czym była Nokia 3310 kilkanaście lat temu, czyli takim współczesnym Samsungiem Galaxy S7. Nokie 3310 trzeba traktować jak solidny, tani telefon, który długo trzyma na akumulatorze, jest prosty w obsłudze, czyli w sam raz dla starszych osób, ew. jako telefon zastępczy.