Nowa Lista Serwerów Minecraft

Projekty użytkowników
xRediex
xRediex

Cześć!

Słyszałem że się nudzisz ahh ta nuda.... 🙁

Znalazłem na to sposób właśnie dziś wystartowała nowa lista serwerów Minecraft gdzie możesz dodać swój serwer za darmo rywalizujesz kto będzie pierwszy w topce serduszek oh te wasze bitwy ⚔️ no chyba że jesteś leniuchem to zawsze możesz kupić promowanie serwera za kilka groszy i bez rywalizacji będziesz się wyróżniał 😁

Lista serwerów Minecraft: https://kokslista.pl/

Discord: https://discord.gg/cktSrwB8P2

Z okazji otwarcia naszej listy twa konkurs na 10dni serwera premium nie zwlekaj tylko wbijaj głosuj a może akurat los się do ciebie uśmiechnie 🤭

Reklama_start_kokscraft|690x388

Baraniak
Baraniak

xRediex:

Słyszałem że się nudzisz ahh ta nuda… 🙁 Faktycznie, po dodaniu serwera do listy nuda zniknęła.

A tak poważnie - cześć, @xpv00 Czemu masz multikonto? W polityce prywatności są Twoje dane - czemu nie pracujesz już nad craftlistą?

Co do listy - kolorki w MOTD są zbyt jaksrawe jak dla mnie.

Pozdrawiam!

xpv00
xpv00

Cześć, nie posiadam multikonta. Craftlista niebawem się pojawi, sporo rzeczy musiałem pozmieniać. Kokslista, także jest moim projektem, lecz ktoś inny się nią zajmuje czyli: @xRediex.

Baraniak:

Co do listy - kolorki w MOTD są zbyt jaksrawe jak dla mnie.

Nie wydaję mi się, że są jaskrawe, to są standardowe kolory jakimi dysponuje Minecraft. image|528x499

artur9010
artur9010

Hmmm

Screenshot 2022-06-21 at 17.49.33|690x388

xpv00
xpv00

Artur, jesteś naprawdę koksem :rofl: :rofl: Kolejna afera odnośnie praw autorskich?

xpv00
xpv00

1:1 image|690x194

Następnym razem rób porównania z nawigacją albo stopką :rofl:, poprawisz mi bardziej humor.

Glupikocz
Glupikocz

artur9010:

Hmmm

Screenshot 2022-06-21 at 17.49.33

Dobra ja wiem że to nie moja sprawa i nie wiem kim jesteście ale gdzie ty tu do chu widzisz podobizne XD? oprocz tego ze lista jest do dołu? Bez tytułu|690x207 Chore ze to to samo

ivallpl
ivallpl

gdzie ty tu widzisz podobieństwo? xD

Baraniak
Baraniak

Kurde jaka szkoda, ze lista powinna pokazywać informacje o ilości osób albo o MOTD 😢 Akurat w tym przypadku to już doszukiwanie się na siłe.

xpv00:

Nie wydaję mi się, że są jaskrawe, to są standardowe kolory jakimi dysponuje Minecraft. Chodzilo mi bardziej o złotą/żółtę belkę, oznaczającą, że serwer jest promowany.

xpv00
xpv00

Glupikocz:

Dobra ja wiem że to nie moja sprawa i nie wiem kim jesteście ale gdzie ty tu do chu widzisz podobizne XD? oprocz tego ze lista jest do dołu?

Może chodzi mu o badge mieszczone poniżej MOTD serwera. Ciężko mi zrozumieć kolegę, ponieważ też posiada listę serwerów minecraft i jak bym poszukał na siłę to także znajdę podobne elementy do innych list.

ivallpl:

gdzie ty tu widzisz podobieństwo? xD

Chyba pora na nową grę :rofl: na androida, co się na zdjęciu nie zgadza.

Baraniak:

Kurde jaka szkoda, ze lista powinna pokazywać informacje o ilości osób albo o MOTD 😢 Akurat w tym przypadku to już doszukiwanie się na siłe.

Prawilny komentarz <3 Naszym zadaniem było napchać wszystkie najwazniejsze informacje jakie użytkownik musi zobaczyć przed wejściem na serwer są to:

  • Ilość osób online oraz ilość slotów
  • Domena serwera
  • MOTD
  • Ilość serduszek
  • Informacja odnośnie nagród za polubienia
  • Informacja o zablokowaniu konta przez administratora strony i inne ważne rzeczy dla użytkownika.

Baraniak:

Chodzilo mi bardziej o złotą/żółtę belkę, oznaczającą, że serwer jest promowany.

Postaram się to zmienić przed wyjazdem ))

xpv00
xpv00

Aktualizacja 20.07.2022 Poprawiono kolorystykę strony na urządzeniach mobilnych.

system
system

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.