Nowe odznaki w kliencie Teamspeak3

Zombie
ts3
Szymon
Szymon

Witam,

Do klienta teamspeak3 zostały dodane odznaki, które możemy dostać tylko od osób związanych z tą aplikacją. Odznaki (ang. badges) są połączone z nowym kontem, które możemy założyć w nowej wersji aplikacji.

Jak na razie teamspeak się postarał i na start dodał 7 odznak. Prezentacja wszystkich siedmiu odznak: http://i.imgur.com/FDCm7Pc.png Z tego co można zauważyć teamspeak się nawet postarał.

Nazwy odznak od lewej strony do prawej (na zdjęciu przy użytkowniku TestowySzymon):

  • GamesCom 2016 - można było dostać za rejestrację podczas trwania tego eventu
  • Paris GamesWeek 2016 - podobnie jak wyżej
  • Coolest Hat - chyba nie trzeba tłumaczyć
  • Best Bug Hunter - chyba nie trzeba tłumaczyć
  • Informed User - This is a certified informed TeamSpeak user
  • I'm a Scanner - This user is a flatbed scanner
  • TeamSpeak Addon Author - można dostać za tworzenie dodatków do aplikacji ts3

Wszystkie nazwy są po angielsku, bo nie ma chyba jeszcze ich polskiej wersji językowej. Tam gdzie napisałem w opisie odznaki. Opis po angielsku. Sam nie wiem za co się je dostaje 😃

Aby zobaczyć odznaki musimy posiadać zainstalowaną najnowszą wersje klienta teamspeak3 w wersji beta z dnia 2016-11-09 15:25:53

Gdyby teamspeak dodał jakieś nowe odznaki ten post zostanie edytowany.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Czy jako Administrator serwera TS3 będę mógł to jakoś wyłączyć, i czy to wejdzie na stałe do serwerów?

Szymon
Szymon

Z tego co mi wiadomo to jak na razie tego nie można wyłączyć. Może w wersji 3.0.14+ serwera już jest wprowadzona ta opcja.

Jak na razie zapowiada się tak jakby to miało wejść w życie.

P.S użytkownik może mieć max do trzech odznak w jednym momencie na serwerze.