Nowe odznaki

LVL UP - forum
SystemZ
SystemZ Admin lvlup.pro

Odznaki to prosty sposób aby wyróżnić aktywnych forumowiczów i ich dokonania dla społeczności.

Powstały właśnie pierwsze odznaki z okazji urodzin lvlup.pro, ich przydzielenie zajmie jeszcze trochę czasu obsłudze forum. Póki co dajcie znać czy dokonalibyście jakichś zmian lub macie pomysły na nowe odznaki :slight_smile:

Pełną listę odznak można znaleźc na tej stronie: https://forum.lvlup.pro/badges

Obecnie każdą złotą odznakę z grupy lvlup.pro można użyć jako tytuł obok nicku. W tym celu wystarczy użyć ustawienia swojego profilu.

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Odznaki a-tester oraz inne, które należą mi się (że tak napiszę, tak nieładnie zabrzmiało xD) to będą rozdawane, czy gdzieś trzeba kliknąć? W zakładce odznak nie mam np. takiego a-testera 😛

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro

@Timo

SystemZ:

ich przydzielenie zajmie jeszcze trochę czasu obsłudze forum

Czytaj dokładniej :/

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Ah no tak, tak szybko przeczytałem xD (ale wstyd)

Aylin
Aylin ex-admin forum.lvlup.pro

Póki co udało mi się rozdać odznakę Pioniera oraz @Libter otrzymał Developera za swój wkład w rozwój panelu v3. Kontynuacja jutro, nawet boty czasem muszą spać ;)

DoreK
DoreK α-tester v3

Według mnie bardzo dobry pomysł z tymi odznakami, liczę na to że coś mi się dostanie ;P

LinGruby
LinGruby Pionier

Jedną już mam ;-)

366x139

koweq
koweq

Trochę mi smutno że żadnej nie dostałem, ale gratuluje wszystkim którzy takie nowe odznaki mają :slight_smile:

Nieznajomy11
Nieznajomy11 Moderator forum.lvlup.pro
koweq
koweq

Do kiedy trzeba było się zarejestrować by dostać "pioniera"?

LinGruby
LinGruby Pionier

@koweq w maju 2016 z tego co widziałem ;-)

koweq
koweq

kuuurdę... 4 DNI! Nieee... 4 Dni za późno...😕

luxDev
luxDev Pionier

Wydaję mi się że to spoko pomysł, więcej odznak na forum! :)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

A ja kompletnie nie ogarniam jak mogę sobie je wstawić koło nicku XD (wchodzę w profil, odznaki, mam tam a-tester i klikam w niego i co? xD)

LinGruby
LinGruby Pionier

320x71

W ustawieniach u siebie w profilu ;-)

Timo
Timo Moderator forum.lvlup.pro

Dzięki :)